Розлад шлунка на 12-му тижні вагітності: причини

Adoption
Date
  • 478 Переглядів
У деяких випадках розлад шлунку та інші проблеми з травленням на ранніх термінах вагітності можуть бути ознакою гіперемезису вагітних, потенційно серйозного стану вагітності, який може призвести до зневоднення та інших ускладнень, якщо його не лікувати. Але для більшості вагітних жінок відчуття важкості в животі в кінці першого триместру є лише тимчасовою ознакою того, що ваше тіло все ще адаптується до догляду за дитиною, яка росте у вашій утробі.

2597_5d84ad1121039.jpg (32.6 Kb)

Причини
У більшості випадків розлад шлунку протягом перших 12 тижнів вагітності, схоже, розвивається в результаті раптових коливань рівня гормонів у вашому тілії. Жіночі гормони включають хоріонічний гонадотропін людини, прогестерон і естроген. Жінки, які відчувають вищий рівень цих гормонів, наприклад ті, хто вагітні двійнею або трійнею, як правило, відчувають сильнішу нудоту. Інші фактори, які можуть зіграти роль у сприянні або погіршенні нудоти та проблем зі шлунком під час ранньої вагітності, включають:

фізичне виснаження,
загострений нюх,
емоційний або психологічний стрес.

Симптоми
Багато жінок вперше помічають розлад шлунку вже через чотири-шість тижнів вагітності, і симптоми часто зберігаються до 12-14 тижнів вагітності. Ви можете просто помітити легку нудоту, але ці симптоми також можуть посилюватися, включаючи сильну нудоту, сухість, блювоту та кислотний рефлюкс або печію. Симптоми ранкової нудоти іноді виникають лише рано вранці або протягом дня, залежно від тяжкості стану.

Профілактика та лікування
Зведіть до мінімуму розлад шлунка та інші симптоми ранкової нудоти протягом першого триместру вагітності, використовуючи низку простих стратегій. Скуштуйте легкозасвоювану їжу на основі вуглеводів, таку як шматочок тосту. Пийте багато води та уникайте їжі з сильним запахом і сигаретного диму.

Поговоріть зі своїм лікарем, який наглядає за вагітністю, якщо розлад шлунка та інші симптоми ранкової нудоти різко погіршуються або тривають після 16-го тижня вагітності. У деяких випадках сильна тривала ранкова нудота може вказувати на гіперемезис вагітних, стан вагітності, який включає інтенсивне блювання та нудоту та може потребувати додаткового лікування, включаючи госпіталізацію. Додатковими ознаками того, що у вас може бути гіперемезис, є втрата ваги, зневоднення, зменшення виділення сечі, головні болі та сильна втома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Розлад шлунка, на 12-му тижні вагітності, причини, вагітність, нудота, розлад, симптоми, тижні, календар вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються.

Як партнерам зберегти пристрасть після народження дитини?

Сімейні справи | 00:30, 23.05.2024

Коли ви даєте цьому світу нову людинку, марно содіватися, що ваше життя може бути таким, як раніше. Ви - інші, і стосунки з партнером теж змінюються. І це не обов'язково має негативний сенс! Усе залежить від того, якими відносини були до появи дитини

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: