Психологи розповіли, чому сучасних дітей так складно виховувати

Adoption
Date
  • 604 Переглядів
"Ми були іншими", "Я собі такого не дозволяв/ла" і таке інше. Чули колись від знайомих, або ж говорили самі? Впевнені, що так. Тож чому з сучасними дітьми усе дається складніше у вихованні, ніж з нами чи нашими батьками?

8791_3.jpg (29.15 Kb)


Сучасні діти набагато розумніші за свої роки

Завдяки тому, що батьки вкладають в освіту та розвиток дитини масу зусиль, діти справді ростуть дуже розвиненими та розумними не за роками. Тому їх складніше змусити погодитись з дорослими без пояснення причин. Якщо раніше можна було просто використати свій авторитет, то тепер дитині потрібно надати гідну аргументацію.

Технології

Діти й самостійно вміють розвиватися за допомогою сучасних технологій, тому вони завжди знайдуть спосіб ускладнити батькам життя. Деякі можуть шукати поради на форумах, інші активно вивчають обов'язки батьків (частину зі своїми обов'язками вони, звісно, пропускають).

Сучасні батьки набагато м'якші та демократичніші

Ще років 50 тому ніхто й не замислювався про психологічні травми дитини та основи педагогіки. Сучасні батьки ж отримали хорошу освіту, зазначають експерти. Дорослі активно вивчають профільні публікації та поради. Через те, що батьки стають занадто м'якими, може "кульгати" питання дисципліни. Тому важливо знайти баланс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, сучасні діти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Чому батькам не варто звертати увагу на дрібниці у поведінці дітей?

Виховання | 10:30, 18.07.2024

Іноді батьки зриваються, коли дитяча поведінка стає дуже дратівливою. Найчастіше у таких випадках ігнорування працює краще.

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Суворе виховання зменшує мозок підлітків

Виховання | 06:20, 17.07.2024

Пережите у дитинстві залишає свій слід у структурах мозку, пов'язаних із тривожністю та депресією. Таке відкриття зробили канадські дослідники.

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі

Психолог пояснила, чому діти можуть перестати поважати батьків

Сімейні справи | 14:50, 16.07.2024

Діти можуть перестати поважати своїх батьків через накопичені з роками образи, які вони не хотіли або боялися висловити. Психологи наголосили, що усі конфліктні ситуації необхідно проговорювати.

Дослідники з університету Грінвіча (Великобританія) у складі наукового колективу виявили, що у людей, які відчували самотність у дитинстві, підвищено

Названо небезпечний вплив самотності у дитинстві

Дитина | 09:30, 15.07.2024

Дослідники з університету Грінвіча (Великобританія) у складі наукового колективу виявили, що у людей, які відчували самотність у дитинстві, підвищено рівні маркерів запалення в організмі у дорослому віці.

Існують різні теорії про те, як черговість народження дітей впливає на їхні здібності, таланти та кар'єрні успіхи. Американські вчені підтвердили одну

Первістки виявилися освіченішими порівняно з наступними дітьми

Дитина | 08:30, 15.07.2024

Існують різні теорії про те, як черговість народження дітей впливає на їхні здібності, таланти та кар'єрні успіхи. Американські вчені підтвердили одну з них: первістки найменше мають найвищий рівень освіти, і на це є дуже прозові причини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: