6 небезпечних симптомів під час вагітності

Adoption
Date
  • 213 Переглядів
Вагітність - це чудовий період, який триває аж 9 місяців, тож не дивно, що можуть ставатися якісь непередбачувані обставини на зразок ГРВІ чи інших захворювань. Тож важливо вагітній завжди бути пильною до свого самопочуття. Тому сьогодні розповідаємо про симптоми, які повинні насторожити майбутню маму.

0737_8.jpg (38.82 Kb)

Слабкі рухи плоду
Приблизно на 30-му тижні вагітності час від часу потрібно перевіряти рухи плоду. Проведи тест та порахуй рухи плоду протягом години - під час нормальної активності малюка, як правило ввечері, має бути не менше 10 рухів. Якщо рухів менше і ти відчуваєш, що дитина менш активна - звернись до лікаря.

Перейми до 37-го тижня вагітності
Передчасні скорочення матки можуть свідчити про початок пологів. Якщо ти звернешся до лікаря вчасно, він зможе зупинити або сповільнити цей процес. Чим ближче малюк народжується до прогнозованої дати пологів, тим краще.

Відходження навколоплідних вод до 37-го тижня вагітності
Відходження навколоплідних вод також може означати передчасні пологи. Розрив навколоплідного мішка може спровокувати інфікування плоду. Якщо ти бачиш рідину, яка на твою думку, є навколоплідною водою - негайно їдь до лікарні.

Набряки
Під час вагітності, набряки рук і ніг, є типовими симптомами. Це пов'язано із затримкою води в організмі та збільшенням об'єму крові. Такі набряки зазвичай зникають, після прикладання компресів та відпочинку, піднявши ноги вгору. Однак, якщо набряки супроводжуються певними особливостями: набрякле обличчя, не зникають після відпочинку, з'являються раптово і супроводжуються високим тиском - це може бути ознаками гестаційної гіпертензії. Іноді це супроводжується запамороченням, головними болями та помутнінням зору. У разі виникнення таких симптомів, звернись до лікаря.

Кровотеча зі статевих шляхів
Вагінальні кров'янисті виділення можуть з'явитись на початку вагітності, приблизно через 2 тижні після запліднення; їх легко сплутати з менструальною кровотечею. Не варто хвилюватись. В цей період жінки часто не знають, що вагітні.

Інші кровотечі зазвичай є симптомами паталогій, тому їх ніколи не можна ігнорувати.

Однією з можливих та небезпечних причин кровотечі є позаматкова вагітність. Це означає, що ембріон розміщений поза маткою, де немає шансів розвинутись, і це може призвести до кровотечі.

Кровотечі в другій половині вагітності можуть бути спричинені відшаруванням плаценти, неправильним її розташуванням, передчасними пологами, травмою або захворюванням шийки матки.

Якщо у тебе почалась кровотеча, особливо з болем - негайно зверніться до лікаря.

Біль в животі
Якщо ти відчуваєш легкий біль у животі, це може бути пов'язано з розтягуванням зв'язок матки, що типово для вагітності, та готує організм до пологів. Однак, біль в животі зазвичай є тривожним симптомом, а в поєднанні із кровотечею на ранніх термінах вагітності, є небезпечним, так як може бути ознакою викидня. За наявності таких симптомів слід негайно звернутись до лікаря (чим швидше, тим краще).

Біль може свідчити про позаматкову вагітність, але і може бути симптомом захворювань, не пов'язаних з вагітністю, та загрожувати мамі та її вагітності. Якщо ти помітила так званий "Гострий живіт" -сильний біль, що супроводжується нудотою, пришвидшений пульс - це може бути апендицит, захворювання нирок або підшлункової залози. Ні в якому разі не ігноруй біль в животі, особливо зі спазмами та кровотечею. У таких випадках, негайно звернись до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: небезпечні симптоми, симптоми під час вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стан вагітної часто залежить від дрібниць, на які ми можемо і не звернути увагу. І все через гормони. Тож дуже важливо партнеру і рідним/друзям піклув

Чому насправді вагітним не можна нервуватися?

Я вагітна | 10:30, 13.06.2024

Стан вагітної часто залежить від дрібниць, на які ми можемо і не звернути увагу. І все через гормони. Тож дуже важливо партнеру і рідним/друзям піклуватися про майбутню маму, адже її самопочуття впливає і на дитинку.

Якщо плід надто важкий, чи живіт опустився раніше терміну, або коли вагітну турбують проблеми зі здоров'ям (такі, як болі в попереку, наприклад), меди

Бандаж під час вагітності: як правильно вибрати?

Я вагітна | 08:30, 12.06.2024

Якщо плід надто важкий, чи живіт опустився раніше терміну, або коли вагітну турбують проблеми зі здоров'ям (такі, як болі в попереку, наприклад), медики радять носити бандаж. Носити його варто, щоб підтримати внутрішні органи, полегшити навантаження

Статистика показує, що найчастіше жінки страждають від набряків ніг під час вагітності і в літньому віці, після 65-річного віку. Причинами можуть бути

Особливо актуально вагітним: Як зняти набряк ніг?

Здоров'я | 07:40, 12.06.2024

Статистика показує, що найчастіше жінки страждають від набряків ніг під час вагітності і в літньому віці, після 65-річного віку. Причинами можуть бути спека, застій води, травми або запалення в тканинах.

Якщо вагітна почувається добре, її раціон не надто зміниться з появою маленької людини всередині неї. Проте є продукти, які строго заборонені майбутні

Що не можна їсти вагітним?

Дієта для вагітних | 01:20, 05.06.2024

Якщо вагітна почувається добре, її раціон не надто зміниться з появою маленької людини всередині неї. Проте є продукти, які строго заборонені майбутнім мамам. Мова про сире м'ясо та рибу. наприклад. Що ще?

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- заб

Маловоддя при вагітності: які є ризики?

Я вагітна | 00:30, 04.06.2024

Навколоплідні води відповідають за ряд надзвичайно важливих функцій. Наприклад, вони виконують такі завдання в організмі дитини і вагітної жінки:- забезпечення дитини натуральним середовищем проживання;- захист дитини, пуповини і плаценти від різних

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізн

Як позбутися нудоти під час вагітності на ранніх термінах?

Я вагітна | 19:30, 03.06.2024

Кожна друга вагітна жінка стикається з таким неприємним симптомом, як нудота. І позбутися її дуже складно. Практично неможливо. Та все ж. Давайте дізнаємося, як полегшити свій стан.

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньо

Залізодефіцитна анемія у вагітних

Я вагітна | 18:43, 03.06.2024

Діагноз встановлюється методом вимірювання у сироватці феритину, трансферитину і власне заліза. Зазвичай гематокрит становить ≤ 30% при середньому об’ємі еритроциту < 79 fL. Таким чином підвищений рівень трансферитину при зниженій кількості феритину і самого заліза у сироватці крові свідчать про наявність у вагітної жінки залізодефіцитної анемії.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: