Стрес під час вагітності: як з ним боротися?

Adoption
Date
  • 99 Переглядів
Кожен українець крайні два роки проживає у стресі, що вже й казати про вагітних жінок. Тим паче, що такі емоції негативно впливають як на саму дитину, так і на майбутню маму. Що робити вагітній. щоб відгородитися від негативу?

0809_4.jpg (23.33 Kb)


Під час вагітності рівень гормонів в організмі жінки сильно змінюється, що може викликати коливання настрою, а також появу різних емоцій – від радості та захоплення до тривоги та занепокоєння. Важливо усвідомлювати, що це емоційні зміни абсолютно природні і зумовлені фізіологічними процесами.

Як справлятися з негативними емоціями:

Підтримка оточення
Важливою частиною управління емоціями під час вагітності є підтримка оточення, включаючи партнера, сім'ю, друзів та лікарів. Обговорюйте свої емоції та почуття з близькими, висловлюйте свої занепокоєння та хвилювання, це допоможе вам відчувати себе менш самотньою та відчути підтримку від оточуючих.

Приймайте свої емоції
Не намагайтеся придушувати свої емоції чи вважати їх неприйнятними. Приймайте свої почуття та емоції, дозвольте собі переживати їх. Ви можете писати щоденник або вести записи про свої почуття, щоб краще зрозуміти себе та свої емоції.

Розслаблення та дихальні вправи
Розслаблюючі техніки, такі як йога, медитація та дихальні вправи, можуть суттєво допомогти впоратися зі стресом та покращити психологічний стан. Використовуйте їх у повсякденному житті для розслаблення та зняття напруги.

Розставляння пріоритетів
Вагітність може стати часом, коли почуття обов'язку та навички управління часом зазнають серйозних випробувань. Розставляйте завдання за пріоритетами, спростіть повсякденні справи і відмовтеся від надмірної активності, щоб зменшити стрес і дати можливість більше відпочивати.

Догляд за собою
Не забувайте про турботу про себе. Відпочивайте , спіть достатньо, займайтеся тим, що приносить вам радість, дозволяйте собі насолоджуватися улюбленними заняттями, вашими хобі. Приділяйте час для себе, щоб почуватися впевненіше і щасливіше.

Інформаційна дієта
Дозуйте інформацію із зовнішнього світу, якщо ви бачите, що важко переживаєте те, що відбувається, і це відбивається на вашому самопочутті та сні. Достатньо ознайомитися з головними новинами один раз на день (якщо вам це потрібно), а решту часу розподілити на щось більш конструктивне та приємне: догляд за собою, читання книг, робота, старші діти та проведення часу з ними, прогулянки на свіжому повітрі тощо.

Спілкування із професіоналами
Якщо ваші емоції стають надмірно інтенсивними або вас турбують депресія чи тривога, не соромтеся звернутися за допомогою до психолога чи психотерапевта. Професійна підтримка може бути дуже ефективною в управлінні складними емоціями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стрес під час вагітності


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались,

Коли робити тест на вагітність, щоб результат був точним?

Я вагітна | 09:30, 22.05.2024

Чи траплялось у вас, або у ваших знайомих, що тест на вагітність показав неправильний результат? Наприклад, він був негативним, а з часом дазнавались, що вагітні? Таке може бути, якщо тест провели неправильно.

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний рез

Що робити після позитивного тесту на вагітність?

Я вагітна | 08:30, 22.05.2024

Здавалося б, радіти. Та не для всіх жінок ця новина стане приємною. Тож варто дати собі час на осмислення того, що сталося. Навіть якщо позитивний результат був бажаним, вас теж може охопити хвилювання. Приємний шок. І вагітна не знатиме, як діяти да

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це

Підліткова вагітність підвищує ризик передчасної смерті

Вагітність та пологи | 20:00, 21.05.2024

У нас шокуючі новини: представниці прекрасної половини людства, які були вагітні у підлітковому віці, ризикують померти до свого тридцятиріччя. Про це свідчать результати дослідження, проведеного в Канаді.

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Як правильно визначити свій термін вагітності?

Я вагітна | 19:00, 21.05.2024

На кожному наступному УЗД вам називають інший термін вагітності? Давайте дізнаємося, як можна вирахувати його самостійно.

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто,

Вагітність прискорює старіння жінки, а грудне вигодовування – омолоджує її

Мама | 17:00, 21.05.2024

Раніше медики переконували нас, що вагітність омолоджує жіночий організм. Тепер же виявились, що ці 9 місяців впливають абсолютно протилежно, - тобто, вони прискорюють старіння. Зате є й позитивна новина: годуючи грудьми, жінка омолоджується.

Кожен українець крайні два роки проживає у стресі, що вже й казати про вагітних жінок. Тим паче, що такі емоції негативно впливають як на саму дитину,

Стрес під час вагітності: як з ним боротися?

Я вагітна | 12:10, 11.05.2024

Кожен українець крайні два роки проживає у стресі, що вже й казати про вагітних жінок. Тим паче, що такі емоції негативно впливають як на саму дитину, так і на майбутню маму. Що робити вагітній. щоб відгородитися від негативу?

Вагітність - це особливий період в житті жінки. Нацей стан кожен організм майбутньої мами реагує по-своєму. У когось виникають розтяжки, інші ж стають

Темна смужка на животі у вагітних: що вона означає?

Я вагітна | 12:10, 09.05.2024

Вагітність - це особливий період в житті жінки. Нацей стан кожен організм майбутньої мами реагує по-своєму. У когось виникають розтяжки, інші ж стають мамою без жодної "тріщинки" на шкірі, в одних з'являється темна смужка на животі, в інших ні. І це

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: