Чому не вдається завагітніти?

Adoption
Date
  • 3577 Переглядів
4263_35554.jpeg (43. Kb)

Як завагітніти?


Бажання народити дитину іноді стає нав'язливою ідеєю для подружжя або навіть причиною розбіжностей в сім'ї. Тому дуже важливо визначити причину, по якій жінка не може завагітніти, і діяти в залежності від результату. Безумовно, фактори, що викликають безплідність, допоможе визначити медичне обстеження, але спробуємо виділити деякі з них.

Медики кажуть, що ймовірність завагітніти у жінок з роками поступово зменшується. Так, у віці 20-25 років вдається завагітніти 95% прекрасної половини людства, а ось в період 25-35 років кількість тих, кому вдається зачати дитини, скорочується на 15%. Після 35 років спостерігається різке падіння показника до 60%. При цьому не всім дівчатам в розквіті сил вдається завагітніти відразу. Тому лікарі не рекомендують занадто панікувати. Звертатися за допомогою коштує тільки через два роки, якщо вам немає тридцяти, через рік у період від 30 до 35 років і в пізньому віці через півроку старань зачати дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відновити красу після пологів?

Щоб відновити психологічну рівновагу, зняти напругу і ліквідувати пригніченість, депресію, пов'язану з неможливістю завагітніти, звернетеся до фахівця, наприклад, до сімейного психолога.

Але можливі й більш серйозні причини безпліддя. Щоб їх виключити або виявити, зверніться в жіночу консультацію. Після обстеження стане ясно, що заважає вам стати мамою. Ряд проведених аналізів покаже стан організму і підкаже, яке лікування вам необхідно.

Медики рекомендують постійно стежити за графіком овуляції, особливо жінкам у віці. Адже зачаття відбувається найчастіше в період за два дні до неї і після. У більшості овуляція відбувається на 12-14 дні циклу, але можливо і трохи раніше. Визначити її ви можете за допомогою тестів або ж самостійно. Для цього уважно стежте за змінами слизових виділень.

Простежте також за регулярністю місячних. Відхилення з місяця в місяць можуть свідчити про те, що овуляція у вас не відбувається. Це легко усувається, так що звернетеся в консультацію. Регулярний цикл – це важливий показник нормальної роботи яєчників і їх продуктивності.

Ведіть також графік базальної температури. Він допоможе вам дізнатися багато чого про можливість зачаття, а саме, чи відбувається овуляція. Якщо так, то графік покаже підвищення температури. Визначить він також рівень прогестерону. Щоб жінка завагітніла, важливо, щоб він був досить високий. Про це свідчить підвищений рівень температури після овуляції.

На прийомі доктор вам запропонує пройти ряд обстежень, здати аналізи. Не дивуйтеся, якщо лікар запитає про ваше «жіночому» минулому. Розкажіть про те, чи були операції, інфекційні захворювання, серйозна залежність від алкоголю, наркотиків. Важливі також минулі вагітності, то, як протікав процес дозрівання плоду і самі пологи. Не соромтеся відверто розповісти про вашу статевого життя – як часто займаєтеся сексом, як це робите. Вкрай важливо, щоб медик отримав повну, а головне, правдиву картину про вас.

Пройдіть імунологічне дослідження, щоб виключити індивідуальну несумісність (наявність у жінки антитіл до сперми чоловіка). Також варто виключити спайки в маткових трубах шляхом проходження лапароскопії.

Чоловікові рекомендується здатися андрологу, пройти спермограму. Саме цей аналіз допоможе з'ясувати, чи немає порушень в рухливості сперматозоїдів, їх кількості, морфології. Крім того, патологією вважається і занадто велика кількість сперматозоїдів (поліспермія). Якщо ж у вас і у вашого чоловіка серйозних проблем не виявлено, значить, ваші шанси величезні. Практикуйте природні методи планування сім'ї. Це наблизить вас до досягнення поставленої мети. Слідкуйте за харчуванням і ведіть правильний спосіб життя. Включіть в раціон продукти з підвищеним вмістом цинку. Позбавтеся від шкідливих звичок. І все у вас вийде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: як завагітніти, зачаття, жінка, безпліддя


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Від чого це залежить? Повідомляє сайт Наша мама.

Чи може аборт викликати безпліддя у жінки

Безпліддя | 12:00, 12.10.2020

Від чого це залежить? Повідомляє сайт Наша мама.

І чи можна щось з цим зробити?

Чому жінка "провокує" психологічне безпліддя

Безпліддя | 17:00, 06.05.2020

І чи можна щось з цим зробити?

Забагато і замало - теж зле!

Як сон впливає на здатність чоловіка стати батьком

Тато | 11:00, 03.05.2020

Забагато і замало - теж зле!

Навіть якщо у вас нема зайвої ваги

Газована вода і фастфуд роблять вас безплідними

Безпліддя | 15:00, 15.04.2020

Навіть якщо у вас нема зайвої ваги


Кілька причин безпліддя після перших пологів

Чому ви не можете завагітніти вдруге

Безпліддя | 17:00, 25.03.2020

Кілька причин безпліддя після перших пологів


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: