Як говорити з підлітком про його вагу

Adoption
Date
  • 1263 Переглядів
Часто в цьому віці це стає болюча тема. Повідомляє сайт Наша мама.

mama-i-kpukpdoch-podrostok.jpg (132.13 Kb)


Пам'ятайте про вік дитини
Розмова про здоровий спосіб життя з 8-річною дитиною повинна відрізнятися від розмов з підлітком 16 років. Діти не здатні зрозуміти і заповнити всі прогалини, коли справа доходить до набору або скидання ваги. А у підлітків інша проблема - вони страждають від впливу однолітків, досить важливого чинника в їх розвитку та становленні.

Безумовно, що стосується дітей, контроль над тим, що і в якій кількості з'їдається, лягає на плечі батьків. Розмови про здоровий спосіб життя, в цьому випадку, впираються в те, що стоїть на столі. Наступна порада - концентруйтеся на позитивному: замість того, щоб підкреслювати всі погані наслідки вживання "поганої" їжі, звертайте увагу дитини на те, наскільки добре впливають на роботу мозку і на фізичний стан "хороші" продукти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчені впевнені, діти набагато уважніші дорослих

Навчіть підлітка приймати себе і своє тіло
Якщо вам здається, що у дітей розвиваються нездорові відносини з їжею або з тілом, ви повинні в першу чергу допомогти їм зміцнити впевненість у собі і почуття власної гідності. Можна починати з того, що, так, важко відчувати себе некомфортно у власному тілі," - каже психолог. "Але ми хочемо, щоб вони дійшли до того етапу, коли самі скажуть: Це моє тіло, і я буду працювати з ним, щоб бути здоровим" - ніякої ненависті, тільки позитивні наслідки дасть такий настрой підлітка. Ви маєте зробити усе можливе, щоб саме так думала ваша дитина. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: uaua.info

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, підліток, вага


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є

Як діти переносять наркоз: У чому небезпека загального наркозу?

Хвороби | 05:00, 27.02.2021

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є те, що дитина може не прокинутися після операції . Такі випадки дійсно зафіксовані, проте відбувають

Користь арахісу для немовлят

Немовля | 15:30, 26.02.2021

Згідно з новим дослідженням знизити рівень алергії на арахіс серед людей можна, якщо змінити рекомендації щодо його споживання.

Недоношені діти помирають через харчування матері

Мама | 13:00, 26.02.2021

У дослідженні, опублікованому в журналі Nature Communications, вчені з Медичного центру Джона Хопкінса пояснили, чому дієта матері важлива для здоров'я недоношених дітей.

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку

Які слова син має почути від мами?

Мама | 12:00, 26.02.2021

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку "крутого" хлопця. Така фраза у майбутньому допоможе вистояти проти важких життєвих ситуацій та стати душевно стійкою дорослою людиною.

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Звичка, яка руйнує наш імунітет

Мама | 08:30, 26.02.2021

Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.

Дослідження демонструє, що у грудному молоці перехворілих на коронавірус матерів є сильні антитіла до хвороби. Ймовірно, що таким чином немовлятам пер

У грудному молоці мам, які перехворіли на ковід-19, знайшли сильні антитіла

Профілактика і лікування | 08:00, 26.02.2021

Дослідження демонструє, що у грудному молоці перехворілих на коронавірус матерів є сильні антитіла до хвороби. Ймовірно, що таким чином немовлятам передається імунітет. Біологи з Каліфорнійського університету в США дослідили зразки молока 15 породіль

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: