4 хвороби у немовлят, які вилікує плавання

Adoption
Date
  • 671 Переглядів
Батьки, зверніть увашгу на ці "ліки". Повідомляє сайт Наша мама.

e969921d7acc3f0af169777e1c7400.jpg (143.52 Kb)

Кривошия
Кривошия - це стан, коли головка у дитини повернута на одну сторону. Спеціальні вправи у воді зміцнюють комірцеву зону, і шия вирівнюється.

ДЦП
При ДЦП через порушення в якійсь частині головного мозку дитині дуже важко рухати якоюсь частиною тіла. А та частина, що не рухається, не розвивається і атрофується. Вода тримає малюка, немов у стані невагомості, йому набагато легше рухатися, і це дуже допомагає зберегти активність і розвинути рухливість паралізованих частин тіла.

Проблеми зі стільцем
Проблеми зі стільцем у немовлят плавання вирішує за рахунок активізації роботи кишечника. Коли дитина горизонтально перебуває в воді, і рухається в ній, вода масажує животик, поліпшується і кровообіг, і робота внутрішніх органів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як розпізнати грип у дитини

Недоношені діти
Особливо важливе перебування у воді для недоношених діток, при недоборі ваги. У басейні такі малюки набагато активніше розвиваються: вода не обмежує рухів, ручки-ніжки швидше рухаються, і дитина швидше наздоганяє однолітків у розвитку. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: uaua.info

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, хвороби, плавання, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

Швидкість прийому їжі дитини

Дитина | 12:30, 17.04.2018

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

Як дізнатися про шкільні справи у дитини?

Дитина | 17:00, 16.04.2018

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

4 книги, які ознайомлять дітей з грішми

Дитина | 15:30, 16.04.2018

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертва

Як впливає цькування на дитину?

Дитина | 12:30, 16.04.2018

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертвами знущань зазвичай стають діти, які чимось виділяються з колективу, наприклад, відмінники або двієч

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі с

Приймайте друзів своєї дитини!

Дитина | 09:30, 16.04.2018

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі своєю кровинкою.

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхід

Кращі продукти для росту дітей

Дитина | 10:00, 14.04.2018

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхідно включити в раціон малюка корисні продукти харчування, які допоможуть дитині стати трохи вищою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: