Як самоконтроль допоможе уникнути зайвої ваги у дитини

Adoption
Date
  • 938 Переглядів
Привчайте дітей правильного харчування змалку!

6064_03.jpg (28.42 Kb)

Батьки відіграють основну роль у формуванні у дітей харчових звичок, за допомогою яких діти в майбутньому будуть здатні або не здатні уберегтися від набору зайвої ваги. Зокрема, щоб попередити набір зайвих кілограмів, багато батьків намагаються обмежувати своїх дітей в їжі. Однак нове дослідження, опубліковане нещодавно в Journal of Paediatrics, показало: такий спосіб профілактики ожиріння не є ефективним і навіть може принести шкоду. Набагато важливіше виявилася здатність дитини контролювати себе в прийомі їжі.

Вчені Стефанії Анзман (Stephanie Anzman) і Лінн Берч (Leann Birch) з Університета Пенсільванії (США) впродовж 10 років збирали інформацію про 197 дівчаток та їхні родини. На момент початку дослідження дівчаткам було по 5 років. Вчені збирали дані про дохід батьків, рівень їх освіти, індекси маси тіла дітей і батьків. Так само опитували дітей, обмежують чи батьки їх в якихось продуктах харчування. А матерям задавали питання про рівень самоконтролю у їх дочок по відношенню до прийому їжі.

Результати дослідження свідчать, що, по-перше, діти з низьким рівнем самоконтролю до 15-ти років мали зайву вагу (високий індекс маси тіла) в 2 рази частіше, ніж діти з хорошою здатністю до самоконтролю. Крім того, з'ясувалося, що найгірше йдуть справи у дітей з низьким самоконтролем, яких батьки обмежують у їжі. У таких дітей був найбільший ризик набору зайвої ваги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитяче харчування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: