Як визначити соціонічний тип дитини?

Adoption
Date
  • 1716 Переглядів
Золота мрія батьків - всебічний і правильний розвиток дитини. З перших днів народження ми трепетно вдивляємося в свого малюка, помічаючи найменші відтінки настрою, вловлюючи схильності, відшукуючи таланти.

3368_soc_tip_dit.jpg (54.51 Kb)

Ми вивчаємо індивідуальний набір достоїнств і недоліків, яким наділила наше чадо природа при народженні, з єдиною метою: не втратити час, раніше помітити здібності і розвинути їх, виявити слабкі місця і допомогти малюкові навчитися справлятися з ними, краще розуміти свою дитину і бути до нього ближче.

Величезну допомогу тут надасть соціоніка - дивовижна наука, яка підбирає чарівний ключик до будь-якої особистості і дозволяє визначити не тільки сильні і слабкі сторони людини, але і відкриває таємниці взаємин між людьми.

Чи знаєте ви, що всі люди діляться на 16 психологічних типів в залежності від того, якого роду інформацію ми краще засвоюємо? Хтось краще засвоює формули, а хтось вірші. У когось сильно розвинена уява і фантазія не знає меж, а хтось чудово готує або відмінно орієнтується на місцевості. Серед нас є товариські і замкнуті, пунктуальні і навпаки, живуть за планом і спізнюються на літаки ...

Однак це зовсім не означає, що люди одного типу однакові. Всі ми різні, але ось інформацію певного роду люди з однаковим типом засвоюють однаково добре або однаково погано. І ця властивість дається нам при народженні. Приблизно, як група крові. На цьому і ґрунтується поділ людей на соціонічні типи.

Озирніться навколо: всі ми живемо у величезному океані, наповненому різними потоками даних. Умовно їх можна розділити на 4 великі групи: логічна інформація, етична інформація, сенсорна інформація, інтуїтивна інформація. Які дані краще сприймає ( «перетравлює») психіка людини, до такого типу вона і відноситься.

Логічну інформацію повноцінніше за всіх засвоюють логіки. І за це вони платять тим, що в етичній інформації вони розбираються погано.

Етики, навпаки, тонко сприймають всі нюанси етичних потоків даних, але ось з логікою у них не дуже.

Логіка і етика - полюси однієї осі. Чим сильніше логіка, тим слабкіше етика. І навпаки. Логіка відповідає за алгоритми і формули, етика відповідає за емоції і відносини між людьми.

Подібна полюсам шкали логіка-етика, друга вісь - сенсорика-інтуїція.

Сенсорики краще за всіх сприймають сенсорну інформацію. Смачно-несмачно, приємно-неприємно, комфортно-некомфортно, красиво-некрасиво, зручно-незручно, а також форма, пружність, жорсткість, сила волі, влада, захист, вплив, примус - приклади спектра інформаційного потоку з сенсорики.

Інтуїція - протилежний полюс сенсорики. Сенсорик сприймає світ шкірою тіла, фібрами душі. Світ інтуїта не можна помацати. Він складається з ідей і образів, думок і можливостей. Це світ минулого і світ майбутнього. Він ніби захований, прихований в непроявлених властивості речей і талантах людей, який пішов вчора і в невідомому завтра. Але для інтуїта цей світ реальний.

Додайте сюди ще такі параметри особистості, як інтроверсія і екстраверсія, а також раціональність і ірраціональність, і отримаємо всі необхідні вихідні дані для побудови психологічного типу дитини.

Навіщо батькам знати соціонічним тип дитини? Чим раніше ви дізнаєтеся соціонічний тип вашого малюка (оптимальний вік - 4-5 років), тим менше помилок у вихованні буде допущено. Знаючи, якого типу ваша дитина, побудувати з нею продуктивне спілкування і навчання без конфліктів стає набагато легше. Навіть хвалити діток різного типів потрібно по-різному. А в майбутньому - допомогти з правильним вибором професії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейна психологія, соціоніка, тип, дитина, вісь, інтроверсія і екстраверсія, а також раціональність і ірраціональність, отримаємо всі необхідні вихідні дані, для побудови, психологічного типу дитини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Важливі уроки від мами дорослій доньці

Дитина | 08:30, 05.12.2021

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Дитина | 08:00, 05.12.2021

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

Помилки у вихованні дітей, яких найчастіше припускаються мачухи і прийомні батьки

Дитина | 07:00, 05.12.2021

"Бути прийомними батьками схоже на балансування на дроті у цирку: один невірний рух і на вас чекає падіння", — вважає американський доктор психології Рамані Дурвасула. "Це тонка матерія — спілкування і взаєморозуміння, яке змішані родини отримують у

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким.

Лайфхаки для зимового взуття, щоб не ковзати та не падати

Консультації | 00:30, 05.12.2021

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким. Ми пропонуємо сам прості, але досить ефективні лайфхаки для зимового взуття, аби не падати та вбере

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довги

Чому діти штовхаються в утробі матері?

Дитина | 17:00, 04.12.2021

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей.

Батьки, які курять, значно знижують шанси сина стати батьком

Здоров'я | 14:00, 04.12.2021

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей. І їхні результати дуже вражаючі.

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашо

Секрети щастя, які варто запозичити у дітей

Дитина | 10:00, 04.12.2021

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: