Цільне молоко супроти лактаїдного: яке краще для немовлят?

Adoption
Date
  • 387 Переглядів
Непереносимість лактози є поширеним явищем, і багато батьків хвилюються, що дитина чи малюк, який страждає від розладів шлунка, може мати алергію на лактозу. Інші батьки вважають, що якщо вони дадуть своїй дитині безлактозне молоко, вони позбавлять її від болю в шлунку, викликаного лактозою. Однак у більшості випадків лактаїдне молоко не є хорошим вибором для немовлят.

4351_30902cf-00223384.jpg (18.29 Kb)

Цільне молоко також може виявитися проблематичним вибором для немовлят за деяких обставин. Якщо ви не впевнені, чи давати дитині молоко, проконсультуйтеся з педіатром.

Діти до 1 року
Педіатри радить годувати дітей віком до 6 місяців виключно грудним молоком. Вони можуть почати їсти тверду їжу з 6 місяців, але до кінця першого року вони повинні отримувати більшу частину свого харчування з грудного молока або суміші.

Отже, дітям до 1 року не слід давати ні незбиране молоко, ні лактаїдне. Якщо ваша дитина погано реагує на суміш або грудне молоко, проконсультуйтеся з педіатром.

Діти старше 1 року
Після першого року народження дитини молоко забезпечує цінний кальцій і білок. Лікарі рекомендують дітям отримувати від 450 до 680 г цільного молока щодня. Дітям ніколи не можна пити знежирене молоко, але 2-відсоткове молоко є прийнятним вибором для дітей, яким загрожує ожиріння.

Лактаїд
Лактейд не є хорошим вибором для дітей як замінник молока. Педіатри рекомендують, щоб діти з непереносимістю лактози отримували кальцій з інших джерел, таких як йогурт і сир. Вони можуть переносити невелику кількість лактози в цих продуктах. Лактаїд не приносить користі дітям і може викликати проблеми зі шлунком і зниження апетиту.

Деякі експерти з дитячого здоров'я стверджують, що дітям взагалі не потрібне молоко.

Протягом більшої частини історії людства люди припиняли пити молоко в ранньому дитинстві, і жоден інший вид тварин не п’є молоко в дорослому віці. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує матерям годувати дітей грудьми принаймні до 2 років. Дітям, які знаходяться на грудному вигодовуванні протягом тривалого періоду, не потрібно додавати коров'яче молоко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, молоко, молока, вибором, місяців, першого, отримувати, проконсультуйтеся, рекомендують, лактаїдне


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: