Чи безпечні для дитини прорізувачі для зубів?

Adoption
Date
  • 110 Переглядів
Перший рік життя малюка є особливим для батьків. В цей період починають проростати перші зубки, і це може бути болючим для дитини. Саме тут з'являються на сцену прорізувачі для зубів, які призначені полегшити цей процес. Однак, чи є ці пристрої безпечними для маленьких дітей?

8277_prorezyvately-oblogka.jpg (19.09 Kb)

Прорізувачі для зубів, виготовлені з безпечних матеріалів, можуть бути корисними в зменшенні дискомфорту, який супроводжує проростання зубів. Вони надають дітям можливість жувати і гризти щось м'яке, що сприяє зменшенню свербіння та болю в яслах. Однак існують деякі важливі аспекти, які батьки повинні враховувати:

Матеріал: Важливо обирати прорізувачі, виготовлені з безпечних, нешкідливих для здоров'я матеріалів, які не містять BPA, фталати та інші токсичні речовини.

Розмір та форма: Прорізувачі повинні бути відповідними розміром та формою для дитини. Вони не повинні бути досить малими, щоб дитина могла їх проковзнути в горло.

Гігієна: Перед використанням і після кожного використання прорізувачі повинні бути ретельно вимиті та дезінфіковані.

Спостереження: Використовуйте прорізувачі під наглядом дорослого і не залишайте дитину з ними без допомоги.

Період використання: Після виходу постійних зубів відомого вам лікаря, вам може бути пораджено припинити використання прорізувачів.

Загалом, прорізувачі для зубів можуть бути корисними для полегшення дискомфорту при проростанні зубів у дітей, якщо їх використовують правильно і з дотриманням вищезазначених правил безпеки. Важливо завжди консультуватися з лікарем або педіатром щодо вибору і використання прорізувачів для конкретної ситуації вашої дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: прорізувачі зубів, зуби, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: