Що робити, якщо ви підозрюєте, що ваша дитина має алергію на коров’яче молоко?

Adoption
Date
  • 507 Переглядів
Алергія на білок коров’ячого молока є найпоширенішою алергією, яка спостерігається у дітей грудного віку. Алергія на коров’яче молоко виникає, коли організм не переносить або надмірно реагує на один або більше білків, що містяться в коров’ячому молоці. Ці білки можуть надходити в організм через суміш або можуть бути присутніми в грудному молоці, коли матір вживає коров’яче, козяче або овече молоко. Якщо ви підозрюєте у вашої дитини такий тип алергії, варто проконсультуватися з вашим сімейним лікарем або педіатром та/або алергологом. Будь-який із цих лікарів може діагностувати, та дати вам поради щодо лікування.

3714_426421_1.jpg (14.26 Kb)

Підозра на алергію
Як правило, симптоми алергії на коров’яче молоко, не опосередкованого IgE, починають виникати протягом перших кількох місяців життя. Класичним проявом алергії є кров у калі. Це може бути пов’язано з почастішанням стільця, більш рідкою консистенцією стільця та/або слизом у калі. Кров, як правило, вкраплена або з прожилками і має червоний колір (а не темно-бордовий або коричневий). Важливо відзначити, що ще однією поширеною причиною крові в калі в цьому віці є запор, який може статися через невеликі розриви заднього проходу від твердого стільця. Однак за допомогою алергії ви помітите, що стілець найчастіше м’який або більш рідкий, ніж твердий.

Інші загальні ознаки алергії на коров’яче молоко можуть включати:

Збільшення частоти стільця малюка,
Більш рідкий стілець,
Слиз в калі,
Гази або біль у животі,
Відмова від годування,
Рефлюкс або регургітація.

Не всі симптоми проявляються відразу після годування. Для прояву деяких симптомів може знадобитися від двох днів до тижня. Якщо ваша дитина відчуває млявість, зневоднення, високу температуру або блідість шкіри, зверніться до пункту невідкладної допомоги. Якщо можливо, сфотографуйте стілець дитини, особливо якщо він містить кров або слиз, щоб показати лікарю, щоб він міг підтвердити діагноз.

Чи є ліки від алергії на коров’яче молоко?
На даний момент не існує ліків від такого типу алергії. Однак є способи впоратися з нею, і багато дітей переростають свою алергію, коли вони стають старшими, і зазвичай це відбувається до одного року. Вилучення молока з раціону матері та дитини та/або перехід на суміші з інтенсивним гідролізом для немовлят, які знаходяться на штучному вигодовуванні, може допомогти полегшити симптоми. Ваш лікар може порекомендувати пероральний прийом їжі для підтвердження діагнозу алергії на молочний білок, коли білок коров’ячого молока вилучається щонайменше на два тижні з покращенням/усуненням симптомів, після чого повторне введення коров’ячого молока з погіршенням симптомів.

Що відбувається після постановки діагнозу?
Немовлятам і дітям з діагнозом алергії на коров’яче молоко, потрібна безмолочна дієта. Якщо немовля перебуває на грудному вигодовуванні, мати повинна поговорити зі своїм медичним працівником про виключення молока та, можливо, сої зі свого раціону. Якщо дитина знаходиться на штучному вигодовуванні, необхідна гіпоалергенна суміш з інтенсивно гідролізованим білком молока. Після того, як дитині поставлено діагноз, медичний працівник може допомогти скласти план лікування.

Не забувайте уважно дивитися на етикетки харчових продуктів, щоб уникнути можливих алергенів. Готуючи їжу вдома, обов’язково очищайте поверхні, на які потрапили продукти з алергеном, щоб уникнути перехресного зараження.

Хоча симптоми алергії можуть бути страшними та викликати тривогу, важливо зазначити, що після вилучення коров’ячого молока з раціону діти продовжують рости та бути здоровими, вони набирають вагу та продовжують досягати своїх віх розвитку!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, алергії, молока, молоко, коров’яче, симптоми, коров’ячого, можуть, дитини, симптомів, алергія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: