Користь кисломолочного сиру для малюків

Adoption
Date
  • 237 Переглядів
Кисломолочний сир - це один з найбільш корисних продуктів для дітей. Цей продукт містить багато поживних речовин, необхідних для правильного зростання та розвитку дитини. У цій статті ми розглянемо, чому кисломолочний сир є важливим додатком до дієти малюків.

7896_efed78fd44ac9e1efc1759932e3f4c-e14273596737.jpg (31.83 Kb)


Перш за все, кисломолочний сир містить білок, який є основним будівельним матеріалом для м'язів, кісток, шкіри та інших тканин дитини. Білок також допомагає підтримувати імунну систему дитини, що робить його необхідним для боротьби зі шкідливими бактеріями та вірусами.

Крім того, кисломолочний сир багатий на кальцій, який необхідний для правильного розвитку кісток та зубів малюка. Кальцій також допомагає у підтримці серцево-судинної системи та нервової системи дитини.

Кисломолочний сир містить вітаміни групи В, які є важливими для підтримки нормального функціонування нервової системи, здоров'я шкіри та здібності дитини до навчання. Вітамін А, який також міститься в кисломолочному сирі, допомагає підтримувати зір та імунну систему.

Крім того, кисломолочний сир містить пробіотики, які підтримують здоров'я шлунково-кишкової системи дитини та допомагають зберігати нормальний рівень бактерій у кишечнику.

Зважаючи на вищезазначені фактори, кисломолочний сир може бути корисним додатком до дитячого раціону. Проте, діти мають різні потреби в залежності від віку та інших факторів, тому важливо дотримуватися рекомендацій щодо вживання кисломолочного сиру для дітей.

Для немовлят краще починати з невеликої кількості та поступово збільшувати кількість сиру у раціоні. Від 1 до 3 років дітям можна давати 1-2 порції кисломолочного сиру на день, а для дітей віком від 4 до 8 років - до 3 порцій на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сир, кисломолочний сир, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Яким лікарям потрібно показати дитину до року?

Немовля | 07:30, 26.11.2023

Для того, щоб не пропустити захворювання чи порушення розвитку, дитину до року потрібно показати кільком лікарям.

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тіл

Чому сосиски шкідливі для дітей?

Дитяче харчування | 06:20, 26.11.2023

Дієтологи вважають, що незважаючи на майже повну відсутність в сосисках спецій, які подразнюють шлунок, давати їх дітям все-таки не варто. Сосиски тільки на 10% складаються з натурального м'яса. Ще близько 30% - це тваринний жир, шкіра, а також м'ясо

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: