Коли краще віддати дитину в садок?

Adoption
Date
  • 1538 Переглядів
Приймаючи рішення, коли краще віддати малюка в садочок, психологи радять орієнтуватися в першу чергу на темперамент малюка.

9984_1_1.jpg (61. Kb)

1. Дитина-меланхолік
Вона замкнута, нерішуча і дуже недовірлива. Вона рідко висловлює приємні емоції. Ця дитина природжений песиміст і постійно чимось незадоволена. Часто ниє, скиглить або кричить на весь голос. Вимагає уваги до своєї персони і проявляє невдоволення, якщо батьки просять її пограти самостійно. Дитина-меланхолік не любить жодних нововведень. Зміна розпорядку дня, поява в її оточенні нових осіб і навіть нову їжу, вона сприймає насторожено. Їй потрібен час, щоб звикнути до змін, вона насилу засвоює нову інформацію та швидко втомлюється.

Меланхолікові дитячий колектив не потрібен. Він цілком комфортно почуває себе вдома в оточенні дорослих, які готові задовольняти всі його капризи. Тому чим пізніше така дитина піде в садок, тим краще. Якщо є можливість бажано віддавати таку дитину в садок не раніше 5-6 років. Але взагалі уникати дитячого садка і до школи сидіти вдома не варто. Бажано, щоб дитина-меланхолік до школи отримала досвід спілкування з однолітками і вихователями.

2. Дитина-флегматик
Вона багато спить, вміє грати сама, рідко закочує батькам істерики і практично не вимагає до себе уваги. Дитина-флегматик завжди стримана і розважлива. Вона зрідка проявляє цікавість та ініціативу. Флегматик любить спокійні ігри і намагається завжди триматися в тіні.

Флегматику все одно де перебувати - в садку чи вдома, але адаптація до дитячого садка для нього найбільш безболісно проходить в 2-3 роки. У цьому віці дитячий колектив ще не сформувався і флегматику буде простіше вписатися в нове коло спілкування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо дитина часто хворіє у дитячому садку

3. Дитина-холерик
Вона легко збуджується і довго не може заспокоїтися. Холерик любить гучні ігри, пустощі і постійно має потребу в глядачах. З раннього дитинства він вміє працювати на публіку. Холерик часто провокує конфліктні ситуації з однолітками і вихователями. Він легко звикає до нових осіб і нової обстановки. Але всі непередбачені ситуації сприймає "в штики". Він швидко схоплює нову інформацію і так само швидко її забуває.

Потреба в дитячому колективі у холерика з'являється в 3-4 роки. До речі, для нього це оптимальний вік для звикання до дитячого саду. У цьому віці дитина вже знайома з певними нормами поведінки і у неї з'являється стримуючий фактор. У 3-4 роки холерикові буде найлегше навчитися відповідати за свої вчинки і гармонійно вписатися в дитячий колектив.

4. Дитина-сангвінік
Це найбільш "підходящий" для дитячого садка темперамент. Вона неймовірно цікава і постійно потребує нових вражень. Дитина-сангвінік проявляє величезний інтерес до всього, що її оточує. Вона чудово сходиться з однолітками, швидко адаптується в незнайомому місці і миттєво засвоює нову інформацію. Її жива мова рясніє словами в найвищому ступені і супроводжується імпульсивними жестами. Дитина-сангвінік не злопам'ятна - вона швидко прощає і забуває образу.

Як тільки дитина-сангвінік помічає, що навколо є діти - вона відразу потребує спілкування з ними. Сангвініки володіють вродженою готовністю до дитячого садка. Тому, чим раніше ви віддасте таку дитину в колектив, тим краще для всіх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дитячий садок, характер, темперамент


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Діти постійно говорять, вони хочуть уваги завжди і всюди, а ще задають мільйон запитань. І якщо поки ви у себе вдома і така ситуація для вас - норма,

Як забавити дитину, яка постійно говорить?

Дитина | 08:00, 30.12.2020

Діти постійно говорять, вони хочуть уваги завжди і всюди, а ще задають мільйон запитань. І якщо поки ви у себе вдома і така ситуація для вас - норма, то як втихомирити своє чадо, коли ви прийшли в гості і такий тип поведінки сина чи дочки не зовсім с

Вважається, що в перший день народження хрещені мама і тато повинні відрізати по шматочку волосинки хрещенику з голови. Для чого - не знаєм, така трад

Чому не можна стригти дитину до 1 року

Дитина | 20:45, 27.12.2020

Вважається, що в перший день народження хрещені мама і тато повинні відрізати по шматочку волосинки хрещенику з голови. Для чого - не знаєм, така традиція. На щастя, вона йде в минуле. А сьогодні ми погооримо про те, чому до року дитину взагалі не ба

Часто бабусі і дідусі не зі зла хочуть

Бабусині поради по догляду за дитиною, які варто забути назавжди

Сімейні справи | 20:45, 24.12.2020

Часто бабусі і дідусі не зі зла хочуть "допомогти" молодим батькам, але роблять лише гірше.

Як привчити дитину читати?

Дитина | 20:00, 24.12.2020

В ранньому віці діти не дуже люблять читати.

Тепер багато батьків хочуть, щоб їх малюк йшов до школи підготовленим і вже вмів читати. Як же навчити дитину читати по складах вдома?

Вчимо дитину читати по складах

Дитина | 20:45, 23.12.2020

Тепер багато батьків хочуть, щоб їх малюк йшов до школи підготовленим і вже вмів читати. Як же навчити дитину читати по складах вдома?

Що обожнюють їсти діти? Правильно, солодощі і шкідливу їжу. Але так не правильно. Тож як привчити дитину їсти здорову їжу?

Вчимо дитину їсти здорову їжу

Дитяче харчування | 23:55, 22.12.2020

Що обожнюють їсти діти? Правильно, солодощі і шкідливу їжу. Але так не правильно. Тож як привчити дитину їсти здорову їжу?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: