Не прорахуйтеся у калоріях!

Adoption
Date
  • 1771 Переглядів
Лічити спожиті калорії - це найкращий спосіб прорахуватися.
Зовсім не кількість калорій визначає правильність харчування для вашої фігури, а цінність корисних речовин, які містяться в продуктах.

"Легкі" продукти

Останнім часом досить популярними стали - і це помітно через їх зростаючий оборот - легкі продукти. Їх часто вважають здоровими, малокалорійними і корисними для фігури. Але це помилка.

Знежирена ковбаса, незважаючи на зниження рівня жиру, продовжує залишатися тим, що вона є: продуктом з високим вмістом тваринних жирів.

Легкі напої не варто автоматично зараховувати до здорових продуктів лише тому, що в них використовується замінник цукру. Незважаючи на знижену калорійність, вони залишаються тим, що вони є: напої, що містять порожні калорії. До речі, замінники цукру шкодять здоров'ю людини, а, що стосується дієтичності, то в кінцевому результаті вони призводять до накопичення жиру в організмі людини та утворенню целюліту у жінок.

Те саме стосується і знежирених кисломолочних продуктів. Справа у тому, що згущувачі, які додають у йогурти, кефіри з позначкою "0%" або "1%", вони мають хімічне походження, шкодять організму і фігурі у тому числі.

Натуральні легкі продукти - такі, як овочі, фрукти і знежирені молочні продукти - навпаки, багаті вітамінами і мінеральними речовинами.

Скільки калорій потрібно людині?

Визначити точну потребу в калоріях дуже важко, тому що вона залежить не тільки від розмірів і ваги, але і від навантажень, від статі і ще від безлічі факторів.

Навіть теорія засвоєння продуктів, здається, визнає, що потреба в енергії у людей дуже різниться.

Можна приблизно орієнтуватися на контрольні цифри Німецького товариства харчування. Для жінок у віці від 19 до 25 років ця цифра становить 2200 ккал в день. Зі збільшенням віку вона зменшується і від 25 до 50 років становить 2000 ккал.

Вагітні жінки і ті, які годують дитину грудним молоком, потребують більшої кількості калорій.

Найпростіший спосіб дізнатися, чи не споживаєте ви зайвих калорій - зважуватися раз на тиждень.

"Індекс ваги тіла" - найрозумніший

Найнадійніші цифри дає "індекс ваги тіла". Він обчислюється таким чином: беруть зріст (у метрах) в квадраті: для жінок росто 1,70 м це складе 1,7 x1, 7 = 2,89. Тепер ділять наявну вага (нехай 70 кг) на емпіричне число (2,89). Це дає приблизно 24. Будь-яке число між 19 і 26 вкаже на нормальну вагу. Числа від 26 до 30 сигналізують про надлишок ваги, понад 30 вказують на ожиріння, це вже медичне свідчення того, щоб почати худнути. Числа нижче 19 - застереження щодо недостатньої ваги із загрозою для здоров'я.

Третя можливість оцінити свою вагу - вимірювання тіла сантиметром. Окружність грудей вимірюють на рівні сосків після глибокого вдиху і ще раз після видиху. Середнє значення перемножують із зростом, добуте ділять на 240.

Приклад: середнє значення об'єму грудей - 100 см помножити на зріст 170 см = 17 000, розділити на 240 = 70,8 кг. Таким чином, 71 кг - вага цілком нормальна.

Але, як уже говорилося, ці цифри отримані, виходячи з грубих контрольних чисел. Ви можете зменшувати або збільшувати їх на 20 відсотків. Але все одно час від часу потрібно проводити медичний огляд. Якщо у вас виявляться інші чинники ризику для здоров'я - такі, як підвищений вміст цукру в крові, високий кров'яний тиск або порушення жирового обміну, вам доведеться знижувати свою вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Калорії, лічба, потреба, продукти, легка їжа


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Досі уникали цього овоча?

Здорове серце і мозок: 5 причин з'їсти огірок

Харчування | 20:00, 12.06.2019

Досі уникали цього овоча?

Те, що потрібно цього спекотного літа!

5 природних замінників кави та енергетичних напоїв

Харчування | 15:00, 11.06.2019

Те, що потрібно цього спекотного літа!

Як скинути ненависні зайві кілограми?

Схуднення під час клімаксу: чи це можливо?

Харчування | 22:00, 10.06.2019

Як скинути ненависні зайві кілограми?

Чому варто придбати ланчбокс?

Обіди з ресторанів і кафе шкодять фертильності

Харчування | 18:00, 10.06.2019

Чому варто придбати ланчбокс?

Вживання в їжу фаст-фуду негативно відбивається навіть на здоров'я дорослих людей, не кажучи вже про його вплив на незміцнілий організм дитини.

Як фаст-фуд впливає на організм людини

Харчування | 08:00, 10.06.2019

Вживання в їжу фаст-фуду негативно відбивається навіть на здоров'я дорослих людей, не кажучи вже про його вплив на незміцнілий організм дитини.

Спеціалісти дали декілька порад, який раціон харчування позитивно вплине на стан здоров'я людини.

Правильне харчування допоможе збільшити тривалість життя

Харчування | 07:00, 10.06.2019

Спеціалісти дали декілька порад, який раціон харчування позитивно вплине на стан здоров'я людини.

Регулярне голодування є корисною практикою для здоров'я, проте дуже важливо робити це з розумом. Про це повідомили дієтологи.

Як правильно влаштовувати розвантажувальні дні

Харчування | 06:20, 10.06.2019

Регулярне голодування є корисною практикою для здоров'я, проте дуже важливо робити це з розумом. Про це повідомили дієтологи.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: