Не прорахуйтеся у калоріях!

Adoption
Date
  • 1860 Переглядів
Лічити спожиті калорії - це найкращий спосіб прорахуватися.

Зовсім не кількість калорій визначає правильність харчування для вашої фігури, а цінність корисних речовин, які містяться в продуктах.

"Легкі" продукти

Останнім часом досить популярними стали - і це помітно через їх зростаючий оборот - легкі продукти. Їх часто вважають здоровими, малокалорійними і корисними для фігури. Але це помилка.

Знежирена ковбаса, незважаючи на зниження рівня жиру, продовжує залишатися тим, що вона є: продуктом з високим вмістом тваринних жирів.

Легкі напої не варто автоматично зараховувати до здорових продуктів лише тому, що в них використовується замінник цукру. Незважаючи на знижену калорійність, вони залишаються тим, що вони є: напої, що містять порожні калорії. До речі, замінники цукру шкодять здоров'ю людини, а, що стосується дієтичності, то в кінцевому результаті вони призводять до накопичення жиру в організмі людини та утворенню целюліту у жінок.

Те саме стосується і знежирених кисломолочних продуктів. Справа у тому, що згущувачі, які додають у йогурти, кефіри з позначкою "0%" або "1%", вони мають хімічне походження, шкодять організму і фігурі у тому числі.

Натуральні легкі продукти - такі, як овочі, фрукти і знежирені молочні продукти - навпаки, багаті вітамінами і мінеральними речовинами.

Скільки калорій потрібно людині?

Визначити точну потребу в калоріях дуже важко, тому що вона залежить не тільки від розмірів і ваги, але і від навантажень, від статі і ще від безлічі факторів.

Навіть теорія засвоєння продуктів, здається, визнає, що потреба в енергії у людей дуже різниться.

Можна приблизно орієнтуватися на контрольні цифри Німецького товариства харчування. Для жінок у віці від 19 до 25 років ця цифра становить 2200 ккал в день. Зі збільшенням віку вона зменшується і від 25 до 50 років становить 2000 ккал.

Вагітні жінки і ті, які годують дитину грудним молоком, потребують більшої кількості калорій.

Найпростіший спосіб дізнатися, чи не споживаєте ви зайвих калорій - зважуватися раз на тиждень.

"Індекс ваги тіла" - найрозумніший

Найнадійніші цифри дає "індекс ваги тіла". Він обчислюється таким чином: беруть зріст (у метрах) в квадраті: для жінок росто 1,70 м це складе 1,7 x1, 7 = 2,89. Тепер ділять наявну вага (нехай 70 кг) на емпіричне число (2,89). Це дає приблизно 24. Будь-яке число між 19 і 26 вкаже на нормальну вагу. Числа від 26 до 30 сигналізують про надлишок ваги, понад 30 вказують на ожиріння, це вже медичне свідчення того, щоб почати худнути. Числа нижче 19 - застереження щодо недостатньої ваги із загрозою для здоров'я.

Третя можливість оцінити свою вагу - вимірювання тіла сантиметром. Окружність грудей вимірюють на рівні сосків після глибокого вдиху і ще раз після видиху. Середнє значення перемножують із зростом, добуте ділять на 240.

Приклад: середнє значення об'єму грудей - 100 см помножити на зріст 170 см = 17 000, розділити на 240 = 70,8 кг. Таким чином, 71 кг - вага цілком нормальна.

Але, як уже говорилося, ці цифри отримані, виходячи з грубих контрольних чисел. Ви можете зменшувати або збільшувати їх на 20 відсотків. Але все одно час від часу потрібно проводити медичний огляд. Якщо у вас виявляться інші чинники ризику для здоров'я - такі, як підвищений вміст цукру в крові, високий кров'яний тиск або порушення жирового обміну, вам доведеться знижувати свою вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Калорії, лічба, потреба, продукти, легка їжа


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

І як вони відрізняються від дорослих?

Солодке чи солене: від чого залежать смакові вподобання малюка

Харчування | 15:00, 07.02.2020

І як вони відрізняються від дорослих?

Нужно ли на завтрак есть кашу? Конечно, особенно детям, которые активно растут и развиваются, нуждаются в усиленном питании. Каждый родитель должен по

Какое влияние оказывают детские каши на здоровье детей?

Харчування | 00:38, 26.12.2019

Нужно ли на завтрак есть кашу? Конечно, особенно детям, которые активно растут и развиваются, нуждаются в усиленном питании. Каждый родитель должен помнить, что именно каша является очень важной частью правильного рациона. Зерновые продукты — это пол

Не обмежуйте себе, втім, пам'ятайте про правила

Правила харчування батьків при підготовці до зачаття

Зачаття | 12:00, 25.12.2019

Не обмежуйте себе, втім, пам'ятайте про правила


Як правильно вживати ці продукти і мати гарну фігуру?

Шкідлива корисна їжа: чому ви поправляєтеся від горіхів і оливкової олії

Харчування | 21:00, 06.12.2019

Як правильно вживати ці продукти і мати гарну фігуру?


Не варто вживати такий напій ні вам, ні дитині

В чому шкода зеленого чаю з молоком

Харчування | 23:10, 28.11.2019

Не варто вживати такий напій ні вам, ні дитині

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: