Неестетична проблема: гній в очах у дітей

Adoption
Date
  • 6154 Переглядів
4759_0.jpgПоява гною в очах часто відбувається при кон'юнктивітах. Кон'юнктивіт - запалення однієї з оболонок ока - кон'юнктиви. Кон'юнктива вистилає повіки зсередини і передню поверхню очного яблука.


Гній - це одна з ознак запалення. Гній - це реакція імунної системи на розмноження мікроорганізмів, як правило бактерій. Зазвичай, гній доставляє занепокоєння дитині, що може виражатися в свербінні, відчутті чогось чужорідного в очних щілинах. При попаданні гною на шкіру навколо очей - можливе її роздратування, особливо в природніх складках шкіри.

Читайте також про червоні очі у немовлят.

Більшість кон'юнктивітів проходять самі по собі без лікування. Можливе лікування спрямоване на усунення супутніх симптомів і дискомфорту. Необхідно видаляти гній у міру його утворення. Зазвичай, достатньо використовувати для цих цілей ватний тампон, змочений водою. Використання чаю, відварів календули та інших трав не виправдане. Чай не володіє антибактеріальними властивостями і може викликати алергію у дитини. Після видалення гною варто протерти шкіру навколо очей сухою ватою, це допоможе уникнути роздратування шкіри.

З крапельних антибіотиків на цей час в аптечній мережі доступні такі антибіотики як вігамокс, ципролет, левоміцетин. Варто звертати уваги на можливу алергію у минулому до цих препаратів. У більшості випадків гнійні кон'юнктивіти проходять в короткі терміни без наслідків. Однак, в будь-якому випадку варто звернутися за консультацією до педіатра або дитячого окуліста.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гній, очі, кон'юктивіт, запалення, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Статистика онкологічних захворювань все більш лякає: щороку в Україні на рак хворіє близько 130 тисяч людей.

Ознаки раку, про які потрібно знати мамі

Патологія | 06:20, 28.11.2023

Статистика онкологічних захворювань все більш лякає: щороку в Україні на рак хворіє близько 130 тисяч людей.

Ніхто з нас не застрахований від станів, коли ми відчуваємо фізичний дискомфорт. Тому у домашній аптечці повинен бути необхідний набір медикаментів. П

Що повинне бути у сімейній аптечці: список від сімейного лікаря

Хвороби | 02:00, 28.11.2023

Ніхто з нас не застрахований від станів, коли ми відчуваємо фізичний дискомфорт. Тому у домашній аптечці повинен бути необхідний набір медикаментів. Про це розповів сімейний лікар Віталій Вавшко.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції у батьків можуть призвести до хвороб?

Психологія | 02:00, 26.11.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Для тренування імунітету діти періодично мають хворіти. Але якщо дитина буквально не вилізає з застуд, хворіє часто і із затяжними епізодами, його іму

Як допомогти формуванню здорового імунітету у дитини?

Імунітет | 08:20, 23.11.2023

Для тренування імунітету діти періодично мають хворіти. Але якщо дитина буквально не вилізає з застуд, хворіє часто і із затяжними епізодами, його імунній системі потрібна допомога та підтримка!

Американські науковці зробили неочікуваний висновок та виявили, що помірне споживання алкоголю допомагає дожити до 90 років.

Американські вчені здивували, як дожити до 90

Здоров'я | 02:00, 22.11.2023

Американські науковці зробили неочікуваний висновок та виявили, що помірне споживання алкоголю допомагає дожити до 90 років.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: