Астма чи рефлюкс: що в дитини?

Adoption
Date
  • 1627 Переглядів
Гастроезофагеальний рефлюкс (шлунково-стравохідний рефлюкс, гастроезофагальний рефлюкс) — потрапляння вмісту шлунку в стравохід; зустрічається у більшості здорових людей (фізіологічний рефлюкс), але гастроезофагеальним рефлюкси можуть стати причиною різних захворювань стравоходу (гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ), синдром Золлінгера — Еллісона, стравохід Барретта, рак стравоходу та інші), гортані, ротової порожнини, а також астми.

65_f6f1b09bd2d28a10a3f254dbc9225e53.jpg (32.3 Kb)

Не зважаючи на те, що гастроегофагеальний рефлюкс досить часта патологія, вона важко діагностується. Але як тільки діагноз встановлено, існують досить ефективні консервативні та хірургічні методи лікування цього захворювання. Часто рефлюкс стає причиною задишки та симптомів, надто схожих на бронхіальну астму. Тому медики і ставлять неправильний діагноз, призначають непотрібне лікування, що стає причиною прийому дитиною великої кількості гормонів. А варто було б лікувати те, що в народі називають викидом кислоти в стравохід.

Симптоми захворювання: регургітація (відрижка) - це найчастіший прояв гастроезофагеальної рефлюксної хвороби.

Чи переросте Ваша дитина ГЕРБ? Так. У більшості немовлят це захворювання проходить з віком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зберегти сім'ю, коли батьки вмішуються у стосунки?

Медичні препарати для покращення роботи кишечника:

Пропульсід. Цей препарат був добровільно знятий з ринку в Сполучених Штатах в 2000 році, але, тим не менш, він ще доступний в дуже обмежених кількостях. Дія ліків направлено на посилення тиску нижнього стравохідного сфінктера і випорожнення шлунка, а також на підвищення швидкості, з якою їжа просувається через кишечник. Таким чином, скорочується виділення шлункового секрету і зменшується його попадання в стравохід. Ці ліки дуже ефективно в лікуванні кислотного рефлюксу у дітей, але важливо пам'ятати, що з прийомом цього препарату часто пов'язане порушення серцебиття.

Реглан. Це ще один медикамент, що сприяє прискоренню процесу травлення. Тим не менш, він також викликає безліч побічних ефектів, а деякі з них можуть бути серйозними і вкрай неприємними.

Еритроміцин. Даний препарат є антибіотиком, який використовують для лікування бактеріальних інфекцій. Побічний ефект цих ліків - посилення шлункових скорочень. Саме ця дія використовується для лікування кислотного рефлюксу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: рефлюкс, бронхіальна астма, хвороби, задишка, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?

Прорізування молочних зубів у малюків: коли варто хвилюватися?

Дитина | 00:30, 02.03.2024

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?

Ця хвороба не так небезпечна для дітей, як для їхніх батьків.

Рак товстої кишки. Чому батькам варто бути обережними

Хвороби | 17:00, 01.03.2024

Ця хвороба не так небезпечна для дітей, як для їхніх батьків.

Головне - не варто панікувати.

Що робити, коли в хлопчика діагностували фімоз

Хвороби | 20:00, 29.02.2024

Головне - не варто панікувати.

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котам

Раннє спілкування дитини з собакою нівелює у неї ризики захворіти на шизофренію

Дитина | 00:30, 29.02.2024

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котами, стверджують експерти, справи йдуть трохи інакше.

Із нею потрібно серйозно боротися.

Чому геморой - це не смішна, а серйозна хвороба

Хвороби | 21:00, 28.02.2024

Із нею потрібно серйозно боротися.

Чимало жінок навіть не знають, що мають таку проблему.

Рак молочних залоз. Як виявити хворобу на ранній стадії

Хвороби | 20:00, 27.02.2024

Чимало жінок навіть не знають, що мають таку проблему.

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперакти

Медики розповіли, як правильно потрібно обробляти рани дитині

Дитина | 07:40, 26.02.2024

Діти — це вічні двигуни, вони не можуть всидіти на місці, вони 24/7 в процесі вивчення світу. А значить батьки часто стикаються з наслідками гіперактивної поведінки свого чада: розбиті коліна, синці, подряпини і садини. Багато хто впевнений, що всі ц

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: