Причини виникнення лейкореї

Adoption
Date
  • 395 Переглядів
Лейкорея - це виділення з піхви, які виникають природним шляхом. Зазвичай під час вагітності вони проявляється у вигляді тонкої, молочно-білої речовини, яка не має запаху. У міру розвитку вагітності кількість зазвичай збільшується. Лейкорея також може виникнути у невагітних жінок і у немовлят жіночої статі протягом двох-трьох тижнів після пологів через вплив на них естрогену під час внутрішньоутробного розвитку.

4611_fd753b2b3e8010b2be23804e9d2a2f25_1.jpeg (19.59 Kb)

Причини лейкореї
Якщо лейкорея з’являється під час вагітності, вона спричинена підвищеним виробленням гормонів, у тому числі естрогену, а також посиленням кровотоку в області піхви. Це поєднання виділень із шийки матки та піхви, мертвих клітин шкіри та нормальної вагінальної бактеріальної флори. Це не шкідливо і не вказує на проблему. Лейкорея також може бути у невагітних жінок під час овуляції, при появі вагінальних інфекцій або захворювань, що передаються статевим шляхом, або перед першою менструацією у дівчини.

Лейкорея як ознака ранньої вагітності
Лейкорея може бути дуже ранньою ознакою вагітності, хоча вона не може бути чітким ідентифікатором, якщо стоїть окремо.

Лікування лейкореї
Лейкорея є нормальною частиною вагітності, і її не потрібно припиняти або лікувати. Багатьом жінкам комфортніше носити прокладку, якщо виділення сильні. Тримайте вагінальну область чистою та сухою та утримайтеся від носіння вузьких штанів або нейлону.

Аномалії при лейкореї
Зелені, жовті виділення з піхви, або почервоніння чи вагінальний свербіж можуть бути ознакою вагінальної інфекції, або інфекції шийки матки. Дріжджові інфекції є однією з найпоширеніших інфекцій, з якими стикаються жінки під час вагітності, і їх можна легко вилікувати. Також патологічні виділення можуть з’явитися внаслідок захворювання, що передається статевим шляхом.

Лікарська консультація при лейкореї
Зверніться до лікаря, якщо лейкорея супроводжується іншими симптомами або якщо у вагінальній області є свербіж чи печіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, вагітності, Лейкорея, лейкореї, виділення, шляхом, інфекції, ознакою, Причини, розвитку


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає незду

ГРВІ у немовлят: що треба знати батькам?

Немовля | 06:20, 25.05.2024

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає нездужати, багато батьків починають нервувати. І тут важливо не наробити помилок.

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже

Газові плити збільшують ризик розвитку астми у дітей

Дитина | 10:30, 24.05.2024

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже десятки років. Так, про газові плити.

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей в

Майже половина українських дітей страждає від ПТСР - нове дослідження

Хвороби | 06:20, 24.05.2024

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей від болю та хвилювань. Та це неможливо здійснити так, щоб дитина не відчувала стрес зовсім.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику пр

Аналіз крові може виявити причини пошкодження мозку в новонароджених

Немовля | 07:40, 23.05.2024

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику проблеми і допоможе обрати правильне лікування.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: