Улюблені іграшки дитини розкажуть про її характер

Adoption
Date
  • 254 Переглядів
Поспостерігайте за малюком!

3556_1232.jpg (29.56 Kb)

М'які іграшки
Ті, хто не уявляють своє життя без плюшевих ведмедиків, зайців, собачок і котиків, - романтичні шукачі нових відчуттів. Ці малюки не визнають інтелектуальні абстракції. Захопленість іграми в них закладена самою природою. А щоб емоції у цих дітей остаточно не здобули верх, їх потрібно постійно спрямовувати в плідну русло.

Конструктор
Діти, кожен день створюють забавки з конструктора, - цілеспрямовані, сконцентровані і по-хорошому вперті. Якщо вони щось задумали, то зі шляху звертати не стануть. А ще можна відзначити, що такий малюк злегка недовірливий, тобто, щоб переконатися в чомусь, йому потрібно перевірити це самостійно.

Пластилін
Такі особистості люблять постійно міняти що-небудь, прагнуть до пізнання незвіданого, постійно вдосконалюючи що-небудь. Ці діти готові створювати власну нову реальність. Але часом нелегко провести межу між вигаданим світом і реальним. З іншого боку, вони не дуже схильні до компромісів. Їм простіше направляти енергію на зміну світу на краще, але все ж іноді має сенс почати і з себе.

Книги
Якщо в дитинстві малюка неможливо відірвати від книг, значить, він залишиться невтомним мрійником і мандрівником, нехай навіть не завжди виходячи з дому. Його розум допитливий, йому під силу докопатися до самої суті і пізнати в повній мірі невідоме.

Залізниця
Любителі гри із залізницею завжди раді новим знайомствам, містах і країнах. Вони цінують комфорт, і якщо щось перестає подобатися, здатні, недовго думаючи, направити події в більш перспективне русло. Часом життя людей такого складу можна охарактеризувати як низку зустрічей і розставань. Тільки треба враховувати, що це далеко не остаточний вердикт, адже на ставлення до життя впливає також сім'я, в якій росте дитина, і соціальне середовище.

Малювання
Якщо в дитинстві дитина захоплюється малюванням, то вона, безумовно, натура сприйнятлива, здатна до вираження тонких відтінків у відносинах. Але якщо творчості щось поміщало вирватися назовні, то закріпачені творчі здібності можуть залишитися нерозвиненими. І реакція на взаємини теж може бути песимістичною або агресивною.

М'яч
Шанувальники гри в м'яч не люблять довгих роздумів і складання планів. Їм легше негайно приступити до дій. Задумане утримати в голові в голові їм не так просто: вони вважають за краще втілювати все в життя в швидкому ритмі.

Фотоапарат
Якщо з дитинства улюблена іграшка - фотоапарат, то перед нами людина, яка пристрасно прагне відобразити все, що відбувається в пам'яті. Це самолюбні натури з воістину феноменальною пам'яттю. При будь-якій нагоді вони можуть згадати навіть дрібні деталі подій минулого. Їм нелегко висловлювати свої емоції, і вони досить сильно залежать іноді від оцінки навколишнього суспільства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: іграшки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Не варто перетворювати дім у філію іграшкового магазину

П'ять причин не купувати дитині багато іграшок

Ігри та іграшки | 15:00, 09.12.2019

Не варто перетворювати дім у філію іграшкового магазину

Догляд за іграшками - запорука здоров'я малюка

Дитячі іграшки: як правильно їх мити і вибивати пил

Ігри та іграшки | 20:00, 04.12.2019

Догляд за іграшками - запорука здоров'я малюка

Обираєте забавку для свого чада або в подарунок?

Які іграшки підідйдуть для кількамісячних немовлят

Ігри та іграшки | 16:45, 24.11.2019

Обираєте забавку для свого чада або в подарунок?


Як допомогти малюку грою виявити свої здійбності?

Найпростіші ігри для самовираження дитини

Ігри та іграшки | 18:15, 20.10.2019

Як допомогти малюку грою виявити свої здійбності?

Почему дерево куда полезнее пластика или ткани?

Преимущества деревянных игрушек в развитии ребенка

Ігри та іграшки | 22:52, 11.09.2019

Почему дерево куда полезнее пластика или ткани?

Виявляється, час від часу гратися не лише приємно, а й корисно!

Відеоігри допомагають дітям ставати щасливішими

Ігри та іграшки | 01:15, 04.09.2019

Виявляється, час від часу гратися не лише приємно, а й корисно!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: