Улюблені іграшки дитини розкажуть про її характер

Adoption
Date
  • 403 Переглядів
Поспостерігайте за малюком!

3556_1232.jpg (29.56 Kb)

М'які іграшки
Ті, хто не уявляють своє життя без плюшевих ведмедиків, зайців, собачок і котиків, - романтичні шукачі нових відчуттів. Ці малюки не визнають інтелектуальні абстракції. Захопленість іграми в них закладена самою природою. А щоб емоції у цих дітей остаточно не здобули верх, їх потрібно постійно спрямовувати в плідну русло.

Конструктор
Діти, кожен день створюють забавки з конструктора, - цілеспрямовані, сконцентровані і по-хорошому вперті. Якщо вони щось задумали, то зі шляху звертати не стануть. А ще можна відзначити, що такий малюк злегка недовірливий, тобто, щоб переконатися в чомусь, йому потрібно перевірити це самостійно.

Пластилін
Такі особистості люблять постійно міняти що-небудь, прагнуть до пізнання незвіданого, постійно вдосконалюючи що-небудь. Ці діти готові створювати власну нову реальність. Але часом нелегко провести межу між вигаданим світом і реальним. З іншого боку, вони не дуже схильні до компромісів. Їм простіше направляти енергію на зміну світу на краще, але все ж іноді має сенс почати і з себе.

Книги
Якщо в дитинстві малюка неможливо відірвати від книг, значить, він залишиться невтомним мрійником і мандрівником, нехай навіть не завжди виходячи з дому. Його розум допитливий, йому під силу докопатися до самої суті і пізнати в повній мірі невідоме.

Залізниця
Любителі гри із залізницею завжди раді новим знайомствам, містах і країнах. Вони цінують комфорт, і якщо щось перестає подобатися, здатні, недовго думаючи, направити події в більш перспективне русло. Часом життя людей такого складу можна охарактеризувати як низку зустрічей і розставань. Тільки треба враховувати, що це далеко не остаточний вердикт, адже на ставлення до життя впливає також сім'я, в якій росте дитина, і соціальне середовище.

Малювання
Якщо в дитинстві дитина захоплюється малюванням, то вона, безумовно, натура сприйнятлива, здатна до вираження тонких відтінків у відносинах. Але якщо творчості щось поміщало вирватися назовні, то закріпачені творчі здібності можуть залишитися нерозвиненими. І реакція на взаємини теж може бути песимістичною або агресивною.

М'яч
Шанувальники гри в м'яч не люблять довгих роздумів і складання планів. Їм легше негайно приступити до дій. Задумане утримати в голові в голові їм не так просто: вони вважають за краще втілювати все в життя в швидкому ритмі.

Фотоапарат
Якщо з дитинства улюблена іграшка - фотоапарат, то перед нами людина, яка пристрасно прагне відобразити все, що відбувається в пам'яті. Це самолюбні натури з воістину феноменальною пам'яттю. При будь-якій нагоді вони можуть згадати навіть дрібні деталі подій минулого. Їм нелегко висловлювати свої емоції, і вони досить сильно залежать іноді від оцінки навколишнього суспільства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: іграшки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чим зайняти малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

ТОП 3 гри для розвитку дрібної моторики

Розвиток дитини | 19:00, 15.06.2020

Чим зайняти малюка? Повідомляє сайт Наша мама.

Для начала необходимо определить какую цель мы преследуем, когда хотим купить детский конструктор и определить критерии выбора.

Лего или Блочный конструктор IQ Brics

Дитина | 12:54, 11.06.2020

Для начала необходимо определить какую цель мы преследуем, когда хотим купить детский конструктор и определить критерии выбора.

Чи так потрібен він вашому малюку? Повідомляє сайт Наша мама.

Небезпечна іграшка? Що потрібно знати про спіннери

Ігри та іграшки | 19:00, 08.06.2020

Чи так потрібен він вашому малюку? Повідомляє сайт Наша мама.

Як такі фігурки, цілком звичайні для дорослих, впливають на маля? Повідомляє сайт Наша мама.

Іграшки-"монстри" загрожують розвитку дитини

Ігри та іграшки | 13:00, 25.05.2020

Як такі фігурки, цілком звичайні для дорослих, впливають на маля? Повідомляє сайт Наша мама.


Навіть якщо виглядає вона просто ідеально

Як зрозуміти, що іграшка може бути небезпечною для дитини

Ігри та іграшки | 19:00, 02.05.2020

Навіть якщо виглядає вона просто ідеально

Чим ця іграшка шкідлива для маляти?

Чому дітям до 5 років не варто давати планшет?

Ігри та іграшки | 16:00, 19.04.2020

Чим ця іграшка шкідлива для маляти?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: