Діагноз, який збільшує ризик дитини захворіти на коронавірус

Adoption
Date
  • 105 Переглядів
Вивчивши стан здоров'я 37 тисяч пацієнтів, медики з'ясували, який діагноз у дітей підвищує ризик зараження новим коронавірусом.


Коронавірус у дітейЗгідно з висновком експертів, діти з діагнозом "синдром дефіциту уваги і гіперактивність" частіше за інших хворіють COVID-19.

Більш того, пацієнти, які не вживали терапію, на 65% частіше були інфіковані коронавірусом. У той час як прийняті проти цієї недуги препарати здатні нівелювати ризик зараження.
Вчені вважають, що зв'язок між СДУГ і новим типом коронавірусної інфекції укладена в особливості поведінки цих пацієнтів.

Їм набагато складніше виконувати рекомендації епідеміологів, діючих в період пандемії.

Тому діти з СДУГ повинні проходити фармакологічне, психологічне або поведінкове лікування, незалежно від того, відвідують вони заняття школі чи ні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, СДУГ, коронавірус, дослідження вчених


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Бразилія одобрила вакцину Pfizer-BioNTech COVID-19

Інфекції | 13:30, 24.02.2021

Агентство регулювання охорони здоров'я Бразилії заявило у вівторок 22 лютого, що у них схвалили вакцину Pfizer-BioNTech COVID-19 для широкого використання. Країна прагне забезпечити достатню кількість доз, щоб стримати один з найгірших спалахів в сві

Вагітні передають дитині антитіла від COVID-19

Мама | 16:00, 23.02.2021

Згідно з новим дослідженням американських вчених, представленому в American Journal of Obstetrics and Gynecology, антитіла, що захищають від COVID-19, можуть передаватися від матері до дитини в утробі.

Окуляри - корисний аксесуар

Інфекції | 13:30, 23.02.2021

Індійські вчені помітили одну цікаву особливість. Вона полягає в тому, що люди, які регулярно носять окуляри, виявилися більш захищені від коронавірусної інфекції.

Як діабетики можуть пережити COVID-19?

Новини | 14:00, 22.02.2021

Люди з діабетом знаходяться в групі ризику для зараження коронавірусом. При цьому вони можуть виявити коронавірус на ранній стадії всього лише за підвищенням рівня глюкози в крові.

Астматикам не варто боятись коронавірусу

Патологія | 13:00, 22.02.2021

Австралійські вчені представили в Journal of Asthma нову роботу, яка визначає ризики тяжкого перебігу COVID-19 і смерті від нього серед людей, які страждають на астму.

Здоров'я ротової порожнини впливає на весь організм

Мама | 17:00, 13.02.2021

Здоров'я порожнини рота важливіше, ніж ви думаєте.

Грецькі горіхи захищають від інфекцій

Інфекції | 15:30, 10.02.2021

У раціоні кожної людини повинні бути грецькі горіхи.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: