Шкідливий вплив консервантів у харчових продуктах

Adoption
Date
  • 670 Переглядів
Консерванти в харчових продуктах призначені для запобігання росту бактерій, псування їжі, але не всі консерванти корисні для вас. Ефект харчових консервантів різний залежно від вашого віку та стану здоров’я, але негативний вплив деяких консервантів варто враховувати, коли ви їсте оброблені продукти.

0608_7715dbef.jpg (28.97 Kb)


Чи шкідливі для вас консерванти?
Однією з переваг харчових консервантів є те, що вам не доведеться турбуватися про те, що їжа швидко зіпсується, перш ніж ви зможете її з’їсти. Оброблені харчові продукти містять добавки, які збільшують термін зберігання та роблять їжу більш зручною. Добавки, такі як нітрити, також додають колір, що робить їжу більш привабливою.

Мета харчових консервантів - зробити їжу безпечнішою. Іноді має значення кількість харчових консервантів. Вживання невеликих кількостей харчових добавок може бути безпечним. Але якщо ви їсте багато обробленої їжі, ви можете збільшити свої шанси на ожиріння або діагноз високого кров’яного тиску, серцевих захворювань або раку.

Заморожені продукти піддаються обробці, але вони не завжди містять добавки. Заморожування м’яса та продуктів є фізичним, а не хімічним консервуванням їжі. Саме хімічні речовини, які використовуються як консерванти, можуть викликати проблеми.

Консерванти до обмеження
Варто розглянути питання про обмеження певних харчових консервантів і добавок. До шкідливих належать:

Нітрити натрію. Нітрити додають колір і смак консервованому м’ясу. Проблема виникає, коли нітрити нагріваються або змішуються зі шлунковою кислотою. Вони виробляють нітрозаміни, які пов’язані з підвищеним ризиком раку товстої кишки та підшлункової залози.
Сульфіти можуть спровокувати астму. Сульфіти заборонені на свіжі фрукти та овочі, але використовуються в інших продуктах харчування. Сульфіти можуть бути присутніми, коли на етикетці вказано діоксид сірки, бісульфіт калію, бісульфіт натрію або сульфіт натрію, тому краще уникати цих інгредієнтів.
Трансжири або частково гідрогенізовані олії. Вони заборонені через їх зв’язок із серцевими захворюваннями.
BHA (бутильований гідроксианізол) — це тверда речовина, що використовується для консервування масла, сала та м’яса. Цей інгредієнт міститься в пакетах з чіпсами, рослинними оліями, злаками та печивом. Його роль полягає в тому, щоб не допустити згіркнення їжі.
Емульгатори, які використовуються в майонезі, морозиві та інших продуктах, щоб запобігти розділенню інгредієнтів, можуть змінити кишкові бактерії, що потенційно призведе до запальних захворювань кишечника.

Що робити?
Консерванти є скрізь, і їх неможливо повністю уникнути. Батьки маленьких дітей повинні купувати і подавати більше свіжих і заморожених фруктів і овочів та менше обробленого м’яса.

Скоротіть споживання оброблених продуктів.

Читайте етикетки та дізнавайтеся, що входить до складу продуктів, які ви купуєте.

Купуйте на фермерських ринках або зареєструйтеся на поставку свіжих продуктів сільського господарства за підтримки громади.

Готуйте більшість своїх страв і уникайте попередньо запакованих страв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, харчових, консервантів, можуть, використовуються, продуктах, Сульфіти, натрію, продукти, консерванти


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Геомагнітна буря — це серйозне збурення магнітосфери Землі, яке виникає, коли відбувається дуже ефективний обмін енергією сонячного вітру в космічному

Геомагнітні бурі в грудні 2022: точні дати та як їх пережити

Консультації | 14:00, 03.12.2022

Геомагнітна буря — це серйозне збурення магнітосфери Землі, яке виникає, коли відбувається дуже ефективний обмін енергією сонячного вітру в космічному середовищі, що оточує Землю. Ці шторми є результатом коливань сонячного вітру, що викликає значні з

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

Повторні інфікування COVID-19 підвищують ризик відмови органів

Хвороби | 19:00, 02.12.2022

Дослідники рекомендують маски, вакцини та пильність, щоб запобігти повторному зараженню.

У той час як на яйця, молоко, горіхи, рибу, молюски, пшеницю та сою припадає 90 відсотків харчової алергії, алергія на ківі не є рідкістю, особливо у

Симптоми алергії на ківі

Алергія | 14:00, 02.12.2022

У той час як на яйця, молоко, горіхи, рибу, молюски, пшеницю та сою припадає 90 відсотків харчової алергії, алергія на ківі не є рідкістю, особливо у людей з іншими алергіями.

Є багато різних продуктів і трав, яких вам слід уникати під час вагітності, оскільки немає достатніх доказів того, що вони безпечні. Хоча малоймовірно

Чи спричинить корінь цикорію скорочення матки під час вагітності?

Вагітність та пологи | 08:30, 02.12.2022

Є багато різних продуктів і трав, яких вам слід уникати під час вагітності, оскільки немає достатніх доказів того, що вони безпечні. Хоча малоймовірно, що цикорій спричинить скорочення матки, це можливо. Оскільки немає доказів, які підтверджують його

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Чи варто відкладати щеплення дитини?

Щеплення | 23:00, 01.12.2022

Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

Набряк губ після їжі пов’язаний з харчовою алергією.

Чому набрякають губи після їжі?

Консультації | 01:30, 01.12.2022

Набряк губ після їжі пов’язаний з харчовою алергією.

З віком наше відчуття смаку може змінюватися, але ця втрата смаку може бути спричинена ліками, які ви приймаєте. Ліки можуть змінити ваше відчуття сма

Чи спричиняє старіння втрату смаку?

Консультації | 01:30, 30.11.2022

З віком наше відчуття смаку може змінюватися, але ця втрата смаку може бути спричинена ліками, які ви приймаєте. Ліки можуть змінити ваше відчуття смаку, а деякі також можуть зменшити відчуття голоду. Отже, процес старіння та ліки, які ми приймаємо,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: