3 випадки, коли мама точно права

Adoption
Date
  • 150 Переглядів
Просила не експериментувати із зовнішністю
Підлітковий вік - час експериментів над зовнішністю. І це нормальний процес, запевняють психологи. В які тільки кольори не фарбували волосся дівчата, які тільки речі не купували, аби бути стильними або не такими, як усі... А скільки дірок робили в вухах? Багато мам все це терпіли з думкою "переросте", багато змушували привести себе в людський вигляд, але цим тільки погіршували ситуацію, деякі посміхалися, згадуючи себе. Однак всі виявилися правими: в кінцевому підсумку діти знайшли свій стиль, який рідко коли схожий на те юнацьке вираження власної індивідуальності.

6440_fd89206c18eabecf309f41.jpg (.59 Kb)


Хотіла захистити від усього поганого
Одягала шапку при прохолодній погоді (яку ви знімали, вийшовши з під'їзду), забороняла гуляти в темний час доби (хоча іншим дозволяли), годувала правильною їжею (щоб не було гастриту), цікавилася успішністю (щоб не став двірником) - мама завжди знаходила привід для занепокоєння, іноді навіть там, де потрібно було б дати свободу. Але як її дати? Де ця межа між турботою і нав'язуванням? Адже зовсім недавно ви ще були малюками і не могли нічого робити без допомоги мами. Саме тоді вона і зрозуміла, що потрібна вам, а ви - їй. І дуже важко не хвилюватися за свою дитину, навіть коли у нього вже власні діти: "Ти надів сьогодні шапку? На вулиці холодно".

Намагалася захистити від поганої компанії
Практично у всіх мам є якийсь прихований сканер, який може дуже швидко визначити, з хорошою людиною ви зв'язалися чи ні. Назва цього сканера - життєвий досвід. Він найкраще визначає, варто довіряти вашому другу або краще тримати його на відстані витягненої руки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Який зв'язок між вітрянкою і раком мозку?
10 причин терміново з дитиною відвідати офтальмолога


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, права


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Захворювання матерів часто передаються дітям

Мама | 09:30, 13.07.2018

Генетика відіграє величезну роль в справі формування здоров'я, тому недуги мами досить часто передаються у спадок і її дітям.

Фрази, які новоспеченій мамі хочеться чути часто.

5 фраз чоловіка, які приємні жінці-мамі

Мама | 23:30, 12.07.2018

Фрази, які новоспеченій мамі хочеться чути часто.

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде

7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Дитина | 10:00, 12.07.2018

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це

Ми хочемо бачити своїх дітей успішними і готові м'яко підштовхувати їх до мети. На жаль, у багатьох

3 речі, які не можна робити за дитину

Мама | 10:00, 11.07.2018

Ми хочемо бачити своїх дітей успішними і готові м'яко підштовхувати їх до мети. На жаль, у багатьох "м'яке підштовхування" перетворюється в наполегливий тиск - і ви самі не усвідомлюєте, коли починаєте робити за дитину речі, які вона повинна робити с

Якщо ви годуєте грудьми, але захворіли, як бути - читайте далі.

Що робити, якщо лікування несумісне з вигодовуванням?

Мама | 14:00, 10.07.2018

Якщо ви годуєте грудьми, але захворіли, як бути - читайте далі.

Жінка, яка нещодавно народила, не може їсти все, що їй хочеться, адже наслідки можуть відображатися на малюку: гази, кольки, алергія тощо.

Навіщо годувальній мамі дієта?

Мама | 06:20, 06.07.2018

Жінка, яка нещодавно народила, не може їсти все, що їй хочеться, адже наслідки можуть відображатися на малюку: гази, кольки, алергія тощо.

Відразу після народження малюка подбайте про те, щоб ваше харчування було раціональним. Намагайтеся не переїдати, і в той же час харчуватися різномані

Як годувати грудьми і не поправитися

Післяпологовий період | 10:00, 04.07.2018

Відразу після народження малюка подбайте про те, щоб ваше харчування було раціональним. Намагайтеся не переїдати, і в той же час харчуватися різноманітно, виключивши з раціону жирне, здобне, солодке і смажене.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: