Про що шкодують жінки багатих чоловіків?

Adoption
Date
  • 68 Переглядів
Про те, що відбувається у тебе вдома, не прийнято говорити, особливо якщо ти - заможна дама і твій чоловік - впливова особа в суспільстві.

3135_yayayalrvapmppa.jpg (86.65 Kb)

Розповіді дружин мільйонерів часто бувають сумними. Це не означає, що в бідності жити краще. Просто у всього є певна ціна. Як би дивно це не звучало, але за безбідне життя під заступництвом мільйонера доведеться платити.

Свобода, що переходить в самотність
Дружині багатого чоловіка не потрібно підробляти в магазині, щоб утримувати сім'ю. У неї величезна кількість вільного часу, який можна витрачати на хобі, самовдосконалення.

З іншого боку, якими б цікавими захоплення дами не були, вона все одно буде самотньою. Більшість багатих чоловіків ставлять в пріоритет роботу, яка дозволяє їм самим і їх дружинам жити безбідно. Жінкам необхідно увага, якої багаті чоловіки не можуть дати апріорі.

Такий чоловік рідко буває вдома, не може дозволити собі нормально відпочити кілька днів без важливих дзвінків та розмов про роботу і бізнес.

Публічне життя
Навіть якщо ЗМІ не виявляють інтересу до життя сім'ї, то все одно багато людей можуть впізнавати надмірно багатого чоловіка. Про просте людське спілкування можна забути.

Дефіцит звичайного приємного спілкування — один з головних мінусів відносин з багатим чоловіком. Після початку відносин з олігархом жінка належить його світу. Ніякої інтимності і романтики в таких стосунках немає, хоча багатьом здається інакше.

Через публічне життя дівчині, яка одружена з дуже багатим чоловіком, необхідно завжди виглядати на п'ять з плюсом. Вона не може дозволити собі бути вільною в плані стилю і спілкування.

Чоловік керує життям дружини
Багато дружин відомих чоловіків шкодують про те, що вибрали таке життя, оскільки вони ним в повному розумінні не володіють. Багаті чоловіки дуже владні, бо хочуть контролювати ще і життя своїх близьких.

Дружина не може просто взяти і кудись поїхати, зробити щось самостійно. Союз з багатим чоловіком робить її в певному сенсі його особистою іграшкою, що дуже прикро і неприйнятно для багатьох.

Багатий чоловік не прислухається до порад і думки дружини, навіть якщо ці поради стосуються не грошей, а сімейних питань. Він егоїстичний, надмірно гонористий і пихатий. Жити з такою людиною дуже важко, нехай це буде навіть безбідне життя.

Страх перед зрадою
Багаті чоловіки — мета більшості мисливиць за гаманцем. Дружині доведеться завжди жити як на голках, боячись, що в черговій діловій поїздці він знайде собі коханку красивішу.

Як показує досвід, багаті чоловіки дійсно часто зраджують, тому що не відчувають ніякої провини. Їм здається, що їм все дозволено. Дружини не можуть дізнатися про пригоди обранців, а запитати прямо не дозволяє гордість.

Почуття ущемлення гідності
Жінкам подобається, коли їх утримують, але не всім. Багато хто дійсно закохується в людину, а не його гроші. Їм дуже важко прийняти той факт, що їх утримують і дарують такі подарунки, про які можуть тільки мріяти 99% інших дівчат.

З-за цього почуття залежності у дами з'являється покірність, почуття провини. Це допомагає багатому чоловікові керувати своєю коханою. Зрозуміло, на шлюбі все це позначається негативно, тому що жінка відчуває суміш негативних почуттів.

В якому випадку відносини з багатим чоловіком будуть успішними
Психологи відзначають, що тільки в тому випадку, якщо дівчина самодостатня. Чим багатша пані, тим краще. В такому разі не буде відвідувати почуття провини за дорогі подарунки. Вона і, найголовніше, її чоловік будуть знати, що в разі чого вона може піти.

Коли люди знаходяться у відносно рівних умовах, їхні стосунки розвиваються вдало. Чоловік буде рахуватися з думкою дружини, а вона — з його думкою. Якщо шлюб їх не влаштує, вони завжди зможуть розійтися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Збираючи аптечку, пам’ятайте про те, що майже всі ліки вам все ще заборонені, так як вони потрапляють в організм дитини разом з молоком. Так що, в апт

Які ліки взяти в пологовий для новоспеченої мами?

Післяпологовий період | 05:00, 01.03.2021

Збираючи аптечку, пам’ятайте про те, що майже всі ліки вам все ще заборонені, так як вони потрапляють в організм дитини разом з молоком. Так що, в аптечку мами входять ті ліки, які можна приймати дітям.

Червоні родимки: чи варто непокоїтись?

Мама | 14:00, 28.02.2021

Ангіоми насправді не є родимками.

Як зменшити біль під час місячних?

Мама | 16:00, 27.02.2021

Більшість жінок щомісяця чекають настання критичних днів, а разом з ними приходять хворобливі відчуття і зміни настрою. Сьогодні в світі проводять дослідження, за якими з'ясовують причини таких проявів і варіанти їх пом'якшення.

Більшість жінок неправильно лікують цистит

Мама | 12:30, 27.02.2021

Дослідження показало, що значна кількість жінок з інфекціями сечовивідних шляхів отримують неправильне лікування. До такого висновку прийшли американські вчені.

Секс врятує від безсоння

Секс | 11:00, 27.02.2021

У рекомендаціях з приводу безсоння рідко згадують допоміжний засіб для сну, який безкоштовний і доступний для більшості людей.

Жіночий інтелект слабшає швидше, ніж у чоловіків

Мама | 21:00, 26.02.2021

Вчені попереджають, що жінки стикаються з швидким зниженням інтелектуальної діяльності, ніж чоловіки. А через це їм загрожує підвищений ризик старечого слабоумства.

Здорове серце та мозок: як харчуватись?

Харчування | 15:00, 26.02.2021

Раціон харчування може суттєво впливати на функції різних органів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: