Про що шкодують жінки багатих чоловіків?

Adoption
Date
  • 598 Переглядів
Про те, що відбувається у тебе вдома, не прийнято говорити, особливо якщо ти - заможна дама і твій чоловік - впливова особа в суспільстві.

3135_yayayalrvapmppa.jpg (86.65 Kb)


Розповіді дружин мільйонерів часто бувають сумними. Це не означає, що в бідності жити краще. Просто у всього є певна ціна. Як би дивно це не звучало, але за безбідне життя під заступництвом мільйонера доведеться платити.

Свобода, що переходить в самотність
Дружині багатого чоловіка не потрібно підробляти в магазині, щоб утримувати сім'ю. У неї величезна кількість вільного часу, який можна витрачати на хобі, самовдосконалення.

З іншого боку, якими б цікавими захоплення дами не були, вона все одно буде самотньою. Більшість багатих чоловіків ставлять в пріоритет роботу, яка дозволяє їм самим і їх дружинам жити безбідно. Жінкам необхідно увага, якої багаті чоловіки не можуть дати апріорі.

Такий чоловік рідко буває вдома, не може дозволити собі нормально відпочити кілька днів без важливих дзвінків та розмов про роботу і бізнес.

Публічне життя
Навіть якщо ЗМІ не виявляють інтересу до життя сім'ї, то все одно багато людей можуть впізнавати надмірно багатого чоловіка. Про просте людське спілкування можна забути.

Дефіцит звичайного приємного спілкування — один з головних мінусів відносин з багатим чоловіком. Після початку відносин з олігархом жінка належить його світу. Ніякої інтимності і романтики в таких стосунках немає, хоча багатьом здається інакше.

Через публічне життя дівчині, яка одружена з дуже багатим чоловіком, необхідно завжди виглядати на п'ять з плюсом. Вона не може дозволити собі бути вільною в плані стилю і спілкування.

Чоловік керує життям дружини
Багато дружин відомих чоловіків шкодують про те, що вибрали таке життя, оскільки вони ним в повному розумінні не володіють. Багаті чоловіки дуже владні, бо хочуть контролювати ще і життя своїх близьких.

Дружина не може просто взяти і кудись поїхати, зробити щось самостійно. Союз з багатим чоловіком робить її в певному сенсі його особистою іграшкою, що дуже прикро і неприйнятно для багатьох.

Багатий чоловік не прислухається до порад і думки дружини, навіть якщо ці поради стосуються не грошей, а сімейних питань. Він егоїстичний, надмірно гонористий і пихатий. Жити з такою людиною дуже важко, нехай це буде навіть безбідне життя.

Страх перед зрадою
Багаті чоловіки — мета більшості мисливиць за гаманцем. Дружині доведеться завжди жити як на голках, боячись, що в черговій діловій поїздці він знайде собі коханку красивішу.

Як показує досвід, багаті чоловіки дійсно часто зраджують, тому що не відчувають ніякої провини. Їм здається, що їм все дозволено. Дружини не можуть дізнатися про пригоди обранців, а запитати прямо не дозволяє гордість.

Почуття ущемлення гідності
Жінкам подобається, коли їх утримують, але не всім. Багато хто дійсно закохується в людину, а не його гроші. Їм дуже важко прийняти той факт, що їх утримують і дарують такі подарунки, про які можуть тільки мріяти 99% інших дівчат.

З-за цього почуття залежності у дами з'являється покірність, почуття провини. Це допомагає багатому чоловікові керувати своєю коханою. Зрозуміло, на шлюбі все це позначається негативно, тому що жінка відчуває суміш негативних почуттів.

В якому випадку відносини з багатим чоловіком будуть успішними
Психологи відзначають, що тільки в тому випадку, якщо дівчина самодостатня. Чим багатша пані, тим краще. В такому разі не буде відвідувати почуття провини за дорогі подарунки. Вона і, найголовніше, її чоловік будуть знати, що в разі чого вона може піти.

Коли люди знаходяться у відносно рівних умовах, їхні стосунки розвиваються вдало. Чоловік буде рахуватися з думкою дружини, а вона — з його думкою. Якщо шлюб їх не влаштує, вони завжди зможуть розійтися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Кажуть, з появою дитини в сім'ю приходить щастя, а ще кажуть, діти вчать дорослих любити по-справжньому. Що ж... всього пів року тому я б з цим поспер

Посібник для втомлених батьків: Що робити, якщо дратує власна дитина?

Сімейні справи | 09:30, 01.03.2024

Кажуть, з появою дитини в сім'ю приходить щастя, а ще кажуть, діти вчать дорослих любити по-справжньому. Що ж... всього пів року тому я б з цим посперечалася. Постійне ниття і крики, розкидані всюди іграшки, розмальовані шпалери, покалічена кішка, до

50 років тому материнство було головною метою для жінки, але зараз створення родини у більшості не в пріоритеті. Якщо ви не впевнені, чи хочете мати д

Як зрозуміти жінці, чи хоче вона мати дітей?

Плануємо дитину | 00:30, 01.03.2024

50 років тому материнство було головною метою для жінки, але зараз створення родини у більшості не в пріоритеті. Якщо ви не впевнені, чи хочете мати дітей, то як прийняти правильне рішення?

Відповідальні батьки намагаються дати своїй дитині найкраще: балують солодощами, наймають репетиторів, а за хороші оцінки заохочують дорогими гаджетам

Про що можна розповісти доньці, поки вона не подорослішала?

Мама | 12:10, 29.02.2024

Відповідальні батьки намагаються дати своїй дитині найкраще: балують солодощами, наймають репетиторів, а за хороші оцінки заохочують дорогими гаджетами та іграшками. Але навіть надмірна турбота не вбереже дитину від перспективи опинитися віч-на-віч з

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Бути поруч з дитиною важливо для її розвитку - медики

Розвиток дитини | 11:20, 29.02.2024

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Діти — це велике щастя у житті батьків, але їх примхи серед ночі змушують батьків щось із цим робити. Деякі мами йдуть спати до іншої кімнати. Але чи

5 причин, через які мами воліють спати з немовлям, а не з чоловіком

Мама | 10:30, 29.02.2024

Діти — це велике щастя у житті батьків, але їх примхи серед ночі змушують батьків щось із цим робити. Деякі мами йдуть спати до іншої кімнати. Але чи завжди причина криється тільки у малюкові?!

Наукові співробітники розповіли, навіщо з дітьми потрібно лепетати. Дослідженням займалися академіки з лабораторії Корнельського університету, які при

Вчені пояснили, чому при розмовах з маленькими дітьми ми автоматично починаємо лепетати

Мама | 08:30, 29.02.2024

Наукові співробітники розповіли, навіщо з дітьми потрібно лепетати. Дослідженням займалися академіки з лабораторії Корнельського університету, які прийшли до дуже цікавого висновку.

Часто батьки не знають, заспокоювати їм малюка, який плаче або «загартовувати» характер?

Головна порада батькам: що робити, якщо дитина плаче

Мама | 07:40, 29.02.2024

Часто батьки не знають, заспокоювати їм малюка, який плаче або «загартовувати» характер?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: