Звичайна та двостороння мамографія: в чому різниця

Adoption
Date
  • 604 Переглядів
Мамографія на даний момент є найефективнішою процедурою виявлення та діагностики захворювань молочної залози.

6521_mammografiya_unimed.jpg (25.15 Kb)

До недавнього часу мамографію проводили за допомогою низькодозового рентгенівського випромінювання, а зображення переносили на плівку для перегляду. Більшість сьогоднішніх мамографів використовують повну цифрову мамографію, яку зазвичай називають цифровою мамографією. Цей спосіб працює подібно до цифрової камери, де зображення можна переглядати на екрані комп’ютера та/або переносити на плівку. Зображення значно покращується за допомогою цифрового методу, тому є кращим. Обидва методи використовують низькі дози рентгенівського випромінювання та застосовуються однаково для отримання зображень грудей.

Базова мамографія
Жінкам віком від 35 до 39 років безсимптомним захворюванням зазвичай рекомендується проходити базову мамографію. Базовий рівень встановлюється та порівнюється з майбутніми маммографіями, щоб виявити будь-які зміни в грудях.

Скринінгова мамографія
Скринінгова мамографія проводиться для якомога ранішого виявлення будь-якого раку молочної залози для найкращого можливого прогнозу. Лікарі рекомендують проходити щорічну скринінгову мамографію, починаючи з 40 років і щорічно після цього.

Діагностична мамографія
Якщо у жінки є симптоми раку молочної залози (ущільнення, виділення із сосків, ямочки тощо), то для подальшого дослідження та діагностики будь-яких аномалій грудей проводиться діагностична мамографія.

Двостороння мамографія
Двосторонні стосуються правої та лівої сторін, або членів, парного органу в тілі. Більшість мамографій призначаються як двосторонні, за винятком випадків, коли одна сторонамолочна залоза демонструє аномалії та потрібні додаткові мамографії.

Рак молочної залози у чоловіків
У чоловіків також може розвинутися рак молочної залози, але це дуже рідко (менше 1 відсотка всіх нових випадків раку молочної залози). Однак будь-які підозрілі симптоми вимагають додаткового обстеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, мамографія, залози, молочні залози, як проходять мамографію, зазвичай, проходити, проводиться, Скринінгова, чоловіки, жінки, рак, виділення, обстеження грудей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його

Як зберегти зціджене грудне молоко під час вимкнення електроенергії?

Дитяче харчування | 12:10, 26.05.2024

Якщо мамі потрібно відлучитися на кілька годин, варто подбати про банк молока. Та ось проблемка - що коли вимкнуть світло на 2-3 години, чи можна його давати немовляті?

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштов

Де в Україні безкоштовно лікувати безпліддя?

Безпліддя | 11:20, 26.05.2024

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштовно, всі кошти медзакладу сплачує держава.

Наш спойлер: можна їсти все! Якщо дитинка здорова. І не варто слухати бабусь, які прагнуть посадити молоду маму на пісну гречку і бульйон.

Морепродукти, шоколад, цитрусові: що можна їсти мамі на ГВ?

Післяпологовий період | 10:30, 26.05.2024

Наш спойлер: можна їсти все! Якщо дитинка здорова. І не варто слухати бабусь, які прагнуть посадити молоду маму на пісну гречку і бульйон.

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні

Чому у сучасних жінок місячні частіші, ніж у попередніх поколінь?

Мама | 10:30, 25.05.2024

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні "приходять" раніше, ніж раз в 28 днів. Чому так відбувається?

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Чому болить голова після червоного вина?

Здоров'я | 08:30, 25.05.2024

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, на

Контрацептиви можуть призводити до появи депресії і раку грудей

Секс | 14:50, 24.05.2024

Лікарі застерігають жінок, котрі приймають протизаплідні, що ризик появи раку грудей або депресії у них збільшується на 130 відсотків. Більше того, навіть аборт може призвести до появи раку грудей.

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схож

Лікарі визначили ідеальний вік для безпечного народження дітей

Плануємо дитину | 12:10, 24.05.2024

Поки одні будують кар'єру, інші одружуються і народжують дітей. Та багато хто задається питанням, коли настає ідеальний вік для продовження роду? Схоже, з'явилась відповідь.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: