П'ять правил вибору суміші для дитячого харчування

Adoption
Date
  • 3205 Переглядів
На що звертати увагу?

6052_55.jpeg (37.58 Kb)

Стан здоров'я дитини
Відрижки, запори, часті випорожнення, кольки, алергія або навіть натяки на подібні порушення - привід вибирати профілактичну, лікувально-профілактичну або лікувальну суміш. Вона може бути кисломолочна, з підвищеним вмістом заліза, гіпоалергенна, безлактозна, соєва, проти зригування.

Вік
Якщо на банці цифра один, це харчування для малюків від народження і до півроку. Двійка каже про те, що суміш призначена для дітей від шести місяців до року. Малюків постарше замість звичайного молока годуємо сумішами під номерами три і чотири. Це вже не повністю, а частково адаптований продукт, в який додали побільше вітамінів і мінеральних речовин.

Основа
Найчастіше основою суміші є коров'яче молоко, рідше - козяче. Існують також соєві і амінокислотні суміші. Це важливо, якщо у вас є підозра, що дитина погано реагує на стандартний склад.

Зручність
Є два варіанти: сухий порошок, який треба розводити водою, і рідкі суміші. Перші суміші хороші тим, що довго зберігаються, коштують дешевше, та й дозувати порцію простіше. З другими ж не треба робити ніяких додаткових маніпуляцій, крім підігріву. Але у них короткий термін зберігання.

Адаптація
Запам'ятаємо: адаптовані суміші зроблені на основі сироватки коров'ячого молока. Вони легкі, поживні і максимально наближені до маминого молочка. Для малюків з непереносимістю коров'ячого білка існують суміші на козячому молоці.

Частково адаптовані суміші близькі за складом до грудного молока, але в них крім лактози вже є сахароза, а мінерально-жировий склад відсутній. Наступні суміші вже роблять з сухого цільного молока з додаванням не тільки сахарози, а й крохмалю. Неадаптовані суміші, з казеїну, - це вже для старших дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: немовля, штучне вигодовування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вас виписали додому, але ви не знаєте, як правильно скоординувати дії по догляду за малям?

Як правильно годувати недоношену дитину

Дитяче харчування | 13:00, 21.05.2020

Вас виписали додому, але ви не знаєте, як правильно скоординувати дії по догляду за малям?


Що повинен вміти такий малюк?

За яких умов недоношеного малюка виписують додому?

Немовля | 17:00, 18.05.2020

Що повинен вміти такий малюк?

Про які захворювання може йти мова?

Шість причин виникнення висипки на тілі немовляти

Немовля | 14:03, 14.05.2020

Про які захворювання може йти мова?Про що це свідчить?

Чому у немовляти пульсує тім'ячко

Немовля | 15:00, 09.05.2020

Про що це свідчить?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: