Чи правда, що аутизм передається генетично?

Adoption
Date
  • 1279 Переглядів
Довічне порушення розвитку, яке впливає на спілкування і відносини з іншими людьми, а також на сприйняття і розуміння навколишнього світу, - називають аутизмом. Чи правда, що захворювання передається генетично?

7176__9828.jpg (24.42 Kb)

* Люди з аутизмом розповідають, що для них навколишній світ - це хаос з людей, місць і подій, в якому їм буває неможливо розібратися. Ці труднощі можуть викликати у них сильну тривожність.

* Людям з аутизмом важко розуміти інших людей і спілкуватися з ними.

* Аутизм не можна вилікувати - від аутизму немає таблеток.

* Існують припущення, що аутизм може бути викликаний психотравмуючими ситуаціями в ранньому дитячому віці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як харчуватися після отруєння

* Аутизм зустрічається набагато частіше, ніж прийнято думати. У Великобританії живе півмільйона людей з аутизмом - це одна людина з 100.

* Аутизм зустрічається з однаковою частотою незалежно від національності, культури, віросповідання та рівня життя. Це довічний стан, діти з аутизмом виростають і стають дорослими з аутизмом.

* Якщо діагноз був поставлений до 1,5 років, і своєчасно проведені корекційні заходи, то до 7 років вже ніхто навіть і не подумає, що хлопчикові чи дівчинці колись ставили діагноз аутизм. Навчання в умовах звичайної школи не завдасть особливих турбот ні родині ні дитині. Середня професійна або вища освіта для таких людей - не проблема.

Серед аутистів є прекрасні програмісти, конструктори, музиканти, загалом успішні житті люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аутизм, хвороба, симптоми, діагностика, психологія, розвиток


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Американські академіки розповіли, що прийом риб'ячого жиру вагітними жінками значно знижує ймовірність викидня. Про це стало відомо після дослідження,

Риб'ячий жир знижує ризик викидня

Вагітність та пологи | 23:30, 18.02.2019

Американські академіки розповіли, що прийом риб'ячого жиру вагітними жінками значно знижує ймовірність викидня. Про це стало відомо після дослідження, в ході якого використовували лабораторних гризунів, які очікують потомства.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: