Ранній секс може призвести до безпліддя

Adoption
Date
  • 2102 Переглядів
Дівчата, які надто швидко втрачають цноту, ризикують ніколи не дізнатися, що таке радість материнства. Фахівці переконані, що дівчата, які надто швидко починають займатися сексом, дуже ризикують своїм репродуктивним здоров’ям.

4767_0-4s3cof6jq.jpg (20.11 Kb)

До теперішнього часу більше 40% школярок у віці 15 років вже позбулися невинності — в 1990-і цей показник становив близько 30%. Про це йдеться у випущеній в цьому році першій колективній монографії Наукового центру здоров’я дітей, монографія "Медико-соціальні проблеми виховання підлітків". Так, у дослідженні говориться, що серед анкетованих дівчат виявлено 41% тих, хто вже до 15 років втратив цноту. При цьому, кожна п’ята з них позбулася цноти ще до 13 років.

Рання сексуальна активність призвела до зростання показників захворюваності по гінекології. З 2000 року частка 15-річних школярок з менструальними розладами виросла майже в два рази, досягнувши позначки в 40% від загального числа обстежених дівчат. 14 років тому дослідження у восьми десятках суб’єктів країни виявило 24% хворих 15-річних дівчат (серед повнолітніх — більше 50%). У підлітків, що живуть статевим життям, частота гінекологічних патологій в рази вище, ніж у їх ровесниць, які не вступали в статевий зв’язок, йдеться в дослідженні.

Серед гінекологічних проблем виділений вульвовагініт — він становить 50% випадків захворювань. Згідно з отриманими даними, у дівчат 17-річного віку відсоток хворих може досягати 35%.

Аналогічна ситуація складається і з молодими людьми. Згідно з останніми дослідженнями, понад 40% хлопчиків страждають від захворювань, які в подальшому можуть обмежити їх репродуктивні здібності. В результаті 10-річного спостереження 426 школярів з 1 по 10 клас за 2013 рік, поширеність хронічних захворювань серед хлопчиків зросла на 42,3%, серед дівчат — на 28,2%. При цьому, загальна захворюваність підлітків (від 13 до 18 років) з 2000 по 2013 рік зросла на 66% за всіма показниками хвороб.

Серед основних наслідків, до яких можуть призвести небезпечні зв’язки і ранній початок статевого життя, автори монографії виділяють зростання числа абортів, зростаючу ймовірність раку шийки матки і зростаюче число безплідних пар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим не можна збивати температуру у дітей
Група крові і сумісність в ліжку: міф чи реальність?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: цнота, цнотливість, втрата цноти, секс, безпліддя, рак, жінка, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Що заважає жінкам виношувати дітей

Вагітність та пологи | 09:30, 18.04.2019

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: