Речі до пологів і після: Життя до такого не готувало

Adoption
Date
  • 187 Переглядів
Як ми уявляємо собі життя з дитиною до і після пологів? До чого важливо бути готовим батькам? Читайте далі.

59_4.jpg (23.25 Kb)

1. Годування може тривати годинами
До пологів. Я думала, що годування грудьми відбувається як би мимохідь. Дитина зголодніла, я взяла її на руки, хвилин 5-7 погодувала і поклала в ліжечко. Мені здавалося логічним, що в наступний раз вона захоче їсти через 2-3 години.

Після пологів. О, ці довгі години годування грудьми! За перші місяці я переглянула кілька серіалів, тому що відірватися від дитини просто фізично не могла. Вона постійно просила груди, засипала, прокидалась, знову їх шукала. Я відчувала себе буквально прив'язаною до дитини.

2. Дитина занадто багато плаче
До пологів. Так, я знала, що діти плачуть, але думала, що батьки нагнітають обстановку. Я ж мати, швидко зрозумію, як заспокоїти.

Після пологів. Перші півроку життя проходить на тлі дитячого плачу - і це нормально. Хоче їсти - плаче, хоче спати - плаче, щось болить - плаче. Я дізналася, що по-іншому дитина висловити свої емоції не може, довелося змиритися.

3. Іноді ГВ болючіше за пологи
До пологів. Пригадуються солодкі фото з інтернету, як мама годує свою дитину, а вона їй ласкаво дивиться в очі. Таким я і уявляла собі годування грудьми.

Після пологів. Все йшло непогано - до першого лактостазу. Ти вся гориш, годування здається тобі пеклом, краще б ще раз народила. «Розціджування грудей» - це найнеприємніші хвилини в моєму житті. А у деяких моїх подруг «тріскалася груди» - видовище з фільму жахів.

4. Дитина може спати уривками по півгодини
До пологів. Від знайомих батьків я чула, що діти перші півроку в основному сплять. Потай сподівалася, що в цей час буду готувати, займатися спортом, а може, ще й на книги час залишиться. Загалом, готувалася до декретної відпустки. Не вийшло.

Після пологів. Дитина засинала з істериками і прокидалась з ревом, часто спала по 30-40 хвилин. У паніці я намагалася читати літературу по сну, щоб зрозуміти, що відбувається. Все, звичайно, пройшло само собою, але до таких перебоїв зі сном я точно була не готова.

5. А вночі не легше. Ти весь час будеш хотіти спати
До пологів. Я знала, що діти заважають батькам спати ночами, прокидаються іноді на годування. У них може боліти живіт або різатися зуби - нічого, встану пару раз, прорвемося!

Після пологів. Чому ніхто не попередив, що прокидатися вночі часом потрібно до 7-10 раз? А іноді і взагалі не спати, тому що дитина може переплутати «день» і «ніч». Перший рік я прожила як в тумані. Прокидалася з розбитою головою. Намагалася досипати днем. В житті нашої сім'ї з'явилася фраза: «Ну як, сьогодні поїзд переїхав чи ні?».

6. Тепер у тебе не буде вихідних
До пологів. Коли працюєш і втомлюєшся, ти розумієш, що прийдуть вихідні - і ти відпочинеш, поспиш, щоб полежати, займешся прибиранням. Увечері в робочий день можеш прийти пізно, але вдома тебе чекає відпочинок, ти відновлюєшся і набираєшся сил.

Після пологів. Десь на 7-й день я раптом зрозуміла, що вихідних не буде. Що це щоденна робота. І відпочинку не чекай. Увечері «твій час» настане, коли дитина ляже спати. Раніше - не розслаблятися! А укладаючи дитину, часто засинаєш сама. Можна забути про безцільне сидіння в інтернеті та інші дурниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, пологи, після пологів, материнство


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато жінок відчувають післяпологові набряки обличчя та кінцівок, таких як руки, стопи та ноги. Деякі також відчувають набряк навколо розрізу після к

7 методів лікування післяпологових набряків

Післяпологовий період | 14:00, 21.09.2022

Багато жінок відчувають післяпологові набряки обличчя та кінцівок, таких як руки, стопи та ноги. Деякі також відчувають набряк навколо розрізу після кесаревого розтину або на промежині, якщо була епізіотомія або розрив.Поки ви чекаєте, що ваші нирки

В останні десятиліття жінки все більш відповідальніше ставляться до цього важливого процесу, адже розуміють, наскільки це корисно для здоров’я та майб

Цікаві факти про грудне вигодовування

Післяпологовий період | 08:00, 21.09.2022

В останні десятиліття жінки все більш відповідальніше ставляться до цього важливого процесу, адже розуміють, наскільки це корисно для здоров’я та майбутнього малюка.

Незалежно від того, чи ви народжували вагінально чи за допомогою кесаревого розтину, ваше тіло потребує додаткової підтримки під час загоєння. Такі по

5 супів, які жінки всього світу п’ють для відновлення після пологів

Вагітність та пологи | 08:30, 20.09.2022

Незалежно від того, чи ви народжували вагінально чи за допомогою кесаревого розтину, ваше тіло потребує додаткової підтримки під час загоєння. Такі поживні речовини, як залізо, вітамін B-12 і фолат, або фолієва кислота, можуть сприяти заміні клітин к

Фахівці вивчили мозок 40 чоловіків, які готувались стати батьками. Вони проводили дослідження протягом вагітності та через кілька місяців після. В яко

Мозок чоловіків змінюється після народження дитини — вчені

Вагітність та пологи | 10:00, 15.09.2022

Фахівці вивчили мозок 40 чоловіків, які готувались стати батьками. Вони проводили дослідження протягом вагітності та через кілька місяців після. В якості контрольної групу виступили 17 бездітних чоловіків.

Особливістю лікування вагітної полягає в тому, що більшість протизастудних препаратів не показана для застосування у цьому стані, особливо у перший тр

Лікування застуди та ГРВІ при вагітності і грудному вигодовуванні

Вагітність та пологи | 05:00, 14.09.2022

Особливістю лікування вагітної полягає в тому, що більшість протизастудних препаратів не показана для застосування у цьому стані, особливо у перший триместр вагітності.

Післяпологовий ендометрит - випадок, коли запалюється внутрішній шар матки (ендометрію). З таким захворюванням, на жаль, стикається практично кожна ва

Ендометрит - післяпологове ускладнення

Післяпологовий період | 12:00, 12.09.2022

Післяпологовий ендометрит - випадок, коли запалюється внутрішній шар матки (ендометрію). З таким захворюванням, на жаль, стикається практично кожна вагітна жінка. Цілісність ендометрію, як і його нормальна функціональність, дуже важливі для того, щоб

Фахівці рекомендують особливу увагу приділяти стану жінки після пологів, оскільки вона  перенесла потужне навантаження на організм, внаслідок якого ві

Відновлення гормонального фону жінки після пологів

Післяпологовий період | 12:00, 11.09.2022

Фахівці рекомендують особливу увагу приділяти стану жінки після пологів, оскільки вона перенесла потужне навантаження на організм, внаслідок якого відбувається чимало змін, а процес відновлення відбуватиметься впродовж 3-5 років.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: