Науковці: народжувати у понеділок геть небажано

Adoption
Date
  • 501 Переглядів
Все дуже просто. Повідомляє сайт Наша мама.

3211_db1e8845059d2078f8fe996d890e280ef123dcb3.jpeg (39. Kb)

Два роки вчені з університетського коледжу Лондона вивчали вплив днів тижня на долю малюків. Вони визначили, що рівень смертності серед дітей, які народилися в вихідний день, набагато вище, ніж у тих, яким пощастило з'явитися в будні.

За даними дослідників, у вихідні гинули близько семи немовлят з 1000, в будні ж одна дитина з 1000. Таку невтішну статистику вчені пов'язують з тим, що в суботу та неділю велика частина лікарів йде на роботу неохоче, плюс деякі медики відпочивають, а раз присутній не весь персонал, значить, і умови стають гіршими, і ризик підхопити інфекцію підвищується.

Другий важливий момент, на якому загострюють увагу вчені, - це невдачливий понеділок.

Проаналізувавши дані про 1,5 млн дітей, народжених в різні дати і дні тижня, дослідники з'ясували, що понеділок - теж поганий день для пологів і виною всьому людський фактор, точніше, наша з вами психологія, яка знає, що понеділок - важкий день. В цей день трапляється більшість медичних помилок і недоглядів, які несуть велику небезпеку як для мам, так і для малюків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Чи ризиковано народжувати дитину в лікарні в умовах пандемії COVID-19

Пологи | 05:00, 09.04.2021

Що обрати – домашні пологи чи в лікарні – читайте далі.

Найчастіше перше батьківство у чоловіків в Україні настає у 30 – 39 років: у Держстаті нарахували понад 135 тисяч таких чоловіків.

В якому віці українські чоловіки найчастіше стають батьками?

Сімейні справи | 08:00, 03.04.2021

Найчастіше перше батьківство у чоловіків в Україні настає у 30 – 39 років: у Держстаті нарахували понад 135 тисяч таких чоловіків.

Хоч кесарів і називають пологами, все ж не варто забувати, що це серйозна порожнинна операція. Показаннями до цієї операції можуть бути різні патологі

Корисні поради, як вести себе після кесарів розтину

Пологи | 05:00, 05.03.2021

Хоч кесарів і називають пологами, все ж не варто забувати, що це серйозна порожнинна операція. Показаннями до цієї операції можуть бути різні патології як з боку матері, так і з боку дитини. Починаючи від анатомічних особливостей (таких як вузький та

Для будь-якої вагітної жінки дуже важливо пройти через процес пологів в комфортній і приємній обстановці. Саме з цієї причини питання про вибір полого

Вагітність і пологи: Як вибрати пологовий?

Вагітність та пологи | 10:00, 01.03.2021

Для будь-якої вагітної жінки дуже важливо пройти через процес пологів в комфортній і приємній обстановці. Саме з цієї причини питання про вибір пологового будинку є одним з найбільш важливих при підготовці до пологів.

Дуже важливо пам’ятати про аптечку, яку треба брати з собою в пологовий будинок. Розглянемо, що ж з медикаментів потрібно взяти з собою в пологовий бу

Що взяти в пологовий будинок з медикаментів для новонародженого

Вагітність та пологи | 12:00, 28.02.2021

Дуже важливо пам’ятати про аптечку, яку треба брати з собою в пологовий будинок. Розглянемо, що ж з медикаментів потрібно взяти з собою в пологовий будинок для новонародженого.

Чи варто використовувати епідуралку - читайте у нашому матеріалі.

Переваги та недоліки епідуральної анестезії

Вагітність та пологи | 17:00, 26.01.2021

Чи варто використовувати епідуралку - читайте у нашому матеріалі.

Варто дотримуватись списку.

Які речі брати у пологовий будинок?

Пологи | 19:00, 15.12.2020

Варто дотримуватись списку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: