Як протікають пологи при народженні великого плоду?

Adoption
Date
  • 279 Переглядів
Як правило, при народженні великого плоду, пологи мають тривалий характер і, внаслідок чого, породілля сильно втомлюється, втрачає багато сил і на потуги їх вже не залишається.

3296_3.jpg (25.81 Kb)

В медицині поняття великий плід поділяють на два види: великі і гігантські. Їх відмінність лише в масі тіла, якщо перші мають вагу при народженні від 4 кг до 5 кг, то другі – понад 5 кг. Зростання таких діток теж перевищує середньостатистичні норми. У нормі зростання новонародженої дитини становить 48 – 54 см, в той час як зростання великого плоду складає 54 – 56 см, а гігантського понад 56 див. За даними досліджень, на території Росії число народжень великих дітей становить всього 10%, гігантських дітей – 3%.

Природні пологи великим плодом в більшості випадках проходять успішно і без будь-яких ускладнень. Однак є ймовірність їх утворення. Найбільш часто зустрічаються ускладнення при пологах є:

- несвоєчасне вилиття навколоплідних вод;
- аномалії пологової діяльності;
- гостра гіпоксія плоду;
- ситуація клінічного вузького тазу;
- дистоція плечиків;
- оперативне втручання;
- розрив матки;
- освіта сечостатевих і прямокишково-піхвових нориць;
- пошкодження лобкового симфізу.

Ситуація клінічного вузького тазу є досить частим явищем під час пологів при крупному плоді. Розміри голівки плоду можуть не відповідати розмірами таза породіллі, що згодом може призвести до певних ускладнень в процесі пологів. Однак якщо родова діяльність добра, то пологи найчастіше відбуваються природним шляхом без оперативного втручання.

Великий плід може викликати слабку родову діяльність, що призводить до застосування медикаментозних методів з метою її порушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, великий плід


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вчені Центру з вивчення старіння NORC при Університеті Чикаго (США) Леонід та Наталія Гаврилови провели низку досліджень, результати яких показали, що

Вчені назвали місяць, коли народжується найбільше довгожителів

Вагітність та пологи | 05:00, 28.02.2023

Вчені Центру з вивчення старіння NORC при Університеті Чикаго (США) Леонід та Наталія Гаврилови провели низку досліджень, результати яких показали, що діти, народжені у період з вересня по листопад можуть з великою ймовірністю стати довгожителі.

Хоча кожна жінка переживає вагітність і пологи по-різному, важкі груди та біль в грудях не є однією з визнаних ознак того, що скоро почнуться пологи.

Чи важкі груди є ознакою пологів?

Вагітність та пологи | 14:00, 26.12.2022

Хоча кожна жінка переживає вагітність і пологи по-різному, важкі груди та біль в грудях не є однією з визнаних ознак того, що скоро почнуться пологи. Ви можете самі відчувати та помічати деякі загальні ознаки, такі як зміна положення вашої дитини або

Кров'янисті виділення в кінці вагітності є ознакою пологів. Вони виникають, коли слизова пробка, яка захищає отвір вашої шийки матки від бактерій, змі

Чи є кров’янисті виділення ознакою пологів?

Вагітність та пологи | 00:30, 24.12.2022

Кров'янисті виділення в кінці вагітності є ознакою пологів. Вони виникають, коли слизова пробка, яка захищає отвір вашої шийки матки від бактерій, зміщується з шийки матки.

Якщо ви хочете повернутися до фізичних вправ після пологів, слід враховувати кілька факторів. Оскільки немає двох однакових пологів, ваш випадок потрі

Вправи після кесаревого розтину: що безпечно, а що ні

Післяпологовий період | 19:00, 21.12.2022

Якщо ви хочете повернутися до фізичних вправ після пологів, слід враховувати кілька факторів. Оскільки немає двох однакових пологів, ваш випадок потрібно оцінити відповідно до ваших унікальних потреб.

Метод, за допомогою якого народилася дитина, пов’язаний з тим, як її імунна система відреагує на дві ключові дитячі вакцини, показує дослідження.

Відповідь дитини на вакцину пов’язана зі способом пологів

Дитина | 19:00, 21.11.2022

Метод, за допомогою якого народилася дитина, пов’язаний з тим, як її імунна система відреагує на дві ключові дитячі вакцини, показує дослідження.

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низьк

Незвичайно спекотна або холодна погода може вплинути на вагу немовлят при народженні

Вагітність та пологи | 00:30, 21.11.2022

Дослідники виявили, що жінки, які відчували надзвичайно спекотну або холодну погоду під час вагітності, мали підвищений ризик народження дітей з низькою вагою, навіть якщо дитина не народилася передчасно.

Природні пологи спричиняють стрес для організму матері, але екстрений кесарів розтин пов’язаний з ще більшою експресією генів запалення в плаценті, по

Вчені вивчили відповідь плаценти на екстрений кесарів розтин

Вагітність та пологи | 19:00, 21.09.2022

Природні пологи спричиняють стрес для організму матері, але екстрений кесарів розтин пов’язаний з ще більшою експресією генів запалення в плаценті, показує нове дослідження Південної Австралії.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: