Вправи при болях в спині

Adoption
Date
  • 1480 Переглядів
Заняття, як правило, проводяться на підлозі, тому необхідно взяти ковдру або спеціальний килимок для занять йогою.
3876_spina.jpg (16.52 Kb)

Перекати - лягти на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Руками хапаються за коліна і перекочуються хребтом вперед / назад. Спина повинна бути округлена і максимально задіяний весь хребет. Цю вправу виконують протягом 30 секунд. Досить п'яти підходів, між якими необхідний короткочасний відпочинок.

Головний акцент на коліна - лягти на спину і зігнути ноги в колінах. Гомілки захопити руками. Притискаючись всім хребтом до підлоги, особливу увагу приділити куприку, він повинен направлятися вниз. Така поза має бути зафіксована на пару хвилин.

Працюємо ногами - лягти на бік, обличчя при цьому повернуто до стінки. Ноги піднімають на стіну паралельно з обережним опусканням на підлогу. Руки заведені за голову, а хребет притиснутий до підлоги. Положення також фіксують на пару хвилин.

Підтягування: лягти на спину і зігнути в коліні праву ногу. Підтягуються чолом до зігнутого коліна. У цьому положенні затримуються на хвилину, і проводять зміну ноги, опустивши на підлогу одну і після короткого відпочинку почати вправу з іншою.

Котяча поза - сидячи на ступнях. Видих - підборіддя направляється до грудей, спина вигинається. Вдих - голова закидається, погляд в стелю і прогин тулуба в іншу сторону. Вправа виконується 3 хвилини і завершується поворотами в сторони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: спина, вправи, лікування, біль в спині


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає незду

ГРВІ у немовлят: що треба знати батькам?

Немовля | 06:20, 25.05.2024

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає нездужати, багато батьків починають нервувати. І тут важливо не наробити помилок.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику пр

Аналіз крові може виявити причини пошкодження мозку в новонароджених

Немовля | 07:40, 23.05.2024

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику проблеми і допоможе обрати правильне лікування.

Щоб знати, чи все гаразд з організмом, чи немає запального процесу, достатньо виміряти температуру тіла. Іноді вона може не вписуватися в рамки

Лікаркі розповіли, яка температура тіла вважається рідкісною і небезпечною

Хвороби | 01:20, 13.05.2024

Щоб знати, чи все гаразд з організмом, чи немає запального процесу, достатньо виміряти температуру тіла. Іноді вона може не вписуватися в рамки "норми".

Якщо у дитини часто тече з носа, або вона не має чим дихати, сопе вночі, або прокидається через те, що не може вдихнути носом, це далеко не завжди зас

Не нежить: чому насправді дитина не дихає носом?

Дитина | 16:20, 12.05.2024

Якщо у дитини часто тече з носа, або вона не має чим дихати, сопе вночі, або прокидається через те, що не може вдихнути носом, це далеко не завжди застуда/вірус. Такий симптом може бути через інші захворювання. Педіатриня Лідія Бабич розповіла, чому

Специфічний запах ацетону з рота - це симптом, який неможливо переплутати з іншим захворюванням. Важливо вчасно відреагувати на підвищення ацетону і н

Що робити при підвищенні ацетону у дитини?

Хвороби | 11:20, 12.05.2024

Специфічний запах ацетону з рота - це симптом, який неможливо переплутати з іншим захворюванням. Важливо вчасно відреагувати на підвищення ацетону і надати допомогу дитині.

Голова болить - значить, знову магнітні бурі. Чули таке від старших людей? Сумно, що тепер чутливими до них стає все більше молоді, і навіть діти.

Як магнітні бурі впливають на наш мозок?

Здоров'я | 01:30, 12.05.2024

Голова болить - значить, знову магнітні бурі. Чули таке від старших людей? Сумно, що тепер чутливими до них стає все більше молоді, і навіть діти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: