Вісім міфів про молочницю, які заважають вам вилікуватися

Adoption
Date
  • 414 Переглядів
Беріться за лікування комплексно!
1053823284583ffa4d786875_36245118_articles_main_big.jpg (23.1 Kb)


1. Молочницю можна переплутати з іншими інфекційними захворюваннями
Симптоми молочниці не особливі і так може проявляти себе практично будь-яка інфекція. Тому необхідно звернутися до гінеколога та здати всі аналізи, пройти повноцінне лабораторне дослідження, щоб виявлити проблеми.

2. Молочниця може розвиватися безсимптомно
Про захворювання можна говорити тоді, коли під впливом будь-яких чинників зовнішніх або внутрішніх гриби кандиди починають активно розмножуватися. Знову ж таки: біжіть до лікаря!

3. Кандидоз буває гострим і хронічним
Гостра форма молочниці триває заледве два місяці при правильному лікуванні, тоді ж як хронічна форма без лікування може тривати кілька разів на рік з погіршенням.

4. Кандидоз не обов'язково з'являється на піхві
Так, інфекція може з'являтся і на шкірі, на слизовій кишечника і ін. Найчастіше системний кандидоз розвивається на тлі імунодефіцитних станів, онкологічних захворювань, ВІЛ-інфекції, цукрового діабету.

5. Часто молочниця розвивається на тлі іншої урогенітальної інфекції
Збудники таких захворювань, як, наприклад, хламідіоз або тріхоманіаз змінюють склад нормальної мікрофлори піхви, порушують нормальний рН в цій області і провокують розмноження грибів роду Candida.

6. Причиною молочниці може бути збій в роботі імунної системи
І не тільки, оскільки як би це не звучало сумно, але розвитку кандидозу може сприяти і гормональний дисбаланс, і прийом антибіотиків, і будь-яка ситуація, яка є стресом для організму.

7. Виявити молочницю можна тільки за допомогою аналізу
Це справді так, втім, лише коли у вас є клінічні прояви молочниці. Бувають випадки, коли мікроскопія не вказує грибів, однак симптому кандидозу присутні. У даній ситуації береться посів грибів роду Candida.

8. Лікуватися потрібно без партнера
Якщо у вас є постійний статевий партнер, приймати відповідні препарати потрібно обом. Нерідко при зникненні основних симптомів жінка припиняє прийом ліків, кандіоз залишається недолікований, гостра форма в даному випадку може перейти в хронічну - а все через партнера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: молочниця


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: