Чи відпускати дитину у літній табір?

Adoption
Date
  • 1828 Переглядів
tabir.jpg
Батьки часто бояться відпускати дитину у літній табір вперше. Чи потрібно насправді так перейматися?


Діти дорослішають і, певна річ, у них виникає бажання відпочити самостійно. Літні табори - місце, де ваші сини та дочки зможуть не лише весело провести час, а й знайти нових друзів.

Багато батьків бояться відпускати дітей далеко від себе. Якщо ви - одні з них, то психологи радять для першого літнього табору обрати той, який знаходиться близько, це забезпечить вас відчуттям безпеки, адже у будь-який момент можна поїхати та провідати своє чадо. Характер у дітей різний, деякі можуть жити самостійно, а деякі навпаки - дуже залежать від тата з мамою. Перш ніж пакувати валізу у літній табір подумайте, чи готова дитина до тривалої розлуки з вами.

Читайте також: 10 заповідей для батьків: від новонародженого до підлітка

При виборі табору допоможуть рекомендації інших батьків. Чим більше ви дізнаєтеся про місце перебування вашої дитини, тим менше вас лякатиме розлука з нею. Не хвилюйтеся через те, що ваша дитина хоче мати більше свободи. Це обов'язковий етап у її розвитку, який потім допоможе легше увійти у доросле життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: літній табір, літо, відпочинок, дитина, страх


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ознаки та особливості біполярного розладу

Психологія | 14:15, 02.03.2021

Головною ознакою цього психічного розладу є різкі перепади настрою.

Вчинки, які можуть образити дитину

Дитина | 09:00, 02.03.2021

Не варто ображати дітей такими вчинками

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: