Чи відпускати дитину у літній табір?

Adoption
Date
  • 1787 Переглядів
tabir.jpg
Батьки часто бояться відпускати дитину у літній табір вперше. Чи потрібно насправді так перейматися?

Діти дорослішають і, певна річ, у них виникає бажання відпочити самостійно. Літні табори - місце, де ваші сини та дочки зможуть не лише весело провести час, а й знайти нових друзів.

Багато батьків бояться відпускати дітей далеко від себе. Якщо ви - одні з них, то психологи радять для першого літнього табору обрати той, який знаходиться близько, це забезпечить вас відчуттям безпеки, адже у будь-який момент можна поїхати та провідати своє чадо. Характер у дітей різний, деякі можуть жити самостійно, а деякі навпаки - дуже залежать від тата з мамою. Перш ніж пакувати валізу у літній табір подумайте, чи готова дитина до тривалої розлуки з вами.

Читайте також: 10 заповідей для батьків: від новонародженого до підлітка

При виборі табору допоможуть рекомендації інших батьків. Чим більше ви дізнаєтеся про місце перебування вашої дитини, тим менше вас лякатиме розлука з нею. Не хвилюйтеся через те, що ваша дитина хоче мати більше свободи. Це обов'язковий етап у її розвитку, який потім допоможе легше увійти у доросле життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: літній табір, літо, відпочинок, дитина, страх


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажанн

Як жінки принижують себе в очах чоловіків?

Психологія | 06:40, 20.11.2020

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажання. Вони в буквальному сенсі моляться на чоловіка, підносять його до рівня Бога, ставлять на п’єдеста

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: