Як не зіпсувати відносини з дитиною?

Adoption
Date
  • 1118 Переглядів
Коли ми щось хочемо донести до дитини, треба пам'ятати, що емоційно забарвлена ​​інформація хоч і запам'ятовується краще, але може серйозно травмувати дитячу психіку. Тому важливо перед початком виховного процесу підготуватися самим і знайти правильний емоційний фон.
3816_spokii.png (245.75 Kb)

Буває, що під час складної ситуації або конфлікту сама мама дуже злиться. Таке обговорення ні до чого доброго не приведе. Як впоратися зі злістю?

• Перший крок - усвідомити, що всі емоції важливі і необхідні нам, тобто дати собі право відчувати злість.

• Другий крок - зрозуміти, що можна або прийняти емоцію, або її відпустити.

• Третій крок - сформувати стан «рівної води» і «сонце встає на Сході».

Для досягнення спокою треба перемкнути свої сенсорні, візуальні і аудіальні системи - відволіктися від роздратування, зробити 5-хвилинну гімнастику, послухати пісню або подивитися у вікно.

Тоді вдасться досягти стану «рівної води» - впевненості, усвідомлення себе тут і зараз, гармонійного сприйняття світу.

Потім варто згадати, що «сонце встає на Сході». Тобто прийти до розуміння, що незалежно від того, що ми робимо - сердимося, радіємо, танцюємо або плачемо, - сонце так чи інакше встає на Сході. Цю істину треба прийняти як даність і заспокоїтися.

Досягти спокою особливо важливо, коли відбувається установка кордонів. Саме в цих ситуаціях найчастіше відбуваються зриви - ми починаємо сприймати дитину як агресора, хоча вона просто вивчає світ і перевіряє встановлені нами правила.

Тому, перш ніж кричати, глибоко вдихніть і згадайте, що «сонце встає на Сході».

Тоді ви спокійно удержите кордон і не зіпсуєте відносини з дитиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, дитина, батьки, істерика у дитини, спокій. психологія, виховання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправно

Інтимне листування руйнує відносини

Психологія | 22:00, 19.10.2018

Як стверджують експерти, інтимне спілкування на час може освіжити сексуальну складову в житті партнерів, але в кінцевому підсумку може стати відправною точкою для руйнування відносин.

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у с

Як кольори впливають на психіку дитини

Психологія | 10:00, 19.10.2018

Виробники іграшок досить добре обізнані, що дітей завжди більше приваблюють яскраві іграшки, і використовують це, щоб привернути увагу дітей, які, у свою чергу, привернуть увагу батьків купити їм цей товар. Але не тільки продавці та виробники викорис

Лондонський собачий розплідник

Легше знайти кохання тому, хто має собаку

Психологія | 22:00, 18.10.2018

Лондонський собачий розплідник "The Kennel Clud" провів дослідження, яке показало, що власники собак щасливі в коханні. Фахівці виявили: 72% собачників одружені або перебувають у відносинах проти 55% людей без собак.

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі

Що допоможе людині знайти кохання?

Психологія | 22:00, 17.10.2018

Психологи провели дослідження, щоб зрозуміти, які конкретно якості особистості допомагають людині залучати протилежну стать і зберігати довгі довірчі відносини.

Як зазначає

Брехуни доволі розумні люди

Психологія | 22:00, 16.10.2018

Як зазначає "The Daily Mail" з посиланням на роботу Університету Единбурга, відомо, що брехлива людина може уникати зорового контакту, соватися на місці. Однак на практиці зазвичай ці ознаки відвертої брехні відсутні.

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає

Щоб бути стрункою, потрібно відчути себе в ідеальному тілі

Психологія | 06:20, 16.10.2018

Люди можуть втратити немало кілограм, якщо будуть детально представляти себе в новій, бажаній вазі, кажуть фахівці Університету Портсмута. Як зазначає "The Daily Mail", завдяки функціональним тренуванням по візуалізації (люди уявляли, як відчувають с

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Що притягує чоловіків у жінках?

Психологія | 22:00, 15.10.2018

Риси зовнішності, які приємні для чоловіків.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: