Чого не можна забороняти дитині?

Adoption
Date
  • 73 Переглядів
Дитячі психологи вважають, що це не варто заборняти дітям.

Дітям не можна забороняти цих речей


1. Плакати

Дитині нерозумно забороняти плакати, адже вона таким чином висловлює свої емоції і сльози приносять полегшення. Краще спробувати розібратися в ситуації і допомогти.

2. Помилятися

Кожна людина помиляється в житті і це нормально. Але забороняти своїй дитині помилятися не потрібно, адже вона така ж жива людина. Вона тільки починає своє життя і вчитися на своїх помилках, які допоможуть в житті уникнути ще більших помилок.

3. Заздрити

Заздрість може бути різною і забороняти заздрити дитині не потрібно. Необхідно привчити дитину домагатися свого завдяки заздрості. Якщо у неї буде приклад або мотивація до чого-небудь, тоді вона може заздрячи почати йти до своєї мети і домагатися її.

4. Мати секрети

Навіть у дитини повинні бути свої секрети від батьків. Дитина це така ж людина, яка потребує особистого простору. Звичайно, батькам потрібно стежити за нею, але їм потрібно поважати особисті кордони і не порушувати їх. Тоді дитина почне повністю довіряти своїм батькам і погоджуватися з ними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, заборони, психологія дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Чому взимку частіше виникають депресії?

Психологія | 11:00, 24.02.2021

Сезони впливають на наші емоції і соціальне життя. Негативні емоції можуть бути пригнічені влітку, тоді як сезонні афективні розлади досягають піку в темніші зимові місяці. Опіоїди регулюють як настрій, так і товариськість в мозку.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Чому варто відмовитись від сумних смайликів в мережі?

Психологія | 12:30, 23.02.2021

Нове дослідження, проведене вченими з Школи психології Університету Оттави, показало, що використання негативних смайликів в текстових повідомленнях викликає негативне сприйняття відправника незалежно від його істинного наміру.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: