Дитина пізнає себе: як реагувати батькам

Adoption
Date
  • 276 Переглядів
Зазвичай подібні ситуації ставлять батьків у глухий кут - вони просто не розуміють, що робити з малюком - забороняти, відволікати, припиняти всіма можливими способами?

Дитяча мастурбація


Двигун прогресу - цікавість і жага пізнання. Перш за все, воно проявляється в тому, що немовля все тягне в рот або намагається помацати. В тому числі, і власне тіло.

Статеві органи для нього настільки ж цікаві, як пальчики або коліна, дитина вивчає їх, щоб з'ясувати, для чого вони потрібні. І якщо дворічний карапуз, знявши з ранку піжаму, з викликом повідомляє вам: "А у мене є піся! І попа!", Спокійно погодитеся з ним: "Так, попа - щоб какати, піся - щоб пісяти, вуха - щоб чути, а очі - щоб бачити, а тепер одягайся швидше, а то замерзнеш".

Якщо вам здається, що увагу до геніталій у малюка занадто загострюється, ні в якому разі не смикайте і не карайте його в той момент, коли він з цікавістю вивчає можливості власного тіла. Спробуйте обережно, непомітно перемкнути його увагу на щось інше.

Мастурбація - явище звичайне для дошкільнят. Важливо тільки, щоб вона не заміняла собою гри і спілкування. Про всяк випадок перевірте:

Як йдуть справи з нижньою білизною. Чи не тиснуть, що не натирають трусики? Чи немає роздратування на шкірі? В яких випадках малюк вдається до мастурбації? Щоб заспокоїтися? Зняти емоційне напруження? Знайдіть разом інший, альтернативний спосіб.

Поступово познайомте дитину з загальноприйнятими нормами поведінки. Зазвичай для цього не потрібно спеціальних зусиль. Малюк бачить, що в суспільстві не прийнято ходити оголеними, хоча якщо він випадково побачить маму чи тата без нижньої білизни - в цьому теж немає нічого страшного. Краще спокійно прикритися, ніж порушувати нездорову цікавість - заборонений плід, як відомо, солодкий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, вивчення себе, мастурбація


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

За роки життя кожна людина формує певні цінності і переконання. Вони або допомагають нам розвиватися і рости, або заважають жити щасливо. Які перекона

5 помилкових переконань, які заважають жити в задоволення

Психологія | 17:00, 21.09.2021

За роки життя кожна людина формує певні цінності і переконання. Вони або допомагають нам розвиватися і рости, або заважають жити щасливо. Які переконання шкодять нам?

З любові до себе починаються хороші відносини, відкриваються нові можливості, підвищується дохід. Якщо в чомусь з цього у вас провал, значить, самооці

Що у вас з самооцінкою? 4 пункти для перевірки здорового ставлення до себе

Психологія | 17:00, 20.09.2021

З любові до себе починаються хороші відносини, відкриваються нові можливості, підвищується дохід. Якщо в чомусь з цього у вас провал, значить, самооцінка кульгає.

Про те, як наші сни про секс відображають нашу дійсність, розповів лікар-психотерапевт, сексолог Міжнародного інституту глибинної психології Едуард Лі

Чому нам сняться еротичні сни?

Секс | 12:00, 20.09.2021

Про те, як наші сни про секс відображають нашу дійсність, розповів лікар-психотерапевт, сексолог Міжнародного інституту глибинної психології Едуард Лівінський.

Є люди, вступати з якими в суперечку не тільки неприємно, але й небезпечно — це може викликати серйозні наслідки.

Знаки зодіаку, з якими краще не сперечатися

Психологія | 10:00, 20.09.2021

Є люди, вступати з якими в суперечку не тільки неприємно, але й небезпечно — це може викликати серйозні наслідки.

Мамине повсякденне життя часто нагадує біг з перешкодами. Як в цій гонці не розгубити залишки адекватності? Тримайте 10 порад, як залишатися спокійною

10 порад, як залишатися спокійною мамою

Мама | 09:00, 19.09.2021

Мамине повсякденне життя часто нагадує біг з перешкодами. Як в цій гонці не розгубити залишки адекватності? Тримайте 10 порад, як залишатися спокійною мамою.

Мало хто знає, але активність в мережі може як допомогти, так і перешкодити в побудові кар'єри. Як вести себе в соціальних мережах, щоб інтернет-актив

5 моментів поведінки в соцмережах, які можуть коштувати вам кар'єри

Психологія | 08:30, 18.09.2021

Мало хто знає, але активність в мережі може як допомогти, так і перешкодити в побудові кар'єри. Як вести себе в соціальних мережах, щоб інтернет-активність посприяла пошуку роботи?

Якщо ви бачите, що вже пройшло достатньо часу, а ваш син чи дочка досі не можуть адаптуватися до нових правил в житті: підйом, школа, навчання, уроки,

Чому дитина не може адаптуватися в школі?

Навчання | 05:00, 18.09.2021

Якщо ви бачите, що вже пройшло достатньо часу, а ваш син чи дочка досі не можуть адаптуватися до нових правил в житті: підйом, школа, навчання, уроки, нові друзі, - тоді варто брати ситуацію під контроль.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: