Чому зникає ерекція?

Adoption
Date
  • 2824 Переглядів
Занепокоєння, загальна втома, застуда, скандал з партнеркою та інші стреси можуть звести нанівець самі титанічні зусилля викликати ерекцію. Лікарі не вважають такі невдачі імпотенцією, якщо вони нерегулярні.

2502_88501_seks.jpg (.78 Kb)


Ліки. Кілька груп антигіпертензивних засобів досить часто викликають тимчасову імпотенцію. Лікарі навіть попереджають про це хворого, виписуючи йому рецепт. Таке попередження само по собі може стати причиною імпотенції психогенного характеру, і напевно більшість чоловіків, подякувавши лікаря, вийдуть з кабінету і ніколи не підуть з таким рецептом в аптеку. А оскільки без лікування підвищений кров'яний тиск може призвести до катастрофічних наслідків, я завжди роз'яснюю своїм пацієнтам, що:

- дані ліки діють на сексуальні здібності дуже небагатьох людей;
- деякі антигіпертензивні засоби ніколи не викликають імпотенції, тому лікар легко скоректує ваш тиск без додаткових труднощів.

Алкоголь і марихуана поряд з седативними засобами, транквілізаторами, антидепресантами та іншими препаратами, що впливають на мозок (антигістамінні, протисудомні та протиблювотні засоби) теж можуть привести до тимчасової втрати еректильних здібностей. Припинення прийому відновлює потенцію, а перехід на інший клас подібних препаратів іноді допомагає і зберегти потенцію, і продовжити лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 знаменитих татусів, які обожнюють своїх дітей (ФОТО)

Циркуляторна недостатність. При достатньому притоці крові пеніс збільшується повільно або не збільшується взагалі. Відкладення на стінках кровоносних судин холестерину, знижують приплив крові до серця, можуть виконати те ж саме і з пенісом; прояви імпотенції поряд із захворюваннями коронарних артерій посилюються з віком. Атеросклероз, будучи провідним захворюванням американців, в більшості випадків стає і причиною імпотенції.

Дієта, поряд із запобіганням атеросклерозу різко знижує і цей ризик. Якщо людину все ж спіткала така біда, я рекомендую їй дану дієту в якості загальної міри підтримки здоров'я, але аж ніяк не швидкого способу відновлення ерекції. Для цієї мети можуть знадобитися деякі штучні засоби, описувані далі, хоча рентгенологічні дослідження в деяких випадках виявляють локальну блокаду артерій пеніса, яку можна усунути хірургічним шляхом.

Нервові розлади. Будь-яке порушення роботи центральної нервової системи - від пухлини мозку до зміщення хребетного диска - може засмутити статеву "функцію, хоча здатність до ерекції зберігається у багатьох людей з досить серйозними пошкодженнями.

Захворювання, при яких уражаються периферичні нерви, часто викликають імпотенцію. Діабетики зазвичай звинувачують в усьому підвищений цукор крові, але насправді причина в ушкодженні периферичних нервів - це погано вивчене наслідок тривалого діабету, що зустрічається в 50% випадків. Виражений гіповітаміноз теж призводить до імпотенції, але американським лікарям рідко доводиться з цим стикатися. Хірурги в основному навчилися уникати пошкодження нервів пеніса при операціях на сечовому міхурі, простаті і прямій кишці, але деякий ризик зберігається.

Гормональні порушення. При цих словах чоловіка відразу думають про тестостерон, але приблизно 90% випадків гормональної імпотенції викликані діабетом. Згідно з однією з теорій, підтримка нормального рівня цукру крові запобігає і імпотенції, й інші ускладнення діабету (пошкодження очей і нирок). Строгий контроль цукру вимагає жорсткого дотримання дієти, підтримки нормальної ваги і, при необхідності, кількох ін'єкцій інсуліну в день. Ускладнення діабету незворотні, тому кожен, дізнавшись свій діагноз, повинен відразу ж вжити описані заходи.

Інші гормональні порушення (недостатність тестостерону та інших гормонів в результаті захворювань щитовидної залози і гіпофіза) не тільки впливають на ерекцію, але і знижують статевий потяг.

Інші фізіологічні причини імпотенції. Таких причин безліч, але вони рідкісні. Так, імпотенцією страждають 50% хворих, які потребують гемодіалізі, але у більшості з них функція відновлюється після успішної пересадки нирок.

Повноцінна ерекція вимагає щодо нормального функціонування певних органів, тому жертви серйозних хронічних захворювань на зразок цирозу печінки або раку відчувають помітні труднощі. Порушення бувають і після інфарктів, але це відбувається швидше в результаті дії ліків і стресу.

Чоловіки з підвищеним кров'яним тиском часто тривожаться із цього приводу, але гіпертензія сама по собі до імпотенції не приводить.

Психогенні причини. Сильна депресія або стрес - головні причини психогенної імпотенції. Хворі, які страждають депресією, втрачають здатність насолоджуватися, а це - потужний бар'єр для еректильних функцій. Такі люди втрачають самоповагу і надії на майбутнє, переконані в тому, що вони, мовляв, заслужили своє приниження і в жодному разі не можуть змінити ставлення до життя. Страждаючі іншими серйозними психічними захворюваннями (шизофреніки і маніяки) приводять в подив оточуючих і привертають увагу лікарів, але пригніченим їх поведінку не назвеш.

Люди, які вважають секс повсякденним обов'язком, а не радістю життя, теж ризикують потрапити в біду. Імпотенцією часто страждають дуже релігійні люди, а також зазнали насильства і чоловіки з спотвореними уявленнями про свої статеві можливостях. Деякі чоловіки спочатку не виявляли великого інтересу до сексу, але утримання від зносин - не хвороба, якщо тільки людина сама душевно від цього не страждає. І, нарешті, є чоловіки, які потребують нетрадиційних статевих стосунках: деякі гомосексуалісти (активні), вступаючи в контакт з жінкою, виявляються імпотентами.
Діагностика. Лікар повинен переконатися, абсолютна імпотенція хворого чи ні, і тільки потім вдаватися до складних і дорогих дослідженням. Ерекція вимагає настільки хорошої координації нервової і судинної систем, що людина, що добивається бажаного результату хоча б в 1% своїх спроб, швидше за все страждає психогенної імпотенцією.

Чоловік, у якого бувають тільки нічні ерекції, з фізичної точки зору здоровий, тому лікареві необхідно знати, чи мають вони місце. Уролог, ймовірно, відішле вас додому, забезпечивши спеціальним манометром з манжетою і самописцем, але ви й самі можете перевірити їх наявність, досить щільно надівши на пеніс перед сном кільце з тонкого паперу. Якщо протягом тижня вранці смужка залишатиметься неушкодженою, значить, нічні ерекції відсутні.

Кожен чоловік, підозрюючи у себе імпотенцію, повинен пройти ретельний огляд. Лікар виміряє яєчка. Їх довжина менше 3,5 см свідчить про нестачу чоловічих гормонів, на це ж вказують неправильний ріст і розташування лобкового волосся, а також їх відсутність. З метою виявлення можливої блокади артерій вимірюється пульс; потім перевіряються сила м'язів, рефлекси, больова чутливість і наявність дрібних неврологічних порушень. Крім колінного рефлексу лікар перевірить ще один маловідомий рефлекс - бульбокавернозний, який при неврологічній імпотенції найчастіше відсутній: при стисненні кінчика пеніса анус повинен стискуватися. Можете будинку зробити це самі.

З усіх можливих аналізів крові більшість порушень виявляє аналіз на цукор, оскільки навіть ранній діабет здатний викликати імпотенцію. У рідкісних випадках діагноз можна поставити на підставі інших аналізів, але тим не менш кожному призначають повний їх набір поряд з кількома пробами гормонів з обов'язковою перевіркою рівня тестостерону. Іноді, при недостатності гіпофізний гормон, хворому призначають комп'ютерну томографію для з'ясування її причин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ерекція, чоловіче здоров'я, імпотенція


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Вчені: надмірна статева активність завдає шкоди імунній системі чоловіків

Здоров'я | 23:00, 19.04.2022

Дослідники з Університету Західної Австралії вважають, що занадто часті статеві контакти погано впливають на здоров'я чоловіків.

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно

Як пережити зґвалтування і жити далі: поради психолога

Психологія | 08:00, 18.04.2022

Якщо після цього жертва не хоче жити, відчуває огиду до себе чи протилежної статі - це не психічне відхилення, а реакція психіки на стрес. Не потрібно за це себе картати! Але і піддаватис страшним думкам у жодному разі не можна!

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних

Як повернути інтим в своє життя після тривалого стресу?

Секс | 07:00, 18.04.2022

усі ми - живі люди і кожен з нас реагує на стрес по-різному: якщо одних "відкидає" від сексу, в інших, навпаки, зростає бажання до інтимних стосунків зі своїм партнером. Що ж робити, якщо ви "потрапили" до першої категорії?

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко,

Психологи розповіли, як пережити зґвалтування

Психологія | 08:00, 08.04.2022

Щодня історії зґвалтованих жінок російськими солдатами показують нам, що у цих виродків немає нічого святого, нічого людського. І як би не було важко, потрібно допомогти правоохоронним органам спіймати їх і засудити. А для цього після зґвалтування не

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розі

Чи розривають українці стосунки через зраду?

Психологія | 12:00, 31.03.2022

Соціологи незадовго до початку війни провели опитування серед українців. Виявилось, що 40% опитаних заявили, що у випадку зради партнера одразу ж розірвуть з ним чи з нею стосунки, 27% - що проведуть серйозну розмову, але спробують зберегти стосунки,

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Чи впливають контрацептиви на частоту і якість інтиму?

Секс | 10:00, 29.03.2022

Вчені зі Школи громадського здоров'я Блумберга переконані, що у пар, які використовують контрацепцію, в три рази більше шансів мати регулярний секс.

Сексуальність жінки змінюється протягом усього життя, проте залишається при ній у будь-якому віці.

Дослідження: періоди жіночої сексуальності

Мама | 09:00, 27.03.2022

Сексуальність жінки змінюється протягом усього життя, проте залишається при ній у будь-якому віці.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: