Татуювання може стати причиною появи раку - науковці

Adoption
Date
 • 612 Переглядів
Чорнила для тату можуть містити хімічні речовини, що викликають рак.

2932_4.jpg (44.76 Kb)

Учені з Державного університету Нью-Йорка з’ясували, що майже половина з 56 зразків чорнил для татуювання, які вони досліджували, містили азо, які під дією ультрафіолетового світла, містяться в хімічних речовинах, що викликають рак.

Дослідники кажуть, що тату-індустрія в Сполучених Штатах майже не контролюється, незважаючи на те, що у трьох із десяти американців є татуювання.

У Європі сині та зелені пігменти тепер заборонені через те, що вони можуть викликати рак.

Людина, яка робить татуювання, вже піддається ризику бактеріальної інфекції через пошкодження шкіри або зараження захворюванням, що передається через кров, таким як гепатит B і C, якщо обладнання не дезінфікується належним чином.

Чорні чорнила також вважаються небезпечними. Вчені виявили, що 83% чорних чорнил, які були протестовані, містили канцероген, який називається "поліциклічними ароматичними вуглеводнями" (ПАВ).

Інші пігменти можуть включати потенційно шкідливі речовини, такі як:

- спирти
- барій
- кадмій
- мідь
- ртуть
- нікель
- пластмаси
- рослинні барвники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  Теги: тату, татуювання, рак


  Система Orphus

  Цікаво також:


  Новини по темі

  У новому американському дослідженні оцінили сукупний вплив вживання алкоголю та куріння на виживання плоду.

  Як впливають на плід алкоголь та цигарки під час вагітності?

  Я вагітна | 12:00, 19.07.2023

  У новому американському дослідженні оцінили сукупний вплив вживання алкоголю та куріння на виживання плоду.

  До 2035 року більша частина населення світу матиме надлишкову вагу або страждатиме від ожиріння, якщо уряди не впровадять рішучі заходи для стримуванн

  Лікарі б'ють на сполох: до 2035 року більшість людей у світі матиме зайву вагу

  Здоров'я | 08:00, 18.07.2023

  До 2035 року більша частина населення світу матиме надлишкову вагу або страждатиме від ожиріння, якщо уряди не впровадять рішучі заходи для стримування зростаючої епідемії надмірної ваги.

  Вчені вкотре підтвердили, що безпечного рівня пасивного куріння не існує. Науковці встановили, що цигарковий дим порушує епігенетику дитини, яка переб

  Чому не можна курити поруч з вагітними?

  Я вагітна | 10:00, 10.07.2023

  Вчені вкотре підтвердили, що безпечного рівня пасивного куріння не існує. Науковці встановили, що цигарковий дим порушує епігенетику дитини, яка перебуває в утробі матері.

  Психолог Анастасія Ізотова пояснила, що генетично батьки можуть передати дітям схильність до чогось. Проте, чи вона розвинеться залежить від умов, в я

  Як пояснювати дітям шкідливі звички батьків?

  Шкідливі звички | 12:00, 29.06.2023

  Психолог Анастасія Ізотова пояснила, що генетично батьки можуть передати дітям схильність до чогось. Проте, чи вона розвинеться залежить від умов, в яких малюк зростає. Один зі способів передати звичку — демонструвати її на власному прикладі.

  Вчені вперше оцінили вплив куріння та інших негативних чинників навколишнього середовища на дітей. Вони прийшли до висновку, що пасивне вдихання шкідл

  З'ясували новий негативний вплив пасивного куріння на дітей

  Здоров'я | 05:00, 29.06.2023

  Вчені вперше оцінили вплив куріння та інших негативних чинників навколишнього середовища на дітей. Вони прийшли до висновку, що пасивне вдихання шкідливих речовин прискорює біологічне старіння.

  Вплив алкоголю під час вагітності може порушувати фізичний та розумовий розвиток дитини, зокрема затримку мови, поведінкові та інші порушення.

  МРТ показало, як споживання алкоголю під час вагітності порушує мозок плоду

  Я вагітна | 07:00, 26.06.2023

  Вплив алкоголю під час вагітності може порушувати фізичний та розумовий розвиток дитини, зокрема затримку мови, поведінкові та інші порушення.

  Внучки та правнучки чоловіків, які почали курити до статевого дозрівання, мають більше проблем із зайвою вагою. Дослідження проводилось науковцями з Б

  Негативний вплив від куріння передається навіть внукам

  Тато | 08:00, 22.06.2023

  Внучки та правнучки чоловіків, які почали курити до статевого дозрівання, мають більше проблем із зайвою вагою. Дослідження проводилось науковцями з Бристольського університету.

  Коментарі до новини


  Додати коментар до публікації
  Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


  Код:
  captcha

  Введіть код: