Сімейні драми: 5 типових проблем подружнього життя

Adoption
Date
  • 3466 Переглядів
3410_0.jpgКожна сім'я зустрічається із проблемами, які так чи інакше, доводиться долати щоденно. Але це звичайні турботи, нічого паранормального у них нема. Просто необхідно заспокоїтися і відшукати компроміс.1. Жінку лякає те, що чоловік може її покинути у будь-який момент. Хоча чоловіки й полюбляють брехати у стосунках, однак не варто втрачати розум і підозрювати те, чого ще не існує. Якщо жінка постійно підозрює чоловіка у зраді, він може виправдати її надії, піти до іншої.

2. Жінка мріє про розрив стосунків. Психологи стверджують, що найбільш ревниві жінки самі схильні зрадити чоловіка. Тому іноді "синдром жертви" - це тільки те, що жінка сама собі надумує. Насправді вона лише чекає, аби чоловік її зрадив, і щоб вона стала вільною.

3. Жінки прагнуть, аби їхні кохані виглядали як Ален Делон. Більше третини жінок і чоловіків хочуть, щоб їх партнер більше дбав про свій зовнішній вигляд. Для цього потрібно подавати своїй другій половинці хороший приклад. Необхідно справити на нього враження у дрібницях, наприклад, надягати красиві наряди вечорами або вибрати сексуальну нічну сорочку, сподіваючись, що він буде робити те ж саме.

Читайте також: "Три рецепти кохання: оберіть свій".

4. Жінкам не подобається, коли кохані не цілуються з ними. Вчені довели, що поцілунок стимулює виділення окситоцину, гормону, який зближує людей. Тому, глибокий поцілунок є природним наступним кроком до серйозних стосунків та цікавого інтимного життя.

5. Жінки терпіти не можуть, коли чоловік не озвучує їм, скільки грошей він заробляє. Сформованим сімейним дуетам варто скласти список з усіх своїх активів, розділити зобов'язання, і обговорити, на чому потрібно економити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, сім'я, чоловік, дружина, проблеми, подружжя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Про що не можна забувати мамі й татові?

Непрості завдання для батьків

Сімейні справи | 07:00, 26.01.2023

Про що не можна забувати мамі й татові?

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: