Стереотипи, які вбивають стосунки

Adoption
Date
  • 104 Переглядів
Довгий час в суспільстві культивувалися нездорові відносини: за ними знімали фільми, про них писали книги, а здорову любов вважали нудною. Сьогодні "Наша мама" розповість про помилки, які ми винесли з масової культури і які до цього дня робимо.

3315_12.jpg (44.73 Kb)

Очікування, що твій партнер "виправить" будь-який емоційний розлад
Будь чесна: скільки разів ви сварилися через те, що твій партнер не був поруч у важкий час або недостатньо співчував? Хоча це і важливо шукати підтримки і партнерства зі своєю другою половинкою, є велика різниця між підтримкою і емоційним зобов'язанням. Ви повинні доповнювати один одного, не відчуваючи, що один з вас залежить від іншого. Коли тобі дійсно потрібна підтримка, не зайвим буде запитати, чи зможе твій партнер її надати. Візьми на себе відповідальність за свої емоції, не чекаючи, що це зробить хтось інший.

Зведення рахунків і пріоритет справедливості
Зрозуміло, що справедливість — чудова якість. Але в стосунках "справедливість" багато в чому схожа на ведення рахунку. Якщо ти виявила, що подумки підраховуєш зусилля, які докладає твій партнер, і те, як вони співвідносяться з доданими тобою зусиллями, або якщо хто-небудь з вас мстить скривдженим почуттям, приводячи минулі аргументи, це може бути ознакою того, що один або обидва з вас більше зосереджені на підрахунку очок, ніж на підтримці здорових відносин. Ваші відносини не повинні супроводжуватися оціночної карткою, в якій враховується, хто найбільше облажався або хто більше заборгував іншому.

Абсолютні поняття
Порівняй висловлювання "Те, що ти тільки що сказав, зачепило мене" і "Я ніколи не зможу бути з людиною, яка говорить такі жахливі речі!". Одна і та ж суть, але подача абсолютно різна. Не варто спілкуватися зі своєю другою половинкою на підставі того, ким він може і повинен бути, а краще прийняти те, ким він є. Зосередься виключно на проблемі, а не на загальних якостях партнера.

Конфлікти, як визначення пристрасті
Ми всі любимо класичну драму "Щоденник пам'яті" з лютими суперечками, які перетворюються в пристрасні сексуальні сцени. Але "пристрасть", яка призводить до постійних бійок або криків, за кадром завжди виходить з більш глибоких проблем, таких як незрілість, труднощі в спілкуванні або навіть такі риси жорстокого поводження, як нарцисизм або контроль. Незалежно від того, що викликає постійні сварки, це призводить до нестійких відносин, що в кінцевому підсумку призводить до вигоряння. Правда в тому, що любов повинна бути ніжною. Ви повинні бути більш послідовними у відносинах, а злети і падіння змушують відчувати більше роздратування або гнів, ніж задоволення.

Використання "підказок"
Можливо, ти "випадково" залишила відкритою сторінку в браузері з сережками, які ти дуже хочеш. Може ти пішла ще далі і ненароком повідомила партнеру, що мама цікавиться, коли ви одружитеся. Хоча натяки на подарунки нешкідливі, натяки на інші області ваших відносин, замість відвертої розмови, можуть бути токсичними і руйнівними. Будь відверта і відкрито розповідай про свої почуття, бажання і потреби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, проблеми в стосунках, сварки, розлучення, сімейне життя, як повернути чоловіка, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці пре

Як підвищити лібідо після пологів?

Мама | 08:30, 19.10.2021

Зниження статевого потягу - це одна з найпоширеніших проблем в сімейних взаєминах. Дуже часто з цим неприємним явищем стикаються саме представниці прекрасної статі.

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з анало

Люди з негативним дитячим досвідом вибирають собі партнерів з такою ж проблемою

Психологія | 05:00, 17.10.2021

Негативний дитячий досвід (НДД) погіршує життєві обставини та здоров'я людей в зрілому віці. Особливо – в сім'ях, де обидва партнери стикалися з аналогічними проблемами.

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей де

Виписка з пологового будинку: речі, які потрібно підготувати

Дитина | 21:00, 16.10.2021

Виписка з пологового будинку такий же важливий день для мами і малюка, як і день народження дитини. Що потрібно підготувати перед випискою, щоб цей день пройшов гладко для молодої матусі?

Психологи і сексологи говорять частіше про фізичну зраду. Адже тут, як кажуть, «результат на обличчя». Але небезпечнішою за фізичну зраду може бути ем

Що таке емоційна зрада і чому вона небезпечніша за фізичну?

Сімейні справи | 08:30, 14.10.2021

Психологи і сексологи говорять частіше про фізичну зраду. Адже тут, як кажуть, «результат на обличчя». Але небезпечнішою за фізичну зраду може бути емоційна, коли між чоловіком і жінкою інтиму може і не бути.

Такий законопроєкт зареєстрували в Раді.

Звання "Батько-герой" пропонують ввести в Україні

Сімейні справи | 05:00, 14.10.2021

Такий законопроєкт зареєстрували в Раді.

Характер у представників цих знаків Зодіаку не цукор. Особливо для сімейного життя. Легке непорозуміння, - і вони намагаються виставити валізи другої

Знаки Зодіаку, які найчастіше розлучаються

Психологія | 14:00, 12.10.2021

Характер у представників цих знаків Зодіаку не цукор. Особливо для сімейного життя. Легке непорозуміння, - і вони намагаються виставити валізи другої половинки за двері, вимагають розлучення. Отже, хто ж розлучається найчастіше і чому?

Зрада, як і краса, покірні усім віковим категоріям. Але є період в житті чоловіків, коли вони найбільш схильні до того, щоб стрибнути в гречку. Ви дуж

Вік зради: вчені розповіли, коли чоловіки найчастіше зраджують

Сімейні справи | 02:30, 12.10.2021

Зрада, як і краса, покірні усім віковим категоріям. Але є період в житті чоловіків, коли вони найбільш схильні до того, щоб стрибнути в гречку. Ви дуже здивуєтеся, дізнавшись, в якому віці найчастіше зраджують чоловіки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: