Домашні предмети, які притягують невдачі

Adoption
Date
  • 977 Переглядів
Список речей у вашому домі, які притягують невдачі і змушують сумніватися у власних силах.
8556_kviti.jpg (45.84 Kb)


1. Засохлі квіти
За давнім східним вченням фен-шуй (а також народними прикметами), в будинку не можна тримати засохлі і штучні квіти. Вони володіють негативною енергією, і всілякі нещастя дуже скоро поселяться у вашій квартирі. Тому, якщо раптом вам піднесли шикарний букет, який зів'яв через кілька днів, не варто акуратно розставляти ці квіти у вазі, сподіваючись таким чином зберегти пам'ять про презент. Квіти ви таким чином все одно не пожвавите, а енергетику порушите. Якщо ви жити не можете без букетів, тоді просто міняйте їх до того, як вони почнуть засихати.

2. Кактуси
З цими рослинами теж потрібно бути обережнішими. За фен-шуй, всі квіти, у яких є колючки і шипи, крім троянд, звичайно, притягують невезіння і роблять вас нещасними. Якщо раптом друзі (або рідні) дбайливо вам пропонують поставити біля комп'ютера маленький кактус, який, на їхню думку, якимось чином може врятувати від випромінювання, просто ввічливо відмовтеся.

3. Крісло-гойдалка
Порожнім кріслам-гойдалкам теж не місце у вашому домі. Це вважається поганим знаком. Особливо якщо вони раптом ні з того ні з сього починають розгойдуватися. В Ірландії, наприклад, вірять, що таким чином духи намагаються спілкуватися. Ми, звичайно, живемо в інший прекрасній країні, але долю випробовувати все ж не будемо.

4. Чорні двері і зелені стіни
Чорні двері теж здатні не здатні охороняти ваш будинок від негативу і невезіння, тому замість темних відтінків придбайте щось світліше. Особливо, якщо мова йде про вхідні двері. Що стосується зелених стін, то давно вчені використовували миш'як для виготовлення зелених шпалер. І коли з'являлася велика вологість, то ці шпалери, відповідно, виділяли отруйний газ, який діяв. Тому яке вже тут везіння?

5. Старі календарі
Згідно прикметам, старі календарі, які неправильно відображають поточну дату (місяць, рік), здатні вкорочувати життя або змушувати вас зациклюватися над минулим.

Тому від таких предметів краще позбутися якнайшвидше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дім, будинок, сімейні справи, предмети, прикмети, негатив, проблеми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Як зрозуміти, що кохання пройшло?

Сімейні справи | 22:00, 12.01.2018

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Як убезпечити квартиру для дитини?

Сімейні справи | 14:00, 12.01.2018

На що варто звернути увагу в квартирі, щоб вберегти малюка від серйозних травм - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: