Ознаки, які вказують, що ви готові стати батьками

Adoption
Date
  • 324 Переглядів
А ви готові стати мамою?
8174_batki.jpg (28.65 Kb)


1. У вас виникла потреба стати мамою/татом
Таке відчуття виникає саме по собі, і людина починає усвідомлювати, що відповідний час для народження дитини настав. Як і чому з'являється це відчуття, пояснити неможливо. Усвідомлення приходить випадково, і його ні з чим не сплутаєш.

2. Ви добре уявляєте собі виховання дитини
Якщо ви вже готові до змін у своєму житті, ви можете легко уявити, що у вас є дитина. Повною мірою відчути це до справжньої появи первістка неможливо, але той факт, що ви чітко уявляєте, як виховуєте малюка, говорить про багато що.

3. Вас не лякає майбутнє
Якщо ви ще не дозріли до такого серйозного кроку, як батьківство, роздуми про майбутнє будуть викликати тривогу і побоювання. Коли ви спокійно уявляєте себе батьком або матір'ю, можна говорити про те, що до появи дитини ви готові. У передчутті значущої події тривожні думки змінюються радісними.

4. Ви бачите в своєму партнері потенціал
Один з факторів, які впливають на готовність мати дитину, - ваша впевненість у партнері. Потенціал бути хорошим батьком може проявитися тільки після появи малюка, але розгледіти риси характеру, які допоможуть у вихованні дитини, можна вже зараз.

5. Ви прекрасно ладите з дітьми друзів і родичів
Якщо ваші племінники, хрещеники і діти друзів із задоволенням з вами спілкуються і грають, і вам теж приємно проводити з ними час, ви цілком підготовлені, щоб завести власного малюка.

6. Ви фінансово незалежні
Дуже часто молоді люди не поспішають заводити дитину через відсутність достатньої кількості грошей. Батьківство без засобів до існування може перетворитися на справжнє випробування і постійний стрес. Тому, ваша фінансова свобода - один з найважливіших факторів готовності до батьківства або материнства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, плануємо дитину, ознаки, Батьківство


Система Orphus



ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує

Як навчити дитину одягатися самостійно?

Сімейні справи | 15:30, 12.10.2018

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує шкарпетки і вивертає на лицьову сторону колготки. Не варто кидатися відразу ж на допомогу, дозвольт

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних за

Як батьки можуть допомогти дитині з анорексією

Сімейні справи | 14:00, 12.10.2018

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних захворювань, інфекційних, онкологічних хвороб, уражень травної системи, а також виникає з інших причин

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Що краще вибрати для дому: ламінат чи лінолеум?

Сімейні справи | 20:30, 11.10.2018

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку,

Як привчити дитину прибирати за собою іграшки?

Сімейні справи | 15:30, 11.10.2018

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку, працює без збоїв.

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та дру

Незвичайний спосіб розповісти близьким про вагітність

Сімейні справи | 17:00, 10.10.2018

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та друзям.

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Фрази, яких ніколи не можна говорити дитині

Сімейні справи | 10:00, 10.10.2018

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти

Не дозволяйте чоловікові критикувати ваш зовнішній вигляд після народження малюка

Сімейні справи | 23:30, 09.10.2018

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти "розкішною зіркою" з плоским животом і ногами від вух. Так не буває. Звичайно, не потрібно запускати себе. Але і дозволяти жорстко критикувати зовнішній вигляд теж не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: