Ознаки, які вказують, що ви готові стати батьками

Adoption
Date
  • 454 Переглядів
А ви готові стати мамою?
8174_batki.jpg (28.65 Kb)

1. У вас виникла потреба стати мамою/татом
Таке відчуття виникає саме по собі, і людина починає усвідомлювати, що відповідний час для народження дитини настав. Як і чому з'являється це відчуття, пояснити неможливо. Усвідомлення приходить випадково, і його ні з чим не сплутаєш.

2. Ви добре уявляєте собі виховання дитини
Якщо ви вже готові до змін у своєму житті, ви можете легко уявити, що у вас є дитина. Повною мірою відчути це до справжньої появи первістка неможливо, але той факт, що ви чітко уявляєте, як виховуєте малюка, говорить про багато що.

3. Вас не лякає майбутнє
Якщо ви ще не дозріли до такого серйозного кроку, як батьківство, роздуми про майбутнє будуть викликати тривогу і побоювання. Коли ви спокійно уявляєте себе батьком або матір'ю, можна говорити про те, що до появи дитини ви готові. У передчутті значущої події тривожні думки змінюються радісними.

4. Ви бачите в своєму партнері потенціал
Один з факторів, які впливають на готовність мати дитину, - ваша впевненість у партнері. Потенціал бути хорошим батьком може проявитися тільки після появи малюка, але розгледіти риси характеру, які допоможуть у вихованні дитини, можна вже зараз.

5. Ви прекрасно ладите з дітьми друзів і родичів
Якщо ваші племінники, хрещеники і діти друзів із задоволенням з вами спілкуються і грають, і вам теж приємно проводити з ними час, ви цілком підготовлені, щоб завести власного малюка.

6. Ви фінансово незалежні
Дуже часто молоді люди не поспішають заводити дитину через відсутність достатньої кількості грошей. Батьківство без засобів до існування може перетворитися на справжнє випробування і постійний стрес. Тому, ваша фінансова свобода - один з найважливіших факторів готовності до батьківства або материнства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, плануємо дитину, ознаки, Батьківство


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания

Какую выбрать ванну для купания младенца

Сімейні справи | 00:48, 13.02.2019

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания детей может быть хлопотно. Родителям стоит выбрать ванну, которая будет наиболее безопасной и пригод

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим

Скоро День Святого Валентина и 8 марта: что подарить любимой

Сімейні справи | 18:01, 12.02.2019

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим праздникам, чтобы не огорчить свою любимую и родного человека.

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Як захистити дитину в соціальних мережах

Сімейні справи | 15:30, 12.02.2019

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни увере

Как вырастить умного и счастливого ребенка

Сімейні справи | 14:28, 12.02.2019

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни уверенно, чтобы неудачи обходили их стороной, чтоб им во всем сопутствовала удача. Это, пожалуй, самая гл

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Що робити, якщо тато не хоче брати участь у вихованні дитини

Сімейні справи | 09:30, 12.02.2019

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Ознаки, за якими вибрати житло

Сімейні справи | 12:36, 07.02.2019

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Выбор мебели для детской комнаты сегодня не должен быть проблемой - есть много идей: интересные решения, практичность, цвета. Но, к сожалению, детская

Выбрать мебель в детскую комнату

Сімейні справи | 00:36, 07.02.2019

Выбор мебели для детской комнаты сегодня не должен быть проблемой - есть много идей: интересные решения, практичность, цвета. Но, к сожалению, детская мебель довольно дорогая. Стоит выбрать такую мебель, чтобы она служила несколько лет, а также, чтоб

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: