Який вибрати тепловий насос для дому та саду

Adoption
Date
  • 522 Переглядів
Теплові насоси для саду та дому - чудовий вибір для вашої сім'ї.
9858_nasos.jpg (51.2 Kb)


Альтернативні джерела енергії часто вважаються найдешевшим опаленням вдома. Опалювальні прилади, що виробляють тепло від сонячного світла, ґрунту або води, є доволі популярними в Європі. Одним з них є теплові насоси, чия збірка, завдяки їхній високій ефективності та значно меншому енергоспоживанню, розглядається багатьма інвесторами, які планують побудувати дім.

Якщо взяти до уваги ціни, які постійно ростуть на енергію, то тепловий насос стане найдешевшим засобом для опалення домівки. Він використовує
приблизно до 75% вільної енергії з повітря, води або землі, і лише 25% генерується компресором, що живиться від електрики. Величина цього споживання електроенергії - це витрати на виробництво тепла для потреб центрального опалення та гарячого водопостачання. Співвідношення потужності нагріву пристрою до кількості електроенергії, яку він споживає, є показником ефективності системи опалення.

З усім тим, придбання пристрою й установка теплового насоса є гарною інвестицією, тому краще встановити насос якомога швидше, щоб усунути можливих труднощів. Великий вибір теплових, садових і водяних насосів ви зможете знайти тут.

Тепловий насос іноді вимагає модифікації конструкції будівлі - легше на етапі його адаптації, а не під час будівництва. Встановлення насоса, залежно від його типу, може вимагати:

- ліквідації вентиляції котельні;
- ліквідації димоходу;
- обмеження вентиляції котельні;
- встановлення дренажної решітки в котельні;
- подача холодної води;
- електропостачання котельні з напругою 400 В;
- захист від диференціального струму;
- вибір радіаторів і трубопроводів для подачі параметрів роботи насоса (55 / 45 C) тощо.

Першими пристроями на ринку були соляні насоси, які працювали від енергії з землі. Встановлення, все ще доступне і популярне, складається з горизонтального земного колектора або зонда в закритій системі. Теплоносій є розсолом (вода з заморожувальним агентом), який транспортується циркуляційним насосом через колекторну систему або зонди (збір енергії) і подається на тепловий насос (подача енергії).

Високопродуктивні насоси повітря-вода можуть стати прекрасним рішенням. На відміну від наземних насосів, вони не вимагають дорогого буріння або укладання колекторів. Теплові насоси на основі енергії, отриманої з повітря, набагато простіше встановити через легкість доступу до цього джерела.

Повітряні теплові насоси використовують тепло, що міститься в атмосферному повітрі, для опалення приміщень та нагрівання води. В даний час, вони в основному використовуються для співпраці з газовими котлами, але такі насоси можуть бути самодостатнім джерелом гарячої води цілий рік, якщо вони обладнані інтегрованим нагрівачем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дім, сімейні справи, тепловий насос, насос


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: