З якими проблемами стикаються сім'ї, у яких народжується дитина?

Adoption
Date
  • 27 Переглядів
Народження дитини - це велике щастя, однак батьки, підлаштовуючись під новий ритм життя, не рідко стикаються з проблемами, про які навіть не здогадувалися. Чому так буває?

7952_3.jpg (21. Kb)


"Батьківство обтяжує наші стосунки"
Після народження дитини багато пар може переживати стрес, адже тепер до їх звичайного графіка додалася відповідальність за малечу. Оскільки вони відповідально ставляться до виховання, то й часто жертвують чимось задля батьківства.

"Варто зрозуміти, що коли ви інвестуєте у ваші стосунки, ви інвестуєте у свою сім'ю та здоров'я дітей", – повідомила дитячий та сімейний терапевт Шанна Донхаузер.

"Як ми можемо підтримувати зв'язок"
Життя закоханих змінилося з появою дитини, тому тепер їм складно влаштовувати романтичні вечері чи ходити на побачення. Проте варто пам'ятати, що стосунки з партнером потрібно тримати серед пріоритетних.

Наприклад, можна приділити увагу одне одному, коли дитина спить чи під час годування. Крім цього, можна писати одне одному веселі повідомлення, які підтримуватимуть цей зв'язок, поки ви не разом.

"Не замінюйте інтимні стосунки дитиною, попри гормональний стан, тому що ви заслуговуєте і потребуєте дорослої інтимності", – зазначила шлюбна та сімейна лікарка-терапевт Кері Каррол.

"Відсутність сну розриває нас"
Практикуюча консультантка зі шлюбу та стосункам Орлі Катц розповіла, що пари, які позбавлені сну, менш чутливі одне до одного, частіше сперечаються, а дві третини не задоволені сімейним життям.

Варто пам'ятати, що майже всі батьки зустрічаються з нестачею сну після народження дитини.

"Партнер не хоче допомагати мені з дитиною"
Часто хтось один з подружжя розраховує продовжувати займатися своїм хобі та роботою після народження дитини й нехтує своїми обов'язками піклування про дитину.

Шлюбна та сімейна лікарка-терапевт Кері Каррол пригадала, що допомагає парам вести перемовини щодо реальності нових обов'язків та ділитися тягарем догляду. Вона зазначила, щоб розділити відповідальність, має бути бажання та прийняття.

"Родичі зводять мене з розуму"
Встановлення кордонів родичами є однією з найпоширеніших проблем. "Для здорових стосунків важливо, щоб члени родини були зацікавлені у тому, що вони мають виконувати лише свою роль. А також знали, за які межі вони не можуть перейти", – пояснила лікарка-терапевт Аманда Куммінс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, народження дитини, післяпологовий період, стосунки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: