Вчені: 36% пар сплять в різних ліжках

Adoption
Date
  • 6367 Переглядів
Плоско на спині, згорнувшись калачиком, як дитина, по діагоналі поперек ліжка - ми всі спимо по-різному, так, як нам подобається. Але що відбувається, коли дві людини, які звикли спати так, як їм зручно, раптом опиняються під однією ковдрою?

1336_10.jpg (27.65 Kb)


Від сну в протилежних напрямках до крадіжки ковдри - розбіжностей може виникнути маса. При цьому, якість спільного сну безпосередньо впливає на відносини партнерів. Як показало дослідження британських вчених, 36% пар після 3-х років подружнього життя воліють спати в окремих ліжках.

Основними причинами того, що партнери сплять порізно, в 48% є хропіння одного з них, в 28% - бурмотіння, і лише 20% просто хочуть спати так, як їм комфортно, тобто в окремому ліжку. Є ще 10% сплять в іншому ліжку, тому що хочуть ділити його з кимось ще, окрім їх партнера. Наприклад, вони вважають за краще занурюватися в світ Морфея в обнімку зі своїм вихованцем.

Правда в тому, як пояснюють вчені, що коли ми спимо, наша підсвідомість бере верх над нашими почуттями. Вчені навіть створили свого роду тест, який саме по тому, як ми вважаємо за краще спати, визначає нашу сумісність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сон, спати разом, стосунки, відносини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Якщо дитину цікавлять тільки гаджети: поради батькам

Дитина | 08:00, 19.04.2021

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливіш

Дослідники виявили, що зробить батьків ще щасливішими

Сімейні справи | 05:00, 19.04.2021

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливішими.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Синдром

Як батькам пережити період, коли дитина стає дорослою і самостійною

Сімейні справи | 10:00, 18.04.2021

Синдром "порожнього гнізда" – це почуття скорботи й самотності, яке батьки можуть відчути, коли їхні діти вперше покидають будинок, наприклад, щоб жити самостійно або вчитися в коледжі чи університеті. Це не клінічний стан, але призводить до депресії

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: