Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Adoption
Date
  • 116 Переглядів
Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

5368_7.jpg (31.03 Kb)


Доктор Резник підкреслила, наскільки руйнівним може бути це «безневинне» вираження любові. «Цілувати дітей в губи — це те, чого робити не можна. Якщо ви почнете, то чим закінчите?» - попереджає фахівець. Вона переконана, що цей акт впливає на сексуальність дітей, яка починає проявлятися вже в ранньому віці.

Як не дивно, діти починають усвідомлювати свою сексуальність у віці від 4 до 6 років, і тому батьки повинні уникати створення плутаних емоційних зв'язків.

По суті, цей фахівець рекомендує, щоб, незалежно від віку дітей, батьки не привчали їх до афективного вираження кохання, яке може бути стимулюючим або невірно витлумаченим у майбутньому.

Тим не менш, деякі вчені спростували думку доктора Резник, і заявили, що поцілунки в губи між батьками і дітьми не можуть бентежити і що це всього лише прояви батьківської любові. У деякому роді вони відкидають теорію про те, що «простий поцілунок в губи» може зашкодити стосункам з батьком або матір'ю.

Так як для мільйонів людей поцілунки в губи дітей є звичайною практикою, здається надуманим переживання, що це може вплинути на їх емоційне здоров'я. Але так чи інакше, існують компетентні поради про те, як виявляти свою прив'язаність до дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: цілувати дітей в губи


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Гороскопи - така собі

Жартівливий гороскоп: яка ти подруга за знаком зодіаку?

Сімейні справи | 01:20, 11.04.2024

Гороскопи - така собі "наука" і довіряти їй своє сьогодення було б нелогічним. Проте, якщо до всього ставитись з гумором, можна знайти ще один привід для усмішки. Саме тому сьогодні ми підготували жартівливий гороскоп про те, чи вмієте ви дружити.


Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять

Як пережити шок від рішення розлучитися?

Сімейні справи | 12:10, 07.04.2024

Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Чим корисний шлюб для здоров'я?

Сімейні справи | 00:30, 03.04.2024

Автори нового дослідження розповіли, як одружені партнери впливають на здоров’я один одного.

Ви можете їх порахувати?

Україна має рекорд. Найбільша родина

Сімейні справи | 23:00, 02.04.2024

Ви можете їх порахувати?

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Чому діти і дорослі сприймають час по-різному?

Дитина | 07:40, 01.04.2024

Ви, напевно, помічали, що сприйняття часу залежить від віку. Вчені спробували зрозуміти чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: