Що робити, якщо не виходить завагітніти?

Adoption
Date
  • 1645 Переглядів
У житті кожної жiнки настає період, коли вона замислюється про материнство. В одних цей період настає у 25, а в інших у 40 років. Але не завжди зачаття дuтини є простим та швидким процесом, як здається. Буває так, що ти готова стати мамою, мрієш про маленького синочка чи доньку, про пелюшки та інші клопоти, які в той момент є бажаними як ніколи, але вагiтність ніяк не настає. У таких ситуаціях жiнки часто впадають у відчай, та навіть у депресію…

7088_383401150.jpg (17.7 Kb)

Існує багато причин, через які жіноча половина людства не може завагітніти. Це може бути банальний стрес, що не дає вагітності настати, а може бути й патологія різних органів, що призводять до безпліддя.

Медики заспокоюють жiнок, які не мають 30 років і не можуть завагітніти впродовж року, їм не варто за це надмірно хвилюватись. У жiнок, що є старшими 35 років проблема завагітніти зростає, тому не треба відкладати лікарську консультацію. Жінкам віком від 30 до 35 років фахівці рекомендують відвідувати лікаря через 6-9 місяців після безуспішних старань завагітніти, 35-40-річним краще звертатися за консультацією після 6 місяців, а жінкам після 40 років — через три місяці невдалих спроб.

Щоб збільшити шанс завагітніти, варто дотримуватись кількох правил. Позбавтесь шкідливих звичок, адже наприклад куріння, зменшує вірогідність зачаття. Нікотин порушує сперматогенез у чоловіка, а в жiнки — заважає імплантації яйцеклітини.

Зменшіть споживання шкідливої їжі та перегляньте свій раціон. Жирна їжа зменшує активність сперматозоїдів у чоловіка, а велика кількість кофеїну — знижує шанс зачаття у жiнки.

Не забудьте про контроль ваги. Зайві кілограми у жiнок часто супроводжуються порушенням гормонального фону, що заважає їм завагітніти.
Майбутнім татусям потрібно слідкувати за температурним режимом, зменшити відвідуваність сауни, не приймати гарячих ванн, бо надмірні температури можуть викликати перегрів сперматозоїдів.

І головне — спокій, адже одним з аспектів успішного зачаття є психологічний настрій подружжя.

Пам’ятайте, що медицина постійно прогресує, і медики роблять дива. Наприклад ЕКО http://sana-med.com.ua/oplodotvorenie_metodom_eko.php — штучне (екстракорпоральне) запліднення, що дозволяє парі мати бажаних дітей, навіть при діагнозі безпліддя. Програма ЕКО діє і в Україні, є відносно простою, проте дає високі результати.

Якщо ж вагiтність дуже довго не настає — обов’язково зверніться до лікаря. Пройдіть обстеження разом із своїм чоловіком, адже причина безпліддя може бути не тільки у жiнок, але й у чоловіків. Не варто зволікати, бо жіноче безпліддя лікується довше та важче ніж у сильної половини людства.

Не вдавайтесь до народних методів та самолікування, щоб збільшити шанс вагітності, бо вони можуть принести небажаний, непоправний результат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, перша вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Які препарати варто приймати?

Обов'язкові вітаміни для кожної вагітної

Вагітність та пологи | 22:00, 06.12.2019

Які препарати варто приймати?


Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність

Про що свідчить біль під час статевого акту

Вагітність та пологи | 11:20, 25.11.2019

Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність


В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая с

Ассортимент и правильный выбор одежды для беременных и кормящих

Вагітність та пологи | 16:54, 04.11.2019

В 21 веке беременность – это прекрасный повод быть красивой и стильной. Будущие мамы в наше время имеют огромный выбор разнообразной одежды, которая своим внешним видом ничуть не уступает той, что мы можем наблюдать в коллекциях модных домов на сезон

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!

Почему беременным нужно стать на учет в остеопата

Вагітність та пологи | 00:47, 21.10.2019

Контроль за своим здоровьем и здоровьем будущего малыша – важное дело!


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: