Як вагітній врятуватись від викидня

Adoption
Date
  • 1914 Переглядів
Лікарі кажуть, жінки, які не відчувають токсикозу, частіше схильні до викиднів. Хоча це зовсім не ознака того, що вагітність може закінчитися плачевно. Згідно зі статисткою найчастіше викидень буває у жінок після 35 років, але все залежить від здоров'я жінки, перебігу попередніх вагітностей наявності абортів.

5094_2_ginekologiya-2.jpg (26.78 Kb)


Головний симптом викидня - будь-яка кровотеча. При викидні вона прогресує від легкої до більш сильної, при цьому жінка відчуває спазми. Дуже слабка кровотеча може тривати кілька тижнів, а відчуття при цьому схожі на біль при місячних.

Зверни увагу! Якщо за наявності таких симптомів жінка звертається до лікаря, то вагітність можна врятувати.

Буває, що в перші тижні або місяці вагітності жінка почувається нормально, але в неї зненацька починаються перейми і кровотеча.
У згустках крові можна побачити частки зародка або невеликі частки перлово-білого кольору. Зазвичай плід гине задовго до викидня. Тільки через кілька тижнів організм видаляє його з матки.

У будь-якому разі, жінка обов'язково повинна звернутися до лікаря. Якщо плід не видалений з матки повністю, то їй необхідно пройти чищення.

Чому буває викидень?

Вважається, що викидень відбувається після того, як жінка впала або підняла щось тяжке. Але лікарі запевняють, що основна причина - в порушенні перебігу вагітності.

На думку лікарів, головна причина більшості викиднів - неправильний розвиток плода. Це обумовлене спадкоємними чинниками або відбувається випадково.

Зверни увагу! Найчастіше саме неправильний генетичний розвиток плода призводить до викидня.

Мимовільне переривання вагітності може бути обумовлене і проблемами зі здоров'ям майбутньої матусі. Стреси, надмірні фізичні та психологічні навантаження, а також перенесені жінкою інфекційні захворювання можуть призвести до викидня. Основну небезпеку для вагітної становлять будь-які запальні процеси в різних системах і органах.

Чи існує небезпека для подальших вагітностей?
Лікарі кажуть, що повторна вагітність після викидня не повинна бути поспішною.

Краще почекати 2-3 місяці, відновитися психологічно та фізично, і лише потім готуватися до наступної вагітності.

Безумовно, дуже важливо встановити причини викидня, щоб невдала спроба виносити дитину не повторилася знову.

І всі лікарі одностайно переконують нас, викидень - це не привід відмовитися від мрії про здорове й міцне маля.

Джерело: lady.tochka.net

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, викидень


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Викидень, який стався на дев'ятому тижні, часто порівнюють з нерегулярним менструальним циклом. Викидень – це стан, при якому необхідна негайна невідк

Ознаки викидня на 9 тижні вагітності

Вагітність та пологи | 23:00, 29.01.2023

Викидень, який стався на дев'ятому тижні, часто порівнюють з нерегулярним менструальним циклом. Викидень – це стан, при якому необхідна негайна невідкладна медична допомога, звернувшись до лікаря та/або поїхавши до лікарні. У деяких випадках потрібне

Деякі жінки кажуть, що за кілька тижнів до пологів у них виникають симптоми, схожі на грип, такі як закладеність, кашель і втома.

Грипоподібні симптоми перед пологами: чи варто вам хвилюватися?

Вагітність та пологи | 19:00, 28.01.2023

Деякі жінки кажуть, що за кілька тижнів до пологів у них виникають симптоми, схожі на грип, такі як закладеність, кашель і втома.

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти

Чи впливає ІСШ на ваші шанси завагітніти?

Вагітність та пологи | 01:30, 28.01.2023

Враховуючи, що майже половина всіх жінок отримують ІСШ на певному етапі життя і можуть відчувати їх у 30 разів частіше, ніж чоловіки , краще зрозуміти інфекції сечовивідних шляхів та їхній потенційний вплив на ваше життя є життєво важливим.

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних

Чи правдиві поради та розповіді старих бабусь про вагітність?

Вагітність та пологи | 14:00, 27.01.2023

Всі ми чули різні теорії про те, як передбачити стать вашої дитини та розпочати пологи. Ми вирішили допомогти розвінчати деякі з цих давно розказаних історій.

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити

Скільки триває кровотеча після викидня?

Вагітність та пологи | 14:00, 23.01.2023

Втрата бажаної вагітності через викидень завжди є емоційно руйнівною, і немає єдиного терміну чи поради, які можна було б запропонувати, щоб полегшити горе жінок, які переживають це. Однак, коли справа доходить до найпоширеніших фізичних симптомів ви

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятли

Лікарі радять вагітним слухати музику

Я вагітна | 08:00, 23.01.2023

Лікарі радять вагітним жінкам слухати музику, адже вона позитивно впливає на дитинку. Після народження у малюків рано проявляється емоційна сприйнятливість до музики.

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Які заспокійливі можна приймати вагітним?

Вагітність та пологи | 07:00, 21.01.2023

Вагітна жінка має пам`ятати, що несе відповідальність не тільки за своє життя, але й за життя дитини, яка всередині відчуває всі емоції та думки мами.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: