Як вагітній врятуватись від викидня

Adoption
Date
  • 2010 Переглядів
Лікарі кажуть, жінки, які не відчувають токсикозу, частіше схильні до викиднів. Хоча це зовсім не ознака того, що вагітність може закінчитися плачевно. Згідно зі статисткою найчастіше викидень буває у жінок після 35 років, але все залежить від здоров'я жінки, перебігу попередніх вагітностей наявності абортів.

5094_2_ginekologiya-2.jpg (26.78 Kb)


Головний симптом викидня - будь-яка кровотеча. При викидні вона прогресує від легкої до більш сильної, при цьому жінка відчуває спазми. Дуже слабка кровотеча може тривати кілька тижнів, а відчуття при цьому схожі на біль при місячних.

Зверни увагу! Якщо за наявності таких симптомів жінка звертається до лікаря, то вагітність можна врятувати.

Буває, що в перші тижні або місяці вагітності жінка почувається нормально, але в неї зненацька починаються перейми і кровотеча.
У згустках крові можна побачити частки зародка або невеликі частки перлово-білого кольору. Зазвичай плід гине задовго до викидня. Тільки через кілька тижнів організм видаляє його з матки.

У будь-якому разі, жінка обов'язково повинна звернутися до лікаря. Якщо плід не видалений з матки повністю, то їй необхідно пройти чищення.

Чому буває викидень?

Вважається, що викидень відбувається після того, як жінка впала або підняла щось тяжке. Але лікарі запевняють, що основна причина - в порушенні перебігу вагітності.

На думку лікарів, головна причина більшості викиднів - неправильний розвиток плода. Це обумовлене спадкоємними чинниками або відбувається випадково.

Зверни увагу! Найчастіше саме неправильний генетичний розвиток плода призводить до викидня.

Мимовільне переривання вагітності може бути обумовлене і проблемами зі здоров'ям майбутньої матусі. Стреси, надмірні фізичні та психологічні навантаження, а також перенесені жінкою інфекційні захворювання можуть призвести до викидня. Основну небезпеку для вагітної становлять будь-які запальні процеси в різних системах і органах.

Чи існує небезпека для подальших вагітностей?
Лікарі кажуть, що повторна вагітність після викидня не повинна бути поспішною.

Краще почекати 2-3 місяці, відновитися психологічно та фізично, і лише потім готуватися до наступної вагітності.

Безумовно, дуже важливо встановити причини викидня, щоб невдала спроба виносити дитину не повторилася знову.

І всі лікарі одностайно переконують нас, викидень - це не привід відмовитися від мрії про здорове й міцне маля.

Джерело: lady.tochka.net

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, викидень


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з при

Харчування під час вагітності впливає на харчові звички майбутніх дітей

Дієта для вагітних | 00:30, 22.02.2024

Ожиріння нерідко переходить з покоління в покоління: якщо у батьків були проблеми із надмірною вагою, то ті ж проблеми виникають і у дітей. Одна з причин тут може бути суто генетичною. Обмін речовин залежить від генів, і в цих генах можуть бути мутац

Всім відомо, що вагітним жінкам краще не піддаватися стресу. Вчені з Університету Цинциннаті (США) знайшли ще один доказ того, що стрес матері негатив

Стрес майбутньої матері впливає на розвиток дитячих хвороб

Я вагітна | 00:30, 21.02.2024

Всім відомо, що вагітним жінкам краще не піддаватися стресу. Вчені з Університету Цинциннаті (США) знайшли ще один доказ того, що стрес матері негативно впливає на розвиток її майбутньої дитини.

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Як вегетаріанство мами впливає на розвиток її дітей?

Дієта для вагітних | 13:43, 20.02.2024

Матері-вегетаріанки позбавляють своїх дітей нормального інтелектуального розвитку.

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Гранатовий сік здатен захищати мозок плода від травм під час вагітності

Я вагітна | 09:30, 20.02.2024

Затримки розвитку дитини у череві матері можна уникнути, якщо жінка вживатиме гранатовий сік.

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх со

У світі з рекордними темпами народжуються близнюки

Вагітність та пологи | 07:40, 20.02.2024

Масштабне міжнародне дослідження за участю 165 країн зафіксувало рекордні темпи зростання народжуваності близнюків — майже на 30% протягом останніх сорока років.

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється

Чому коханий не хоче мати дітей?

Плануємо дитину | 08:30, 19.02.2024

Деякі пари не надто довго відкладають цю подію, а іншим доводиться пройти через безліч випробувань на шляху до щасливого батьківства. Але трапляється й таке, що один з партнерів відтягує появу дитини усіма силами, а іноді й категорично заявляє, що не

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують

Депресія під час вагітності сприяє розвитку аутизму у новонароджених дітей

Я вагітна | 07:40, 19.02.2024

Вагітні жінки, у яких діагностовані розлади настрою, включаючи і депресію, що відмовляються від прийому антидепресивних препаратів, значно збільшують ризик розвитку аутизму у своїх майбутніх дітей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: