Наслідки дефіциту вітаміну D під час вагітності

Adoption
Date
  • 302 Переглядів
Дефіцит вітаміну D призводить до розладу аутистичного спектру.


Дефіцит вітаміну D під час вагітностіЦе пояснює, чому він в три рази частіше зустрічається у хлопчиків, кажуть дослідники з Університету Квінсленда.

У своєму останньому дослідженні професор Дерріл Ейлс і доктор Асад Алі з Квінслендського інституту мозку при UQ виявили, що дефіцит вітаміну D під час вагітності викликає підвищення рівня тестостерону в мозку, який розвивається у самців щурів.

"Біологічна причина розлади аутистичного спектру (РАС) невідома, але ми показали, що один з багатьох факторів ризику - низький рівень вітаміну D у матерів - викликає підвищення рівня тестостерону в мозку плодів чоловічої статі, а також в материнській крові і навколоплідні води. Крім своєї ролі в засвоєнні кальцію, вітамін D має вирішальне значення для багатьох процесів розвитку. Дослідження показало, що у плодів чоловічої статі з дефіцитом вітаміну D фермент, який розщеплює тестостерон, пригнічується і може сприяти високому рівню тестостерону".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які вітаміни потрібні дитині восени?

Попереднє дослідження професора Ейлза показало, що вітамін D грає критично важливу роль у розвитку мозку і що додавання вітаміну D мишам під час вагітності повністю запобігло ознаки, подібні РАС, у їхніх дитинчат. Співавтор, доктор Алі, сказав, що надмірна дія на мозок статевих гормонів, таких як тестостерон, вважається основною причиною РАС, але причини залишаються неясними.

Професор Ейлс сказав, що це дослідження було першим, що показав, що відомий фактор ризику РАС змінює рівень тестостерону як в мозку плода, так і в крові матері, що є одним з можливих факторів, що пояснюють, чому РАС більш поширене серед чоловіків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вітамін D, дефіцит, вагітність


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Підготовка первістка до появи малюка в родині

Психологія | 09:30, 07.04.2021

Поява малюка в родині може стати стресом для старшої дитини. Тому батькам потрібно підготувати первістка до ції щасливої події.

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за май

Заборонені продукти для вагітних

Я вагітна | 07:00, 23.03.2021

Під час вагітності жінка повинна приділяти особливу увагу своєму харчуванню. Адже в ці щасливі 9 місяців вона відповідає не лише за себе, але й за майбутнього малюка.

Якщо ти чекаєш дитинку, тобі, напевно, буде цікаво дізнатися, як вона розвивається щомісяця і стає все більшою. Тож читай далі.

Календар вагітності по місяцях: Як розвивається плід щотижня

Вагітність та пологи | 05:00, 23.03.2021

Якщо ти чекаєш дитинку, тобі, напевно, буде цікаво дізнатися, як вона розвивається щомісяця і стає все більшою. Тож читай далі.

Згідно з новим дослідженням, серед жінок з гестаційним діабетом, які вважають за краще вести нічний спосіб життя - сови, присутній вищий ризик ускладн

Жінки "сови" можуть мати ускладнення під час вагітності

Вагітність та пологи | 12:30, 22.03.2021

Згідно з новим дослідженням, серед жінок з гестаційним діабетом, які вважають за краще вести нічний спосіб життя - сови, присутній вищий ризик ускладнень для матері і дитини, в порівнянні з жайворонками.

Акушери-гінекологи не рекомендують планувати другу вагітність одразу після першої, так як організм жінки ще не відновився і потребує відпочинку. Ще од

Оптимальна різниця у віці між двома дітьми

Плануємо дитину | 12:00, 22.03.2021

Акушери-гінекологи не рекомендують планувати другу вагітність одразу після першої, так як організм жінки ще не відновився і потребує відпочинку. Ще один гормональний струс може стати причиною ускладнень. Які існують переваги та складності при маленьк

Це співвідношення особливо характерне для великих міст.

Жінки у великих містах народжують менше

Вагітність та пологи | 22:00, 18.03.2021

Це співвідношення особливо характерне для великих міст.

Давно відомо, що похилий вік на момент зачаття і вживання алкоголю під час вагітності впливають на розвиток плода.

Поведінка матері до зачаття впливає на розвиток плода

Я вагітна | 12:30, 18.03.2021

Давно відомо, що похилий вік на момент зачаття і вживання алкоголю під час вагітності впливають на розвиток плода.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: