Пробка при вагітності

Adoption
Date
  • 5270 Переглядів
Коли перед пологами відійде слизова пробка, не метушіться: так і має бути.

І це ще зовсім не значить, що ви народите в найближчі кілька годин.

Отже, слизова пробка. Адже не дарма вона саме так і називається: по-перше, ця субстанція складається зі слизу - густого і щільного, по-друге, вона служить саме пробкою - закриває доступ інфекцій і взагалі патогенно небезпечних мікроорганізмів у порожнину матки, адже там розвивається нове життя. Важко собі навіть уявити, як розумно все продумано природою!

Слизова пробка закриває вхід в канал шийки матки протягом всієї вагітності. Ближче до пологів шийка матки починає згладжуватися і відкриватися, виштовхуючи при цьому пробку. Тому відходження слизової пробки вважається одним з провісників пологів. Але не поспішайте їхати в пологовий будинок. Звичайно, всі речі до цього часу повинні бути вже зібрані, а члени сім'ї - проінструктовані на випадок, якщо пологи почнуться. Але саме по собі відходження пробки ще нічого не значить. Існує ряд інших, більш важливих і показових ознак пологів, що наближаються, і орієнтуватися необхідно в першу чергу на них. Це головним чином відходження вод і початок регулярних переймів.

Що ж робити, якщо відійшла слизова пробка?

Не переживайте. Продовжуйте вести звичний спосіб життя, особливу увагу приділяючи гігієні. Нехай вас не турбує те, що тепер вхід до малюка відкритий, адже він захищений навколоплодовим міхуром: поки міхур цілий, дитинка перебуває в цілковитій безпеці.

Але разом з тим будьте готові до того, що родовий процес може початися в будь-яку хвилину. Практика показує, що з моменту відходження слизової пробки до народження малюка може пройти від декількох годин до декількох тижнів. У деяких випадках (і це також буває нерідко) пробка і зовсім відходить тільки в пологах, чого породіллі, природно, вже не помічають. Все проходить дуже індивідуально, у кожної жінки по-іншому, і варіантів норми - багато.

Однак зверніть увагу на сам слиз. Він має бути достатньо щільним, кулькоподібним, прозорим, білого, жовтого або сіруватого кольору, майже завжди з незначними прожилками крові. Слизова пробка може вийти відразу або відшаровуватися частинами.

Але якщо це сталося більш ніж за 2 тижні до передбачуваної дати пологів, а також якщо слизу багато і він рідкий або разом з ним видно яскраво-червоні виділення, необхідно терміново навідати лікаря!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність. води, пробка, слиз


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вам потрібно переглянути ставлення до свого здоров'я

Як "вирівняти" нерегулярний менструальний цикл

Вагітність та пологи | 13:00, 24.12.2019

Вам потрібно переглянути ставлення до свого здоров'я


Чому вам не вдалося виносити малюка?

Сім поширених причин викидня на ранньому терміні

Вагітність та пологи | 20:00, 09.12.2019

Чому вам не вдалося виносити малюка?

Які препарати варто приймати?

Обов'язкові вітаміни для кожної вагітної

Вагітність та пологи | 22:00, 06.12.2019

Які препарати варто приймати?


Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність

Про що свідчить біль під час статевого акту

Вагітність та пологи | 11:20, 25.11.2019

Кожен неприємний симптом моєе впливати на здоровя жінки та майбутню вагітність


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: